argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изнесете най-накрая тези дати за поправките  (Прочетена 7246 пъти)

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Ами незнам дали знаеш ама не си ти човека, който ще ми казва къде, какво хвърлям.  А да съм ти искала мнението.....  :wink:
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Ами незнам дали знаеш ама не си ти човека, който ще ми казва къде, какво хвърлям.  А да съм ти искала мнението.....  :wink:
Не знаех, че за да напиша нещо във форума, трябва да ми поискаш мнението  :-D . Моля да бъда извинена за несъобразителността си  :wink:  Като реша да пиша отново, ще се допитам до вашето благоволение  :-D , непременно при това  :y: . Иначе, успех на изпитите, че ще ти трябва.
« Последна редакция: 20.05.2009, 12:58:39 от stasy7777 »
Активен
Дзен...

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Няма проблем, като решиш, че има какво да кажеш-питай, аз ще преценя и ще те информирам своевременно за решението си. Иначе благодаря, да ще ми е нужен късмет определено  :wink:
Активен

mystery_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги,вие Стопанско управление и Макроикономика сте добре,на вас ви изнесоха дати за поправките.Ама какво да кажем ние Маркетинг.Нашата инспекторка Ели Шишкова е под всякаква критика.За нищо не става,един път не е изнесла резултати от изпити,дати за поправка или разписания за семестрите навреме.Все тя е последна,все не било нейно задължение,все няма време.Омръзна ми такова държание!Направо ми писна,защо не вземе и тя да си свърши работата най-накрая  :evil:
Активен

LuckyLuck

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117

Колеги,вие Стопанско управление и Макроикономика сте добре,на вас ви изнесоха дати за поправките.Ама какво да кажем ние Маркетинг.Нашата инспекторка Ели Шишкова е под всякаква критика.За нищо не става,един път не е изнесла резултати от изпити,дати за поправка или разписания за семестрите навреме.Все тя е последна,все не било нейно задължение,все няма време.Омръзна ми такова държание!Направо ми писна,защо не вземе и тя да си свърши работата най-накрая  :evil:

Айде стига глупости. Ели Шишкова си е ОК.  И представа си нямате колко неща са и на главата. По добре да погледнете във вашата паница вместо да мрънкате че някой друг ви е виновен.

На мен също ми е инспектор Ели Шишкова и как така за толкова години нито веднъж не съм имал повод да мрънкам и да се оплаквам от нея ?!?! Даже не се сещам изобщо някой от моите колеги да са се оплаквали ...
Активен

hariti

  • Гост

На главата са и точно толкова работи, колкото и на другите инспекторки. И мнението на колежката по-горе си е абсолютно правилно. Как така за макроикономика и стопанско управление са изнесени дати, а за маркетинг не са. А въпросът с оценките въобще не подлежи на коментар. Факт е, че нито един път не са изкарани списъци с оценки и ако въпросната инспекторка отсъства, другата не може да ти даде информация, защото видиш ли нея я мързи да направи две крачки до съседното бюро, да отвори съответните документи и да ти каже оценката. Нямам нищо лично против Шишкова - мн готин човек е, но за инспектор не става.
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Ами незнам дали знаеш ама не си ти човека, който ще ми казва къде, какво хвърлям.  А да съм ти искала мнението.....  :wink:

Абе тук забелязвам, че всички, казали дори необикновената глупост, искат да са прави. И то не, щот’ са го доказали по най-убедителния начин, а просто ей така, бе. Майките им, може би, са им е казали, че са умни момченца и момиченца, погалили са ги по главите и за тях този довод за невероятните им качества е напълно достатъчен. И идват те в университета и форОма и очакват същото отношение.


И сега, като дойде момента да им кажа(аз или някой друг) нещо на въпреки, все едно цялата ми холова гарнитура им влиза отзад, барабар с табуретките.


