argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: програмата за МИ  (Прочетена 7570 пъти)

ianica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
програмата за МИ
« -: 20.09.2009, 14:11:07 »

колеги някой знае ли кога излиза програмата за ФМИ,само на задочниците е излязла...до кага да чакаме :s:
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:програмата за МИ
« Отговор #1 -: 20.09.2009, 14:46:17 »

Сигурно до петъка преди започването на занятията...
Активен

Petrov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:програмата за МИ
« Отговор #2 -: 26.09.2009, 10:36:01 »

Здравейте. Днес е 26.09.2009 (Събота) и все още никой не е качил програмата за учебните занятия(редовно обучение). До колкото знам утре е откриването на учебната година, а в понеделник е първият учебен ден. Някой има ли информация дали е излязла или кога трябва да излезе въпросната програма (вчера следобед нямаше нищо изнесено на таблото в университета)?
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:програмата за МИ
« Отговор #3 -: 26.09.2009, 12:02:33 »

Програмата за жалост беше чак в петък следобед одобрена и подписана от ръководството и Учебен отдел. Днес, събота, се очаква да се публикува в сайта и изнесе на таблото на партера.
Активен

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:програмата за МИ
« Отговор #4 -: 26.09.2009, 13:33:32 »

То се очакваше отново в последния момент да я пуснат...и горко им на тези,които не могат да си направят график,ако работят.Добре че още не работя... :wink:
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

Seishin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Ubuntu! ;)
Re:програмата за МИ
« Отговор #5 -: 26.09.2009, 13:37:50 »

Не се и учудвам... Все пак живеем в България!
Вместо програмата да е готова, одобрена и изнесена най-малко 1 седмица преди започването на учебната година... Какво да кажат хората, които не са от Пловдив?
И аз я чакам да излезне, защото в Понеделник си нямам ни най-малка представа къде трябва да ходя...

PS:
Сигурно и за това мнение ще имам отрицателен рейтинг, но не ми пука... Просто съм доста недоволен! :?
Активен
Linux: The Choice of a GNU Generation

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:програмата за МИ
« Отговор #6 -: 26.09.2009, 14:38:17 »

Отиди да учиш в Япония, като не си доволен! (в твоя стил на коментиране)

И аз исках да си я знам по-рано, ама това е... Аз съм преподавател де, ама пак по програмата водя, нали?

Не се притеснявай за негативните или позитивните ти точки - не оказват влияние на нищо във форума...
Активен

Seishin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Ubuntu! ;)
Re:програмата за МИ
« Отговор #7 -: 26.09.2009, 14:43:49 »

Отиди да учиш в Япония, като не си доволен! (в твоя стил на коментиране)

И аз исках да си я знам по-рано, ама това е... Аз съм преподавател де, ама пак по програмата водя, нали?

Не се притеснявай за негативните или позитивните ти точки - не оказват влияние на нищо във форума...

Като вметнахте Япония... Да! Работя по въпроса! Живот и здраве може 2011 година да отида да уча там!

Просто няма как да не се съгласите с мен, че не трябва да бъде така! Не е нормално програмата да излиза 1 ден преди започването на академичната година! Много хора са си изградили график и програма, а това ги спъва!
Още повече, че и Вие като преподавател бихте искали да знаете програмата по от рано, нали?
Активен
Linux: The Choice of a GNU Generation

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:програмата за МИ
« Отговор #8 -: 26.09.2009, 15:25:57 »

Програмата е изнесена на таблото на партера.
Активен

Seishin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Ubuntu! ;)
Re:програмата за МИ
« Отговор #9 -: 26.09.2009, 15:27:19 »

Програмата е изнесена на таблото на партера.

A някаква идея кога ще се качи в сайта на ФМИ? :)
Активен
Linux: The Choice of a GNU Generation

Petrov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:програмата за МИ
« Отговор #10 -: 26.09.2009, 15:30:34 »

Някой ще бъде ли така добър да ги качи на сайта.....
Активен

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com
Re:програмата за МИ
« Отговор #11 -: 26.09.2009, 15:38:59 »

Всяка година е така :-)

Не се притеснявайте... скоро ще има резултат ..

btw, Seishin , Кой те кара да живееш в България, мигрирай, някъде където цялото УНИ работи на Юникс :-)
« Последна редакция: 26.09.2009, 15:40:42 от rnedelchev »
Активен

Seishin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Ubuntu! ;)
Re:програмата за МИ
« Отговор #12 -: 26.09.2009, 15:56:05 »

Всяка година е така :-)

Не се притеснявайте... скоро ще има резултат ..

btw, Seishin , Кой те кара да живееш в България, мигрирай, някъде където цялото УНИ работи на Юникс :-)

Чакай малко! Да съм казал, че искам да мигрирам? Работата е там, че недоволствам от нещата, които се вършат бавно, не на време и не както трябва! Защо не може да е всичко по график... Както трябва да бъде, а не в последния момент! Защо не може всичко в тази страна да се върши както трябва и в ползва на народа! Защо цялата система ни е объркана?
Не разбирайте, че не искам да живея в България, а това че не искам да е така! Искам нещата да се вършат както се вършат в  "белите страни"! Но проблема е в самите нас! Ние не искаме да се оправим и да постигнем нещо! Всеки гледа как да мине тънко и без много труд! Е няма прогрес така... Ще затъваме още повече!
Вече може да съм ви втръснал с тази Япония, но защо може там да изпуснеш метрото за 3 секунди, а в България да чакаш един рейс половин час примерно?!
Не ме разбирайте погрешно... Обичам родината си и не искам изобщо да я напускам, но точно заради тези неща много млади хора се принудиха да заминат в чужбина и да се блъскат там, за да могат да живеят!

