argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Грешка в програмата за 1ви курс Информатика  (Прочетена 3544 пъти)

Георги Атанасов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
  • Георги

Има грешка в програмата за зимния триместър на 1ви курс Информатика. В Сряда се получава застъпване застъпване м/у упражненията по Математически анализ 1ва част и Английски език на 2гр.  :roll:
Активен

Красимир

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

да и аз това го забелязах и се пооплаших отначалото после се сетих, че Шотлеков говори нещо за тфа и най-вероятно просто ще се разменят местата на 1,2 и 3,4та група.
Активен

Тодор Чаушев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
  • Ръководител УКЗ към ФМИ

Грешката е отстранена.

Успехи през 2008г.
Активен

fmi_pl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Поправката в програмата не оправя проблема, тъй като както е известно по английски език не сме на групи 1, 2, 3 и 4, а на  A, B, C и D, в които има колеги от всички:) Май пак ще се наложи някаква промяна :)
« Последна редакция: 04.01.2008, 16:22:29 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Xscape

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • Think. Believe. Dream. Dare

Интересно ми е само защо в програмата не пише А,B,C,D, а 1,2,3,4 ? Каква е логиката ? Да ни объркат повече ? И как, ако не е тайна де, ще разберем ние кой кога да ходи ? Пак ще трябва да питаме напред назад на 7-ми ? Тогава тая програма за какво ни е тука ?
Активен
All I need to find is someone who can hear my mind...

solar_sea

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
  • Станислав
    • Блогът ми :)

Защото A,B,C,D са неофициални групи въведени от преподаватели по английски език. Официалните са 1,2,3,4. Всъщност, г-н Шотлеков има email адрес, пиши и питай :)
Активен
Станислав Паскалев

Xscape

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • Think. Believe. Dream. Dare

Официални или не има ли значение ? Нали в крайна сметка целта е ние, студентите, да погледнем тая програма и да разберем кога и къде трябва да бъдем ? Че ще питам - ще питам, няма как, но защо пак най-сложния начин...  :?
Активен
All I need to find is someone who can hear my mind...

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Абе, вие сте редовни студенти - ще си ходите от 8.00 до 18.00, като на работа всеки ден! След часовете ще оставате на занималня!  :evil:

(шегувам се)
Активен

Красимир

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Нещо тук се обърквам... как ще стане всичкото това? Английския се преплита с други часове?
Днес разбрах, че Д група ще са утре, но как ще стане като имам ма1 по време на английския език?
Дайте някакво решение
Активен

Xscape

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • Think. Believe. Dream. Dare

Последната версия е, че ако трябва сме щели да ходим с други групи вместо с нашите си за да можем да караме всички от определените занятия. Т.е. пак набутаха нас студентите да ходим да се разправяме кой кога къде да ходи...  :headbang: толкова ли не можаха като правеха програмата да помислят...
Активен
All I need to find is someone who can hear my mind...

Радо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99

 На мен ми е интересно защо никъде не беше упоменато къде се провеждат упражненията по програмиране? Насочиха ме към "бележките" на 127-ма стая. Там пишеше, че се провеждат в 534-та стая. В 534-та стая бяха 3-ти курс  "Информатика". Малкото ми желание да отида на занятия се изпари...
Активен

Xscape

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • Think. Believe. Dream. Dare

Мда, направи впечатление, че се разминахме с предварително обявените кабинети. Също интересно защо  :-)
Активен
All I need to find is someone who can hear my mind...

Красимир

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Аз вече 1 английски пропуснах... деба... утре ше хода на английски... за момента ще карам така... 1 английски 1 ма1...
Дали не мога да карам с С група? До колкото разбрах разлика между С и Д нямало? В смисал да се изместя за да карам английски и ма1 по отделно...
Активен

Xscape

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • Think. Believe. Dream. Dare

Недей да пропускаш анализа, защото на края става страшно  :wink: още повече, че сега за пръв път се занимаваме с него  :-)
Активен
All I need to find is someone who can hear my mind...

Красимир

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Знам :). Реших да го карам друг ден. това ми се струва най-доброто решение... все пак преподавателя е един и същ, надявам се, че ще ми позволи да присъствам заедно с друга група :).
Активен

Lil`Nigga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 435

http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/edu_gra/uch_zan_inf_1_red_c.htm

незначителна грешка ама все пак съм длъжен да я съобщя

ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
Специалност ИНФОРМАТИКА     Курс I      Уч. 2006/07 г.   В (пролетен) триместър
Активен

mmanev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
    • http://fmi-plovdiv.org/

Подобни грешки съобщавайте директно на fmiwebmaster@uni-plovdiv.bg
Активен

SheLLia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Недей да пропускаш анализа, защото на края става страшно  :wink: още повече, че сега за пръв път се занимаваме с него  :-)

90% сега се чудим защо не те послушахме по-рано  :-)
Активен

Георги Атанасов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
  • Георги

Защо днес са върнали час от колегите по Спорт и са им казали, че е трябвало целия курс да караме във вторник от 9 часа, след като по програма пише друго. Пък и ако сме във вторник се получава застъпване с часовете на някой групи.
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Казаха, че тези които имат часове, ще ги освобождават по-рано за да могат да си идат на другите часове :)
Активен
Everybody Lies.