Та, Калинче, не знам от кой картофен пояс си и колко точно посредствено е домашното ти възпитание, но това тук е форум и всеки има право да изкаже мнението си по всяка една тема, независимо дали в камбанарията ти отекват звуците на одата на радостта или на погребалния марш от факта. Думата „комплексар” се е превърнала в тъпо клише и отдавна не значи нищо смислово, а представлява по-скоро утеха за неудачника, който я използва, при това едва на първия словесен ритник, който получи. ДеЦки изразчета от рода на „да съм ти искала мнението” в дискусионен форум са крайно абсурдни, колкото абсурдно би стоял надпис „pissing is not allowed” в тоалетна. Не сме ти у вас в хола, още повече в спалнята, или най-вече вътре в теб и то на изхода на храносмилателната ти система(18+), че да ни държиш сметка. Същото се отнася и за всеки един друг генетичен човешки материал със зачатъци на говорима реч в писмена форма с подобно поведение.


П.С. Наложи се да драсна, за да не ме припознават в други потребители. Не съм градил този имидж толкова време, за да пиша от друг ник.

П.С.2. Абе, дали не бях прекалено мил?  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Ицкей беше взел да ми липсва. :blush: Добре дошъл отново :sun:
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

П.С. Наложи се да драсна, за да не ме припознават в други потребители. Не съм градил този имидж толкова време, за да пиша от друг ник.
Виновна съм, признавам  :-)
Същото се отнася и за всеки един друг генетичен човешки материал със зачатъци на говорима реч в писмена форма с подобно поведение.
................................................................
П.С.2. Абе, дали не бях прекалено мил?  :-D
По-мил не си бил никога  :-D
Активен
Дзен...

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

тушееее :)
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Ицкей, ами незнам какво си градил и какво не, ама освен във форуми няма къде да се мъчиш да философстваш ( не ти се отдава не са ли ти казвали).  Мога да пиша и да говоря на който и както си искам, ако не ти е ясно - време е да ти се  изясни тази подробност. А и няма как да те бъркат с други потребители, защото ти си ЕДИНСТВЕНИЯ, който пише цели "романи", а нищо смислено не казва. Време е майка ти и баща ти да ти ограничат достъпа до интернет и КАТЕГОРИЧНО да ти забранят да пишеш по форуми, защото само се излагаш, ама вярно, че то няма на къде повече, а и те хората са ти свикнали  предполагам :y:
П.С. Съвети и коментари от такива ограничени умствено, човекоподобни като теб, не могат да ме трогнат  :finger:  :y:
« Последна редакция: 27.05.2009, 10:45:25 от kalina »
Активен

fisn_adm

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76

Колеги,

 Придържайте се към темата на дискусията.
 Тук не е място за изясняване на междуличностни спорове!
 Ако това продължи, ще се наложи да изтривам мнения!
Активен

pinokio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

ИСКАМ СИ ДАТИТЕ ЗА ПОПРАВКИТЕ, КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПО-РАНО ЗА ДА СИ ПЛАНИРАМ ВРЕМЕТО, ЗАЕТ ЧОВЕК СЪМ И ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО. ВСЕКИ ДА СИ ГЛЕДА РАБОТАТА, ЗА КОЯТО МУ ПЛАЩАТ - ЕЛЕМЕНТАРНО. АЗ СЪЩО СИ ВЪРША МОЯТА, ПРИ ТОВА Е ПРИЗНАТО В БРАНША МИ, ЧЕ СИ Я ВЪРША ДОБРЕ. НЕ ИСКАМ ДА МИ ПИЛЕЯТ ВРЕМЕТО.
П.П. ИЦКО Е ИНТЕЛИГЕНТНО МОМЧЕ И МУ ЛИЧИ!
Активен

