argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За индивидуалните протоколи  (Прочетена 1945 пъти)

kirilov1912

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61

От инспекторката ли се взимат,просто отиваш и си искаш или се заплащат ?
Активен

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:За индивидуалните протоколи
« Отговор #1 -: 18.09.2011, 20:34:51 »

Да, взимат се от инспекторката, но не е задължително да ти даде. Само ако имаш право или основателни причини. Не се заплащат.
Активен

gergana3

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:За индивидуалните протоколи
« Отговор #2 -: 21.10.2011, 22:16:27 »

Как се процедира ако протоколът е изгубен от инспекторката или преподавателя, а оценката съответно и не е нанесена в книжката.Не би ли трябвало писмените изпитни работи да се пазят поне година? В повечето случаи , когато изпитите са писмени резултатите излизат едва след дни и няма практика преподавателят да събира книжките за нанасяне на оценките. В такъв случай как може да се докаже, че си взел съответния изпит, предполагам всичките оценки в течение на годините се пазят в някакви списъци , както в кабинета на преподавателя , така и при инспекторките. Завърших БЕНЕ, взех двата държавни изпита, но когато дойде ред да занеса снимка за дипломата инспекторката установи ,че липсва протокола с оценката ми по Стлистика.Като доста преди това още през редовната сесия през юли аз взех този изпит с 5  и научих оценката си лично от инспекторката , а протоколът си беше там.Как би могъл да изчезне и защо не  е нанесла оценката ми в дневника  на курса още тогава ?  Възможно ли е това да възпрепятства дипломирането ми?
Активен

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:За индивидуалните протоколи
« Отговор #3 -: 22.10.2011, 14:13:13 »

 :hug:

В ПУ винаги могат да те изненадат приятно! Няма да се очудя, ако в случая са изкарали и теб виновна ...
По принцип би трябвало да се пазят писмените работи - говори с преподавателя или декана
Успех !
Активен

gergana3

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:За индивидуалните протоколи
« Отговор #4 -: 23.10.2011, 23:00:58 »

 :hug: Само проблеми и ядове с тази администрация!И  малкото пъти, когато се е налагало да се допитвам до  тях ми е побелявала косата.Един-два пъти да е било нужно да ползвам индивидуални протоколи то или ще изчезнат, или ще ги запилее някъде, оценка ще ми обърка при нанасяне. Веднъж по Педагогика вместо 4 беше написала 2 и трябваше тепърва пак да издирвам в Новата сграда проф. Радев, тогава обаче слава богу оценката си присъстваше в книжката...А сега не знам, направо настръхвам , моля се само тази оценка по Стилистика поне да фигурира някъде  в нечии тефтер, иначе не знам как ще доказвам ,че съм си взела този изпит, а да ги пазят изпитните работи много не ми се вярва. Тва е... проблеми до последно , тъкмо се зарадвах като си взех държавните сега ,че вече няма да имам вземане даване с тях и пак нерви, пак разправии ужас! 2-3 специалности имат да обслужват, толкова ли не може да си организират бумащината, всеки път ровене ,чудене. Иначе все пак дали ще знае някой как се пише жалба до декана, те под формата на някакви стандартни бланки, които се купуват от павилиона  ли са? Не че някой ще ми обърне внинамие де, но все пак да имам готовност ако бъде застрашено дипломирането ми сега .. Благодаря предварително!
Активен

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:За индивидуалните протоколи
« Отговор #5 -: 24.10.2011, 08:59:57 »

Най-добре отиди лично да говориш с декана, жалбите и те като протоколите - кой знае къде ще се загубят или дали някой ще им обърне внимание и ще ги вземе на сериозно ...
Активен

dexter09

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:За индивидуалните протоколи
« Отговор #6 -: 23.11.2011, 22:11:55 »

Ами или от самата инспекторка,или от книжарницата. При нас е от инспекторката
Активен