argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпрос относно явяване на изпит при друг преподавател  (Прочетена 1417 пъти)

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Април месец има изпит по Публични финанси при доц.д-р Мермерска,но на нас ни преподаваше 2 курс доц.Консулов (сега съм 3-ти).Въпросът ми е дали мога да се явя на изпит при Мермерска,защото при Консулов ще има изпит чак лятото с магистрите...
Активен

Dichi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Не схванах, какво точно питате. От така зададения въпрос, мисля че може да се явите при Мермерска, щом Ви преподава и има възможност да е април. Не разбрах защо намесвате и Консулов, когато не Ви преподава и има изпит с магистри лятото. Поправете ме ако греша, но не ми стана много ясно.  :? :? :?
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Грешиш :) Иска да каже, че във 2-ри курс й е преподавал Консулов, но той ще има изпит лятото с магистри, а тя иска да се яви по-рано при доц д-р Мермерска.....Аз мисля, че няма да ти позволят да се явиш при Мермерска, при положение че Консулов има изпит лятото...но поразпитай..нищо не губиш
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Може,проверих  :wink: .Благодаря все пак  :-)
Активен

Zapryan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

И аз съм на същото положение,значи казваш,че няма да е проблем ?
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Да,няма проблем,дадоха ми протокол  :wink:
Активен

Spas4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

И на мен ми дадоха протокол, обаче се притеснявам, че няма никакво инфо за този изпит и за тази преподавателка! :-(
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Еми,каквото сабя покаже  :hihi: .Поне ще видим за какво става въпрос  :-)
Активен