pinokio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

А КОЙ СТУДЕНТ, КОЛКО ПОПРАВКИ ИМА, СЛЕД КАТО НЕ НАРУШАВА ПРАВИЛНИКА НА УНИВЕРСИТЕТА, СИ Е НЕГОВА ЛИЧНА РАБОТА. ВАЖНОТО Е ДА ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ПРАВАТА СИ И ДА ЗАВЪРШИ ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗО, С НАЙ-МНОГО ЗНАНИЯ И КАЧЕСТВЕНО -  КАТО ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ ПЛОВДИВСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ.
 УНИВЕРСИТЕТА Е СЪЗДАДЕН ЗА СТУДЕНТИТЕ - ЗА ДА УЧАТ И ДА СЕ РАЗВИВАТ, КАТО ЛИЧНОСТИ.
НА НЯКОЙ ОТ ВАС ИЗОБЩО ИДВА ЛИ ВИ НАУМ В МОМЕНТИ НА ПРОСВЕТЛЕНИЕ, ЧЕ УНИВЕРСИТЕТА НЕ Е СЪЗДАДЕН, ЗА УДОБСТВО НА СЛУЖИТЕЛИТЕ И ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ, А ЗА ОБУЧЕНИЕ НА СТУДЕНТИТЕ - ТОВА МУ Е ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕТО!!!!!
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

УНИВЕРСИТЕТА Е СЪЗДАДЕН ЗА СТУДЕНТИТЕ - ЗА ДА УЧАТ И ДА СЕ РАЗВИВАТ, КАТО ЛИЧНОСТИ.

точно това не се забелязва при мнозинството ...
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

pinokio  :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :wink:
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Тъй като подозирам, че вторият пост на Пинокио са камъни в моята градина (Още не сте преживял темата с писмените работи, нали? Пък аз си мислех, че мъжете са по не толкова първосигнални).
Та, изчетох пак тази тема, за да не би да съм в грешка, ама никъде не видях някой да е казал, че чуждите поправки са негова работа (най-малко аз, щото мен хич не ме е грижа за чужди знания или незнания).  За толкова ангажиран професионално, предполагам, нямате време да четете подробно. Никой не е оборвал и факта, че цитирам: УНИВЕРСИТЕТА Е СЪЗДАДЕН ЗА СТУДЕНТИТЕ - ЗА ДА УЧАТ И ДА СЕ РАЗВИВАТ, КАТО ЛИЧНОСТИ, край на цитата. Аз най-малко при това.
Явно е имало административна пречка датите да бъдат изкарани по-рано, което е крайно неприятно за ангажирани хора, които ценят времето си, но с безпредметно кудкудякане проблемът не се решава. Щом сте чак такъв професионалист в областта си, ви е пределно ясно, че в живия живот понякога са налице професионални ситуации, които изискват мигновена реакция. Там понякога няма кои да ви подава строен предварителен график.
Ще си позволя да се отклоня още веднъж от темата, но ми е болно личности като мрънкащата госпожица (това е възможно най-милото определение, което успях да изцедя от себе си) да уронват престижа на ПУ, защото университетът ни е институция с традиции. Никой не ви е принудил насила да учите в него, това си е вашият личен, отговорен и на възрастни хора избор.
« Последна редакция: 29.05.2009, 21:25:34 от stasy7777 »
Активен
Дзен...

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

"Не мрънкащата" много силни думи използваш като "уронване на престижа на ПУ". Това, че искам да си знам датите по на време НЕ е уронване на престиж, а и публикуването на дати 1-2 дена преди началото на лекции или поправителна сесия не ми изглежда много нормално  (1-2 седмици са достатъчни). Относно "кудкудякането" нещата се получават, стига да знаеш кога, къде, как и пред кого да "кудкудякаш" - няма да ти е излишно да ги научиш тези неща. Също така, като те приемат да учиш някъде, никой не ти казва колко дена по-рано ще си научаваш датите.....така, че няма от къде да се знаят тези неща предварително.
П.С. Не си дала всичко от себе си при "цеденето" на определението, можело е още да се "изцедиш"  :y:
« Последна редакция: 29.05.2009, 22:08:47 от kalina »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Браво ,колежке . Много точно си го казала,наистина университета не е задължение, а желание за учене и в крайна сметка получаване на диплома от което следва,  че всеки е длъжен да си търси необходимата информация ,която го интересува и никой не му е длъжен да му я дава насила. А служителите са длъжни да я предоставят по задължение , което е в зависимост от техния трудов или друг договор с Унито. По принцип кой каквото си търси го намира рано или късно.А относно ниската степен на колегиалност между студентите това е въпрос на народопсихология,  която не се променя за 10-20 години ! :-) :y: :bow:
Активен
Всичко е любов

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!

Ще чакаме до край...
Активен