argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Да ви питам нещо  (Прочетена 1326 пъти)

VICKY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Да ви питам нещо
« -: 16.02.2009, 02:54:08 »

Значи, проблемът се състои в следното- тази година не взех заверки и съответно не съм се явила на изпитите. Въпроса ми е трябва ли задължително да подам молба за прекъсване при инспекторката или автоматично прекъсвам след като не съм била на изпитите. При вторият вариант запазват ли се правата ми на студентка?
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re: Да ви питам нещо
« Отговор #1 -: 16.02.2009, 11:18:14 »

Трябва да подадеш молба при инспекторката за презаписване на годината,за да можеш да продължиш обучението си през следващата учебна година. Но ти може да се опиташ да си вземеш подписи  от преподавателите и да се явиш на поправките, ако имаш желание. Ако искаш да прекъснеш, то задължително трябва да се подаде молба.
Активен

xmd

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re: Да ви питам нещо
« Отговор #2 -: 16.02.2009, 18:39:39 »

Малка поправка, води се задължително :wink: Моя случай беше малко по-различен, нямаше ме 2 години, но си имах всички заверки и не съм подавал никаква молба, сега тязи година си продължавам от втори курс. Инспекторката ми каза тогава, че ако не съм имал заверките съм щял да си загубя студентските права. Vicky най-добре да идеш при инспекторката за да не стане някой фал. А още по-добре ще е ако успееш да си вземеш подписите  от преподавателите, както каза Toni87, за да те си губиш семестъра.
Активен

VICKY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Да ви питам нещо
« Отговор #3 -: 17.02.2009, 03:31:42 »

А дали не съм изпуснала срока за подаване на молба?
Активен

xmd

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re: Да ви питам нещо
« Отговор #4 -: 17.02.2009, 13:23:13 »

Това вече само като идеш при инспекторката ще разбереш, но според мен едва ли си го пропуснала. Иди да провериш по-скоро.
Активен

VICKY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Да ви питам нещо
« Отговор #5 -: 18.02.2009, 00:47:01 »

Благодаря на всички отговорили.  :-)
Още утре ще отида.
Модераторите могат да заключат темата.
Активен