argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Реакции към обяви за работа  (Прочетена 6000 пъти)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #20 -: 18.03.2011, 17:39:43 »

а да кариерен център хахахаха никой не е чувал за подобно нещо яко :ДД сигурно милиони студенти го гледат
Активен

Георги Фурнаджиев

  • Гост
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #21 -: 18.03.2011, 17:51:05 »

Найдене, интересно ми е дали на работа си толкова свободолюбив ... :wink:

ПП: Наистина ще е интересно някой да сподели тва Кариерен център ползва ли се, работи ли, каква полза има от него ... Ако е толкова хубаво нещо, заслужава поне една реклама да му направим
« Последна редакция: 18.03.2011, 17:53:01 от Георги Фурнаджиев »
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #22 -: 18.03.2011, 19:26:48 »

Найдене, ами ще напишеш коя HR агенция си и ще си дадеш сайта и портфолиото. Не само телефон/мейл за връзка. Как да ти обясня, като не искаш да прочетеш за кое става въпрос. Както виждаш (повтарям за 10-ти път) - не ги трия тия обяви, просто моля за информация. И то ви се моля, вместо да изтрия темата! Темата касае ФМИ, не работа. Проумей го най-сетне!
Активен

seltika

  • Гост
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #23 -: 18.03.2011, 20:14:49 »

Найдене, ами ще напишеш коя HR агенция си и ще си дадеш сайта и портфолиото. Не само телефон/мейл за връзка.

Това защо да е толкова задължително ?
Активен

Beginner

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
  • May the source be with you
    • Begginer's web
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #24 -: 18.03.2011, 23:11:56 »

Мен да ви кажа форума почна хипер много да ме дразни....
Някой пуска обява кво ви ебе вас колко е коректна или не нали въпросния човек който би се интересувал ще пише  и ще се обади.
Вие да не сте полиция нещо?

Аз ако пиша търся програмист за 4 месечен проект с Андроид трябват ми хора с опит кво ся забранено ли е ?
Ми може да съм HR много ясно че няма да напиша за коя фирма е отделно може да съм и freelance HR дето работи за мен си вас кво ви ебе кой съм че не мога да пиша даже и в форума :)
Студентите немогат да си намерят работа вие заключвате теми като луди :) едно време имаше Работа раздел в форума бил умрял нямало, кой да пуска обяви ами на ся за тва пускат тук приемете го и спрете да локвате теми.

Отделно хипер много ме дразни че всеки пише по някви теми яко офтопик пича е писал търся човек за еди  какво си да не мислите че въпросния човек ще гледа пак тоя форум той го е писъл в 20 форума боли го фара дали е локната темата обаче после кво се получава почва всеки да пише дай информация АМИ ПИШИ майл ве бати или някой е отишал на обявата видял е че е тотал ШИТ и не може да пусне мнение щото темата е заключена както и да е много ме дразни по разни форуми всеки като се прави на шеф заключва за щяло и нещяло. и го раздава някъв господ.... сорри за изказването ама е така.
Имаше една тема с работа подходяща за студенти ПРАЗ заключена тема. Еи там има оферта за "Графичен дизайнер" сигурно 80% от момичетата в ФМИ дето не искат да стават програмисти само тва и чакат ама не ПРАС заключена тема ние си работим и може да заключваме наред много зле много зле.

хайде в тоя дух да пиша и аз :
Търси се Developer на FULL TIME с опит с Android.
Става въпрос за работа за около 4 месеца от Април до края на Юли. Ако някой се интересува да пише на hr@phamola.com за повече въпроси пишете там че не зная в случая допълнителна информация само спамвам. Обещавам че заплатата ще е висока.

и кво ся ? ша локнете темата или ще ми делнете поста че той е по темата от къв зор ще го делвате ? :)

Удар в 10-тката!
Активен
Понякога стоя и си мисля, а понякога само стоя.

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #25 -: 19.03.2011, 10:28:16 »

Ох, мъка, мъка... Щом Beginner взе да харесва Joke! No comment!
Активен

Тодор Чаушев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
  • Ръководител УКЗ към ФМИ
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #26 -: 19.03.2011, 11:12:29 »



Мен да ви кажа форума почна хипер много да ме дразни....
Някой пуска обява кво ви ебе вас колко е коректна или не нали въпросния човек който би се интересувал ще пише  и ще се обади.
Вие да не сте полиция нещо?

Аз ако пиша търся програмист за 4 месечен проект с Андроид трябват ми хора с опит кво ся забранено ли е ?
Ми може да съм HR много ясно че няма да напиша за коя фирма е отделно може да съм и freelance HR дето работи за мен си вас кво ви ебе кой съм че не мога да пиша даже и в форума :)
Студентите немогат да си намерят работа вие заключвате теми като луди :) едно време имаше Работа раздел в форума бил умрял нямало, кой да пуска обяви ами на ся за тва пускат тук приемете го и спрете да локвате теми.

