argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: сайт на ПУ  (Прочетена 1296 пъти)

eti

  • Гост
сайт на ПУ
« -: 27.06.2007, 22:17:05 »

Здравейте колеги, някой може ли да ми обясни защо информацията в сайта на университета не се обновява, прилича ми на архив. Не мога да намеря новите такси за учебната 2007/2008, а кандидатстудентската кампания тече; датите за държавни изпити в сайта са от м. февруари и т. н. Няма ли някой отговорен  информацията в сайта да е по актуална и полезна или принципа е оправи се сам?
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: сайт на ПУ
« Отговор #1 -: 27.06.2007, 22:41:11 »

Здравей eti! Информацията на сайта се актуализира периодично. Относно годишните такси за учебната 2007/2008 год. същите са поместени в сайта, а аз лично ги постнах и във форума. Ето ти точен линк: http://uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=347. А колкото до дати за държавни изпити и пр., по мое мнение такава информация би трябвало да се помества на специализирания сайт на съответния факултет. Ако там няма, това вече е проблем на факулттетно ниво, в частност на администратора на специализирания сайт.
А за да си сигурна в публикувана информация, най добре проверявай всичко лично ;). Понякога една разходка до университета няма да е никак излишна.
Активен