argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Надолу

Автор Тема: Молекулярна биология  (Прочетена 208002 пъти)

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Молекулярна биология
« Отговор #600 -: 09.09.2008, 14:49:51 »

Ох  :cry: :cry: :cry: нали бяха казали, че практиките не влизат никъде ... мн лошо така - значи няма шанс да вземем стипендия  :cry: :cry: :cry:
Тогава да си изкараме грънбачни и информатиката още първия семестър та поне втори да вземем. Леле цял курс прецакан заради едното програмиране ( + няколко практики в моя случай ) .
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #601 -: 09.09.2008, 14:57:03 »

Ох  :cry: :cry: :cry: нали бяха казали, че практиките не влизат никъде ... мн лошо така - значи няма шанс да вземем стипендия  :cry: :cry: :cry:
Тогава да си изкараме грънбачни и информатиката още първия семестър та поне втори да вземем. Леле цял курс прецакан заради едното програмиране ( + няколко практики в моя случай ) .
Споко,вчера говорих с Калайджиева и обясних за стипендиите,ще го караме към средата на октомври.Срока за стипендиите за първия семестър ще започне горе-долу тогава.Трябва да се съберем,некаралите практиката  и да направим списък на тези,които ще я карат.Ще бъдем в лабораторията.
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Молекулярна биология
« Отговор #602 -: 09.09.2008, 15:14:37 »

Ти си супер :-* :-* :-* аз точно за това си мислех, че се бяхме разбрали с нея преди коледа да я караме ама колкото по-рано толкова по-добре. Дано всичко да се оправи и с информатиката. Денис уж има грижата ама ...
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #603 -: 14.09.2008, 10:07:01 »

...ама Денис търси писанова ама....тя в почивки незнам си кво....и Денис има изпити неможе да кибичи да я чака.Поне си взех всичко и съм на 0-ла с изпитите  :D  :drunk: .Понеделника докато другите имат ОНХ ще отида при писанова и ще говоря с нея и ще я питам кое влиза за стипендии и за тази информатика кво ще правим.ако трябва ще я накарам да говори с Декана  :-)
Активен
А наздраве :D

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Молекулярна биология
« Отговор #604 -: 15.09.2008, 22:58:59 »

Ко направихте по химия денска бе колеги.Айляк си беше :rock:
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #605 -: 15.09.2008, 23:02:58 »

Аз са нулирах  :D Взех Органичната с 4 и аналитичната с 3 мн съм доволен :)  :drunk:
Активен
А наздраве :D

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Молекулярна биология
« Отговор #606 -: 16.09.2008, 11:06:03 »

за общежитията в успеха влизаха всички изочавани предмети

Оценките от практиката Писанова не ги броя предполагам че и за стипендията ще е така :)

 :beer:
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #607 -: 16.09.2008, 11:21:07 »

за общежитията в успеха влизаха всички изочавани предмети

Оценките от практиката Писанова не ги броя предполагам че и за стипендията ще е така :)

 :beer:
И тези с текущите оценки ли?
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #608 -: 16.09.2008, 11:42:59 »

Докога да подаваме молби за стипендии ?  :roll: Смятай не вярвах че ще го попитам този въпрос някога  :-D
Активен
А наздраве :D

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #609 -: 16.09.2008, 12:28:35 »

Докога да подаваме молби за стипендии ?  :roll: Смятай не вярвах че ще го попитам този въпрос някога  :-D
Не са излезли още сроковете.Казаха ми,че ще започне срока към средата на октомври.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Молекулярна биология
« Отговор #610 -: 16.09.2008, 14:46:25 »

Вече не съм студентка в ПУ.Радвайте се. :rock:
Активен

gerenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: Молекулярна биология
« Отговор #611 -: 16.09.2008, 18:30:17 »

защо къде си? Защо се премести?
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #612 -: 16.09.2008, 18:56:18 »

Мире кога е сватбата чакаме дата да идваме да пием  :bravo: И се надявам да се решиш да се върнеш :) Правата ти като студент се пазят а образованието никога не е излишно :) И все пак късмет занапред от мен :)
Активен
А наздраве :D

Light

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Молекулярна биология
« Отговор #613 -: 19.09.2008, 20:01:20 »

Здравейте на всички! :-)
Искам да ви задам един въпрос: бихте ли могли да ми кажете каква е горе-долу цената на общежитието.Искам да знам само ориентировъчно. А и ако можете да ми кажете как става разпределението на студентите в общежитията , в смисъл в кое общежитие най-често настаняват студентите от ПУ.Много благодаря за отговора ви предварително.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Молекулярна биология
« Отговор #614 -: 21.09.2008, 14:33:57 »

Здр. Ето няколко неща за общежитията – В момента ПУ няма собствени общежития използва на др. университети. Общежитията тази година ще бъдат Марица 3, Медицинските (два етажа от единия блок) и Благоев. Ти най-вероятно си в Биологичния факултет – така че Благоев и Медицинските са ти неудобни защото са далече. Като условия вече е въпрос на каприз най-добре са Медицинските. В кое общежитие ще си зависи кога отидеш да се запишеш колкото по рано толкова по голяма е възможността да те настанят където искаш и на по нисък етаж 
Поздрави Горан Янков


Ама че официално :D :D :D
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #615 -: 21.09.2008, 14:47:18 »

Ее гого сабори рибата :) между другото ако Благоев са Чайките да знаеш че Аграрния ще си я зимат чайката  :roll:
Активен
А наздраве :D

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Молекулярна биология
« Отговор #616 -: 23.09.2008, 09:26:10 »

Не Благоев са общежитие горе до Нова сграда, демек извън цивилизацията :) и пътуваш  сигурно 45мин. до факултета така, че според мене не е удобно общежитие за биолози :) Въпреки че до колкото чух имало интересни биологични видове за изследване  там :-D

А за чайките дам лоша работа :) нищо догодина след ремонта може пак да ни я дадът :) ади още малко остана и 2 година започва :)
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #617 -: 24.09.2008, 01:30:47 »

Ми айде да почваме я :) Ама кво стана със програмите....ше ги бъде ли няма ли да ги бъде...ще учим ли няма ли да учим...не ми са ходи в неделя до ректората ще е неква пълна лудница...и дано като секи семестър да не на запукат от първия ден с химия  :-D
Активен
А наздраве :D

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Молекулярна биология
« Отговор #618 -: 24.09.2008, 21:29:41 »

Мире кога е сватбата чакаме дата да идваме да пием  :bravo: И се надявам да се решиш да се върнеш :) Правата ти като студент се пазят а образованието никога не е излишно :) И все пак късмет занапред от мен :)
Ми Denis ще ти съобщя като решим кога е.ШОТЛАНДСКИ ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН. :-*
« Последна редакция: 24.09.2008, 22:00:25 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #619 -: 26.09.2008, 08:08:32 »

Мили мои Бати Денис и Гоголин и Борето днеска сме на среща с декана  :bravo: :rock: :sun: Айде очаквайте новини скоро :)
Активен
А наздраве :D
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Нагоре