Отделно хипер много ме дразни че всеки пише по някви теми яко офтопик пича е писал търся човек за еди  какво си да не мислите че въпросния човек ще гледа пак тоя форум той го е писъл в 20 форума боли го фара дали е локната темата обаче после кво се получава почва всеки да пише дай информация АМИ ПИШИ майл ве бати или някой е отишал на обявата видял е че е тотал ШИТ и не може да пусне мнение щото темата е заключена както и да е много ме дразни по разни форуми всеки като се прави на шеф заключва за щяло и нещяло. и го раздава някъв господ.... сорри за изказването ама е така.
Имаше една тема с работа подходяща за студенти ПРАЗ заключена тема. Еи там има оферта за "Графичен дизайнер" сигурно 80% от момичетата в ФМИ дето не искат да стават програмисти само тва и чакат ама не ПРАС заключена тема ние си работим и може да заключваме наред много зле много зле.

хайде в тоя дух да пиша и аз :
Търси се Developer на FULL TIME с опит с Android.
Става въпрос за работа за около 4 месеца от Април до края на Юли. Ако някой се интересува да пише на hr@phamola.com за повече въпроси пишете там че не зная в случая допълнителна информация само спамвам. Обещавам че заплатата ще е висока.

и кво ся ? ша локнете темата или ще ми делнете поста че той е по темата от къв зор ще го делвате ? :)

Аплодисменти, Найдене,  :bravo: :bravo: :bravo:
досега беше на всяка манджа мерудия, ама сега като взе и да псуваш във форума направо си показа магарията в пълен размер.
Дайте да оплюем колкото се може не само ФМИ и ПУ, но изобщо образованието в България.
Нека да го покажем на всички чрез изказванията си, та някой да не си помисли, че само симулираме липса на образование и елементарна култура.
 :bravo: :bravo: :bravo:
Активен

Георги Фурнаджиев

  • Гост
Децата
« Отговор #27 -: 19.03.2011, 12:56:16 »

Децата ... децата обичат да опитват от всичко. Децата се опитват да покажат, че не са деца, а големи и силни мъже и жени. Децата искат да докажат, че са самостоятелни и оправни, но и да се учат на самостоятелност и оправност. Децата се бунтуват и отхвърлят авторитети.

Децата са шумни ...
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #28 -: 21.03.2011, 11:03:34 »

Ех значи голяма сте работа.
Енков : какво се печели като някой заключи темата ? да не би това да е проверка дали обявата е коректна или какво ? В смисъл не разбирам сам някъде беше казал онзи може да снима п*рно ем така е може ама като заключиш темата тя обявата си седи...
Мен лично много ме дразни заключването на теми тва е реално НЕ ВИЖДАМ смисъл да има заключени теми даже според мен този feature трябва да не съществува адски дразнещ е и не се постига абсолютни нищо. Въпросния човек щеше да пусне информация за фирмата след като cipher-а попита обаче НЕ темата е заключена и не може да се пусне ... пълна простотия сериозно.

А за псоването аз си псовам винаги съм псовал и не го крия по абсолютни никакъв начин не е първата тема в която псовам :)

Отделно да обясня нещо примерно за моята обява и то се отнася за всички обяви. hr@phamola.com не е трудно да се досети човек че фирмата е phamola дори и да не съм го писъл все пак при положение че пиша за freelancerска работа означава че просто се минава през фирмата но не си постоянен служител явно в нея. Не е нужно да се напишат 3 страници информация след като всичко е пределно ясно. Отделно това че има hr@ не значи че е HR агенция а значи да се пише на HR отдела... няма да коментирам.
Ето други примери : https://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=14378.0 мейла е office.ijcenter@gmail.com един сърч в гугъл и първи хит излиза : http://xn--c1adbkybcrhli9b3c.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8 ... не зная какво толкова трябва да се обяснява човека е обяснил какво му трябва и си е дал поне 1 контакт за връзки. ... как да е.
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re:Децата
« Отговор #29 -: 21.03.2011, 11:11:25 »

Няма ли да е по-лесно, ако се сложи една "закована" тема в началото на форума, където да се обясни в какъв формат и каква информация трябва да съдържа тема от тип "обява за работа"? И след това всички постове, които не отговарят на условията тактично да се модерират.

Аз лично гласувам "за" подобни теми да съществуват, тъй като това е единствено и само в полза на студентите.
Активен

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re:Децата
« Отговор #30 -: 21.03.2011, 11:19:05 »

Няма ли да е по-лесно, ако се сложи една "закована" тема в началото на форума, където да се обясни в какъв формат и каква информация трябва да съдържа тема от тип "обява за работа"? И след това всички постове, които не отговарят на условията тактично да се модерират.

Аз лично гласувам "за" подобни теми да съществуват, тъй като това е единствено и само в полза на студентите.
:y:
Активен
Too short signature limits.

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #31 -: 21.03.2011, 11:20:00 »

да всъщност това би било доста удобно  найстина. Все пак според мен е достатачно.
Име на фирмата:
Изисквания:
Контакти (майл,телефон етц).

