argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Материали по Компютърна графика-теория!  (Прочетена 1362 пъти)

van

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Здравейте.Ако някой има някакви материали по тази специалност-някакви извадки,определения,важни неща,въпроси,които са се падали на изпит.Не само електронния вариант на учебника.Ще дам email,ако някой реши да помогне :)
Благодаря много :)
Активен

ogun

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Може ли да дадете този ел. вариант на учебника?  :-)
Активен

van

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

дайте поща да ви го пратя.ако някой има и конспект :)
Активен

van

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

никой ли няма някакви материали по тази специалност-някакви извадки,определения,важни неща,въпроси,които са се падали на изпит :)
Активен

lamerko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 211
    • Моят блог

Конспекта е горе-долу съдържанието на учебника. Реално погледнато всичко, което се преподава на лекциите го има вътре.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Колеги, верно че форума (секцията) е в помощ на студентите от ФМИ, но не го правете на чат или клубче с въпроси от "дайте ми конспект", "дайте ми учебник" и то по емайла. После това каква информация ще донесе на четящите темата по-нататък - никаква. Форумът е за дискусии и решаване на проблеми, които после да могат да се ползват от другите колеги.

За материали по КГ - доц. Димов, гл.ас. Ал. Пенев, ваши колеги по скайп или друг чат. Или си намирате по-специализирани форуми за обмен на материалите.

Съжалявам, че за първи път се налага да ви хокам, ама просто много зачестиха подобни искания във форума.
Дори и материалите да се оставят в линк в отговор тук, се появява въпроса за авторски права и за дълготрайността на линка (ако няма проблем с авторските права).
Активен

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

никой ли няма някакви материали по тази специалност-някакви извадки,определения,важни неща,въпроси,които са се падали на изпит :)

Взимаш конспекта, взимаш учебника и започваш да четеш. Това е цялата работа. Не са ти нужни извадки, определения и всички неща са важни (според преподавателите).
Активен

radi23

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

имаше 3 въпроса.първия е по избор от първия раздел.втория беше за осмично дърво, третия за z-буфер. :-) :wink:
Активен

van

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

извинявам се.явно не съм поставил въпроса си правилно.разбрах какво имате в предвид.
нямам такъв конспект,няма от кой да го поискам.ако някой може да ми го прати ще съм благодарен.
Пак се извинявам,ще заключа темата.
Активен