Няма смисъл да намесваш UNIX-a в тази тема... Ако си прочел до край предната тема ще разбереш, че на шега се изказах в началото, но всички подпалиха. Както и да е! Извиних се! Незнаех, че тука има такъв "етикет" на държание. Ще го имам в предвид!

PS:
Надявам се скоро да качат програмата и в сайта на ФМИ! Пожелавам на всички успешна учебна година! ;)
« Последна редакция: 26.09.2009, 16:03:43 от Seishin »
Активен
Linux: The Choice of a GNU Generation

ivenceto5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
  • Математика и информатика
Re:програмата за МИ
« Отговор #13 -: 26.09.2009, 16:35:43 »

Е хора я се спрете дори и да не я качат тука какво толкова...нали в неделя на откриването ни ще я видим какъв ви е проблема...
Активен
Не спори с глупака!

Petrov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:програмата за МИ
« Отговор #14 -: 26.09.2009, 16:44:21 »

ivenceto5 - Ти как си?!?!  Аз съм студент и работя, как мислиш че се ходи на едновременно на работа и в университета?! Аз ще ти кажа - сложно е. И тези, които успяваме да го направим и да сме редовни го постигаме благодарение на факта, че шефовете ни са разбрани. И все пак е хубаво човек да има някакво време да си направи график и да го предостави на работодателя си. Без коментар........ И отделно не разбрах какъв е проблема на хората които обновяват сайта ,да  качат въпросната програма. Още повече че днес е работен ден. Стана ясно че програмата е била одобрена още вчера. Какво чакат не ми е ясно на мен? И смятат ли да си вършат работата??
Активен

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com
Re:програмата за МИ
« Отговор #15 -: 26.09.2009, 18:40:09 »

Всяка година е така :-)

Не се притеснявайте... скоро ще има резултат ..

btw, Seishin , Кой те кара да живееш в България, мигрирай, някъде където цялото УНИ работи на Юникс :-)

Чакай малко! Да съм казал, че искам да мигрирам? Работата е там, че недоволствам от нещата, които се вършат бавно, не на време и не както трябва! Защо не може да е всичко по график... Както трябва да бъде, а не в последния момент! Защо не може всичко в тази страна да се върши както трябва и в ползва на народа! Защо цялата система ни е объркана?
Не разбирайте, че не искам да живея в България, а това че не искам да е така! Искам нещата да се вършат както се вършат в  "белите страни"! Но проблема е в самите нас! Ние не искаме да се оправим и да постигнем нещо! Всеки гледа как да мине тънко и без много труд! Е няма прогрес така... Ще затъваме още повече!
Вече може да съм ви втръснал с тази Япония, но защо може там да изпуснеш метрото за 3 секунди, а в България да чакаш един рейс половин час примерно?!
Не ме разбирайте погрешно... Обичам родината си и не искам изобщо да я напускам, но точно заради тези неща много млади хора се принудиха да заминат в чужбина и да се блъскат там, за да могат да живеят!

Няма смисъл да намесваш UNIX-a в тази тема... Ако си прочел до край предната тема ще разбереш, че на шега се изказах в началото, но всички подпалиха. Както и да е! Извиних се! Незнаех, че тука има такъв "етикет" на държание. Ще го имам в предвид!

PS:
Надявам се скоро да качат програмата и в сайта на ФМИ! Пожелавам на всички успешна учебна година! ;)

Колега,
просто спри да пишеш коментари за щяло и нещяло. Да беше звъннал на инспекторката ни, че да видим дали нямаше да разбереш програмата.
За всичко си има лесно!
И на нас миналата година не ни беше изкарана и какво ? Врещяхме във форума за това ли ?
Активен

ivenceto5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
  • Математика и информатика
Re:програмата за МИ
« Отговор #16 -: 26.09.2009, 19:08:35 »

Айде програмата е излезнала...
Активен
Не спори с глупака!

Seishin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Ubuntu! ;)
Re:програмата за МИ
« Отговор #17 -: 26.09.2009, 19:09:04 »

Чакай малко! Защо аз трябва да звъння до инспектора ви при положение, че тази програма трябваше 1 седмица преди това да е обявена в сградата и в сайта на факултета? Тази програма трябва да е общественно достояние, а не всеки да се обажда до инспектора!
Както и да е... За пореден път се убеждавам, че тези "бъгове" в България скоро няма да се оправят... Спирам да пиша във форума ви, защото явно всички са на режима "какво ми пука"!

Извинявайте, че ви занимавах само с глупости и съжалявам, ако съм обидил някой с тях!

Успех на всички!

PS:
Крайно време беше... Е браво на хората от ФМИ!
Активен
Linux: The Choice of a GNU Generation

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:програмата за МИ
« Отговор #18 -: 26.09.2009, 20:23:46 »

Вие първи курс сте с късмет за вас програмата е излезнала,ама ние другите курсове на лекции няма да ходим почиваме :hihi: Поне имам нерви да се шегувам :hihi:Дали има някакъв минимален вариант да я пуснат за нас в неделя?Да не се налага да ходя до унито,че все пак ми е на около 40 мин...е пак де аз имам късмет имам колеги и от Ямбол и от къде ли не те горките какво ли да кажат...
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

Владислав

  • Гост
Re:програмата за МИ
« Отговор #19 -: 26.09.2009, 20:32:19 »

Успокойте топката колеги, програмата утре ще бъде публикувана http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?ln=1&newsId=105&newsPageNumber=1 .
Активен