Не знам какво повече е толкова нужно и е важно да не се разводнява темата с нещо различно от обяви ... ако някой иска да пита нещо да си пита фирмата едва ли човека пуснал обявата би влезнал пак.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #32 -: 21.03.2011, 11:24:04 »

Найдене, научи най-сетне българският език и правопис.

Ако е така, само с тия данни, то няма да е форум. Вестник Марица. Щом нямало да влезе повече човекът. Да направим една секция в сайта на ФМИ, не във форума. И да се пускат обяви със СМС от 4.80 лв. А? Без дискусии и коментари отдолу на обявата!
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #33 -: 21.03.2011, 11:27:27 »

Не знам какво повече е толкова нужно и е важно да не се разводнява темата с нещо различно от обяви ... ако някой иска да пита нещо да си пита фирмата едва ли човека пуснал обявата би влезнал пак.

Ако някой иска да пуска обява за работа във форума, въпрос на култура е и да отговаря на запитвания. Ако не отговаря - това говори лошо за HR качествата на този, който е създал темата. Най-малкото рискува да изпусне потенциален кандидат за работа.

Все пак затова е форум! :)
« Последна редакция: 21.03.2011, 11:29:18 от Иван Давидов »
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #34 -: 21.03.2011, 11:30:56 »

Иване : нека отговри на въпросния човек въпроса е че ако е една тема ще се разводни много 5 коментара по 1ва обява 5 коментара на коментара по 2ра обява 3 коментара по 3та обява... не знам дали си го представяш.

Как да е аз изказах мнение реално не ми се занимава и не смятам да продължавам да чета или да пиша в форума освен ако не е нещо наложително да си призная беше ми приятно да пиша глупости :Д ама нещо ми омръзна да споря.

Енков : не искам да го науча този език даже не искам да пиша на кирилица ама ми е заповядано да го правя.
Радвай се че не го цонвъртвам с цонвъртър :Д как да е няма какво да пиша вече, тъй че няма да преча
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #35 -: 21.03.2011, 12:06:46 »

Найдене, щом ти е заповядано да учиш български... Ти не се ли чувстваш вече българин? Аз ли ти заповядвам да пишеш на български в България и в български форум?

Беше ти приятно да пишеш глупости? На нас беше ли ни приятно да четем глупости?

Ти прочете ли какво каза изобщо Иван Давидов? Стикната и заключена тема с правилата, не тема със самите обяви. Секция във форума (подфорум) със стикната тема с правилата... Има го в много форуми и е полезно.

Ама, чукча - писател...  Не е читател.

Не пречиш на нас. Пречиш на себе си!
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #36 -: 21.03.2011, 13:36:57 »

Енков предимно визирах публик форума говорейки за глупости но как да е, не съм казал че не съм писъл и тук :)
Колкото за идеята на Давидов не я разбрах така според мен sticky тема с правила е глупаво щото пак никой няма да я прочете :) аз не бих.

За българския. Българин съм, но не обичам да пиша на български в форуми  и тук пиша по задължение на български ако видиш едно време 2002-2003 си пишеш на латиница.

Как да е човек да не може да спре да пише деа.

Активен

Veska Noncheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #37 -: 21.03.2011, 15:24:01 »

Какво ви е мнението за тази обява, публикувана тук:

http://www.jobs.bg/f1080922

СПЕЦИАЛИСТ ПРЕВОДАЧ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
Ref.No: 001
Описание и Изисквания: За успешното развитие на дейността си, фирмата ни търси да назначи Специалист преводач.

Отговорности:

- Осъществява контакт с настоящи и нови клиенти;
- Съдейства при сключване на договори и сделки и следи за изпълнението им;
- Изготвя и интерпретира статистически данни;
- Работи за активно разширяване на клиентската мрежа.

Изисквания:

- Висше образование;
- Перфектно владеене на английски език - писмено и говоримо, предимство е владеенето и на руски език;
- Предишен опит в настоящата дейност, опитът в областта на индустриалната техника е предимство;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Инициативност и активност при изпълнение на задачите;
- Отговорност, дисциплинираност, лоялност;
- Работа с компютър - MS Office, Internet.
Населено Място: Пловдив / България 

Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #38 -: 21.03.2011, 15:40:44 »

   Колкото за идеята на Давидов не я разбрах така според мен sticky тема с правила е глупаво щото пак никой няма да я прочете :) аз не бих.


Нещата са прости. Който не чете правилата (чукча) - му се трие темата, редактира се мнението му и прочие. Лесно е, нали? Не казваш на катаджията "не прочетох знака", "не знам ЗДП", ами си плащаш глобата или ти взимат книжката, а?
« Последна редакция: 21.03.2011, 15:42:44 от Светослав Енков »
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:Реакции към обяви за работа
« Отговор #39 -: 21.03.2011, 16:46:52 »

проблема ми е в заключените теми с който само се вреди а не се помага колко пати да го напиша. как да е не ми се спори мир.
Активен