argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: popravki za balgarska filologiq,1 kurs  (Прочетена 8916 пъти)

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« -: 21.07.2007, 19:24:53 »

nqkoi znae li koga sa popravkite po balgarski folklor i anti4nost.molq vi pi6ete ako nau4ite ne6to.MERSI  :wink:

Модератор: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: 21.07.2007, 19:33:05 от fair »
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Plazma

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • Pacho No.1  Hernan Cattaneo  John Digweed
    • ..::Pure House Music::..
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #1 -: 25.07.2007, 19:07:12 »

крис поправките са септември от 1-15 след това ликвидации
Активен
_______________________________

If 1 said 1 want you back 1'd be a liar,
there's nothing left of us to long for any more.
But inside the ashes burns an endless fire,
and every night 1 can't help reaching out for more.

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #2 -: 25.07.2007, 19:35:41 »

Това ми е ясно. Знам, че поправките започват от 1 септември и приключват на 15, както и че ликвидациите започват от 20 септември и приключват на 25. Само не ми е ясно кога ще протекат самите изпити, разбираш ли? Никой не ни даде никакви дати, а инспекторката каза да си ги търсим от преподавателите. Някой трябва да пита в университета и да съобщи на останалите. Ако разбереш нещо пиши. 
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #3 -: 17.08.2007, 12:30:03 »

Eхо, аз съм Цецо и имам информация, че поправката по антична ще е на 13 септември, но не съм 100% сигурен. Около 20 август ще знам датата със сигурност и тогава ще ти пиша пак. Айде това е засега.
« Последна редакция: 17.08.2007, 17:41:52 от fair »
Активен

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #4 -: 17.08.2007, 17:17:26 »

цецо като разбереш със сигурност драсни ми моля те.аз днес звъннах на инспекторката, но тя каза, че информация по телефона нямала да дава.имало вече изнесени датите на таблото пред учебен отдел, но някой трябва да иде да ги види.пиши ако можеш на някой и на мен като разбереш нещо повече.айде и от мен е това за сега!!!!
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #5 -: 21.08.2007, 12:20:51 »

ами някой ве4е са проверили и ми казаха,4е по анти4на е на 13.09.-8:00, а за другите знам 4е има на 12 и на 14 но не зная по какво са.също знам 4е на 13 има и по фолклор освен по анти4на.това е за сега от мен
Активен

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #6 -: 21.08.2007, 12:51:38 »

ама по античност знаеш ли какъв ще е изпита?писмен или устен?че се чудя вече как да се подготвя.ако знаеш пиши.
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #7 -: 22.08.2007, 12:19:51 »

ами каэаха ми че ще е  писмен ама не энам эащо?ние нали си взехме писмения????????????? аз още не съм почнал да уча лекции
Активен

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #8 -: 22.08.2007, 13:27:14 »

ясно.пална обърквация е всичко. :no: аз не съм си взела писмения.ама интересното е дали ще бъде пак някакъв тест или да развиваме тема?идея си нямам вече.нали само 13 е датата по античност?няма друга дата нали? дано поне само писмен да е и да не ходим в кабинета,че.... тогава лошо.обърках се съвсем вече.а за дата по фолклор знаеш ли нещо?
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #9 -: 23.08.2007, 12:18:42 »

датата е 13- за друга не знам а по фолклор май има на 12 и 13-и на двете дати но не съм 100% сигурен така че питай и някой друг да потвърди
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #10 -: 23.08.2007, 18:14:58 »

Колеги,Светлето от 3 група е.Доколкото знам само доц.Чобанов и Бучков още не са определили дати,а за всички останали изпити има изнесена информация.Надето от Асеновград ги знае датите.Това е засегал :sun:
Активен
The best yet to come!!!

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #11 -: 23.08.2007, 19:25:30 »

ами светле айде тогава питай надето за датите поне по антична и фолклор и ги съобщи тук ако можеш.става ли?аз съм крис от 2-ра група.ще съм ти благодарна.и ако знае също какви точно ще са изпитите - писмени?устни?тестове?ами това е засега от мен.ще чакам да пишеш. :wink:
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #12 -: 23.08.2007, 19:37:11 »

Здрасти,Крис!Ами ето какво ми каза Надето-Старобългарски език:10.09-поправка,20.09-ликвидация.Фолклор:12.09-писмен,13.09-устен.Стара българска литература:11.09-поправка,28.09-ликвидация
Активен
The best yet to come!!!

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #13 -: 23.08.2007, 19:40:53 »

от 9 ч.Античност:13.09-поправка,27.09-ликвидация-8 ч.Това е.Ако разбереш нещо за Чобанов пиши.
Активен
The best yet to come!!!

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #14 -: 23.08.2007, 19:48:02 »

ясно благодаря ти.фолклора няма час ама това ще го разберем.по античност значи не се знае какъв ще е.искаше ми се да е писмен и да си продължаваме нататък.ама май ще ни мъчат до край.и на 13 два изпита в един ден.луда работа. :roll: мерси още веднъж.ще се видим на поправките.
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Tears_dont_fall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #15 -: 23.08.2007, 22:17:45 »

hi babyta .. надя от 3 група сам.. .. крис да ти кажа ,че аз бях да видя кога са поправките и по античност пише че ще е писмен изпита ....а някой знае ли по стара българска литература какъв ще е ?
Активен
If I die Tomorrow
as the minutes fade away
I cant remember
Have I said all I can say?
Your my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow....

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #16 -: 24.08.2007, 00:57:08 »

Ами, Наде, здравей. Не съм 100% сигурна, но мисля, че ще бъде писмен по стара българска. Поне от минали студенти знам, че той обича писмените изпити и развити теми. Така може да види как разсъждава студента. А и когато бях в кабинета му, когато събирах подписите за датите на редовните изпити, все ми говореше за писмена форма на изпитване. Това е, което знам за него. Така че - успех. И благодаря за инфото. :y:
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Tears_dont_fall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #17 -: 24.08.2007, 10:22:58 »

мерси много  ... успех на всички и ще се видим на изпитите,ако някои научи нещо за час  или някоя стая ,да пише моля  .... :-)
Активен
If I die Tomorrow
as the minutes fade away
I cant remember
Have I said all I can say?
Your my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow....

Tears_dont_fall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #18 -: 24.08.2007, 14:56:50 »

хора, изпита при бучков е на 6 септември в 8 часа
Активен
If I die Tomorrow
as the minutes fade away
I cant remember
Have I said all I can say?
Your my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow....

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #19 -: 27.08.2007, 12:34:40 »

абе колеги аз сам ЦеЦо и ме интересува аз като съм взел писмения  по антична защо няма дата за устен а само за писмен .
Активен