argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Някой знае ли дата за изпит при Галена Иванова,педагогочески технологий в играта  (Прочетена 3427 пъти)

Norita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте, издирвам Галена Иванова и ми трябва дата за изпит по Педагогически технолигий в играта, някой може ли да помогне, при инспекторката няма никакви дати и изобщо информация в този университет много трудно се намира. Благодаря предварително :)
Активен

Владислав

  • Гост

Педагогически технолигий
Извинявам се предварително на Ангел, но не успях да се въздържа.
И ти ще ми ставаш учителка :headbang: :no:?
Срам и позор за педагогическата професия си ти :vomit:.
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

и на мен това ми направи впечатление, в множествено число не може да има "й"... Може малко издребняло да звучи, ама да се научим да пишем правилно.
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Владислав

  • Гост

и на мен това ми направи впечатление, в множествено число не може да има "й"... Може малко издребняло да звучи, ама да се научим да пишем правилно.
Ангеле, последен офф, обещавам :y:
Не, колега, не е издребняване, дори напротив. Тая след 2 години ще се появи на пазара на труда с прясна-прясна диплома, ще учи моето, твоето и кой знае чие дете, а не знае елементарни правила, които се учат във 2 клас  :headbang:. Защо мислиш, че масово хората са неграмотни? Е, сега отговорът ти е пред очите!
И не е Владислав, годеницата му е, която не успя да се регистрира.
Активен

danito89

  • Гост

Леле мале може от бързане да е направила тази грешка. Недей те така 50% сте прави но обаче тя минава пускат я не е виновно момичето,а това че никой не му пука и ни пускат и приемат с 3 в педагогическия така че...
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

Спокойно майки и бащи,90% от завършилите тази специалност не работят после това,пък и всеки уважаващ себе си родител няма да тръсне детето си на първия срещнат,предполагам разговор предварително е хубаво да се направи,не винаги ще има криза с намирането на ДГ,ще дойде време трябва ДГ да се борят за деца!Така че качествен педагогически персонал  винаги ще се намери :mmm:
Активен

soul hunter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

и на мен това ми направи впечатление, в множествено число не може да има "й"... Може малко издребняло да звучи, ама да се научим да пишем правилно.

А ти пък си започнал изречение с малка буква. И също така, ако трябва да бъдем точни, граматичната логика на изречението ти изисква след "впечатление" да има тире или две точки, а не запетайка, господин Правописе.  :-P
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

хехе, хвана ме по бели гащи, и все пак дайте първо да си научим правописа  :wink: иначе достатъчно флууднахме темата на момичето  :-P
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

Здравейте и наздраве,

принципно не пиша в този форум, ама търсих тука една друга тема и видях тая. ако се зачетете внимателно в горните постове, ще видите че няма един който да е правилно написан. И това тука си е чисто издребняване. А има къде къде по важни проблеми, които може да обсъждате, като напр. че никой вече не носи на пиене!
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

Здравейте и наздраве,

принципно не пиша в този форум, ама търсих тука една друга тема и видях тая. ако се зачетете внимателно в горните постове, ще видите че няма един който да е правилно написан. И това тука си е чисто издребняване. А има къде къде по важни проблеми, които може да обсъждате, като напр. че никой вече не носи на пиене!

а какво те накара да погледнеш темата ?
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

Здравейте и наздраве,

принципно не пиша в този форум, ама търсих тука една друга тема и видях тая. ако се зачетете внимателно в горните постове, ще видите че няма един който да е правилно написан. И това тука си е чисто издребняване. А има къде къде по важни проблеми, които може да обсъждате, като напр. че никой вече не носи на пиене!

а какво те накара да погледнеш темата ?

Добре. че попита, но аз ще ти отперя контра въпрос: Теб какво те накара да ме попиташ, мен какво ме е накарало?
Небързай да ми отговаряш, но да е в рамките на днешното предаване.
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

хм, защо тряа си говорим на контра...но добре, мен ме накара да ти задам тоя въпрос, защото все пак нещо те е накарало да погледнеш темата, като се има предвид, че теб не те интересува всъщност, щом казваш, че случайно си я видял, освен ако нямаш изпит при Галена Иванова по педагогически технологий в играта  :-)
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

danito89

  • Гост

Леле мале Галена Иванова стана извсетна мисля,че тук не е мястото за това. Темата беше  друга....
Активен

soul hunter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

хехе, хвана ме по бели гащи

Бели ли са, бе?  :roll: Тва ше да е някоя македонска мода, най-вероятно от банския край..  :wink:
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

хехе, хвана ме по бели гащи

Бели ли са, бе?  :roll: Тва ше да е някоя македонска мода, най-вероятно от банския край..  :wink:

и как по-точно се досети...само макетата ли носят бели гащи :P
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

soul hunter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

хехе, хвана ме по бели гащи

Бели ли са, бе?  :roll: Тва ше да е някоя македонска мода, най-вероятно от банския край..  :wink:

и как по-точно се досети...само макетата ли носят бели гащи :P

как съм се досетил ли, ем де да знам, имах пророчески сън..

а иначе белите гащи са за лузъри и освен тва последните капки винаги си личат  :-P
« Последна редакция: 22.02.2010, 11:28:58 от soul hunter »
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

Според мен ще има изпит м.Юни с нас :) Ще напишем точна дата тогава, нали Дани:) :wink: :-D

Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Активен