argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Защо ни набутахте отново в първа аудитория?????  (Прочетена 800 пъти)

Baby G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Заглавието на темата е моята мъка... защо пак в тези избутани зали, защооо??? Толкова ли не заслужихме веднъж да си караме лекциите на удобни столчета, да пишем на удобни бюра и... да ни е приятно хладничко, вместо да умираме от жега???
Оттеглям въпроса единствено ако тези зали също са оправени, както оправихте тези на Костаки Пеев... иначе бих ви помолила да положите и вашите задни части 17 дена на едни и същи твърди столове и да разберете колко е удобно да се учи... ако въобще ви остане желание за учене още след втория ден!
Благодаря за вниманието!  :-)
Активен

Marigue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Колега, тук никой няма да ти отговори, най- много още един възмутен твой/я колега, решил, че си струва да изрази възмущението си ( и с право).  Отправи въпроса си към някоя по-сериозна инстанция. По-миналата година мизерствахме в скапаните стаи на Костаки Пеев, зъзнейки от студ през зимата. Не знам дали някой се беше оплакал. Пък и все тая, стаите ги оправиха за тези след нас, с нашите пари. Сега е топло през зимата и ново, уютно. С нашите пари. Иди и се оправяй, "такъв е живота" най-много да чуеш...........
Активен

guiltybydesign

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
    • portfolio

Haha виж сега...първо, преди да се запишеш в ПУ си можела да разгледаш университета и базите му и да прецениш дали ще ти е удобно на задните части...винаги има частни университет, меки кресла, кожени салони за тия дето не им е удобно  :hihi:

Аз съм 4ти курс и съм карал във всичките типове аудитории и зали из ректората/костаки пеев/нова сграда....бил съм както и в новички, така и в стари..И в гореспоменатата първа...не виждам кое й е топло лятото при положение че в нея директно почти не грее слънце предвид изложението й :) А и ако не искаш да ходиш на лекции лятото-запиши се редовно  :roll:

Та всеки се върти на различни места..не може да си само в 6та аудитория примерно, а някой 4 години да е 16та с.з.
Активен
creatIvo

Yves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Ако не си помизерствал малко нищо не си видял от българското образование  :haha:

Пък и всичко си има хубава страна - 1-ва и 2-ра аудитории може да са гнуснички, обаче са най-добрите за преписване ;)
Активен