argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финансов мениджмънт - "първа" среща 17.11.2007  (Прочетена 6432 пъти)

pepito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Имам желание разбира се,нали колеги ще ставаме все пак :wink:. Кажете място и час  :-)
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

 Всички ли са за срещата, какво става и последно пред Венера ли остава???
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Остава 13 часа пред Венера. Ако не можете да дойдете пишете, че времето днес не е много прекрасно за връзване на тенекии.
Активен

pepito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Колежки, очаквам довечера да споделите за днескашните лекции  :-)
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE

здравейте колеги , как е положението ?!

Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

Здравейте, на срещичката бяхме само аз, Peyton и Аn, пихме кафенце и се запознахме, недошлите могат само да съжаляват  :-P :-P :-P

 Иначе лекциите горе-долу минаха добре, спирането на тока в неделя ни спаси от мазоли по пръстите и потрошаване на китките от писане :-D :-D :-D

 А за несериозните колеги другата събота може пак да се видим към 13,00 часа и да се реваншират подобаващо  :hihi: :hihi: :hihi:

 Пепито, защо не се обади в неделя, не можа да ни разпознаеш ли??
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Дам кафенцето мина идеално за всички саремжликовци дето не дойдоха може само да съжалявате :-D шегичка. Надявам се с времето да се запознаем повече и не се стеснявайте да дойдете самички ако ни мернете някъде с stasynka тъй като общо взето само ние двете имаме снимки тук за сега.
Активен

pepito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Стасинка, в интерес на истината наистина не ви познах, гледах гледах ама уви  :-( . Може другата неделя да се запознаем, защото аз засега се очертава само в неделите да присъствам
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE

 :-) еми, ще се намери време за едно кафенце в събота. Само че, ще трябва да дойдем по-рани4ко, тъй като сме следобед
Активен

aseto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Леле, чак сега виждам че е имало среща миналата събота  :angry: мн.ме е яд и се извинявам за пропуска от моя страна
Тази събота ще пием ли кафенце Рали, Стаси?
Аз съм за... :rock: :-D :-D
Активен

Peyton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Здравейте момичета :-) Аз за съжаление няма да мога да дойда тази събота, че ми изникнаха служебни анагажименти, но неделя съм на линия и ще пием кафенце:) Надявам се, че ще помагате с лекции  :roll: Целувки на всички!!!!!
Активен

aseto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

еее, миличката ми тя - как няма да ти помагаме с лекции, но жалко че няма да идваш  , то и от моите хора никой няма да идва- само аз  :? усещам че ще е тъпня съботата . ами до неделя колежке  :sun:
а другите няма ли да направите включване? Този форум за какво е ? :-D :-D :-D айде сладурки, чао от мен засега, ако не днес - утре ще се видим на лекциики  :-*
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE

xaxa май май аз съм единственото мом4е във форума за сега  :-D
кажете кога и кафенцето е готово
Активен

stasynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Луда глава

За миналата събота не се организирахме :-(, но предлагам още от сега да се разберем за следващата,  :wink: примерно пак в 13.00 часа, само трябва да уточним къде, давайте предложения.
Активен
Който учи той ще сполучи!  :-)

nikita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте на всички и аз като някои от вас видях чак сега за срещата, но от сега нататък съм на линия  :-) 
Активен

aseto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Никита, ти от курса на икономистите ли си - защото /извинявай/, но не ми се струваш позната  :-( което не е невъзможно де, все пак сме супер голям курс, но да питам аз  :wink:
Активен

nikita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Финансов мениджмънт 2 семестъра :-) :-) :-) !!! 
« Последна редакция: 30.11.2007, 00:20:56 от nikita »
Активен

aseto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Ами значи сме колежки, но защо никой нищо не е предложил за кафенце утре  :s: :s: :s: много сте несериозни  :-(
Активен

aseto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Колеги, излагате се!! Бива ли такива работи, така да изоставите форума.... вземете се в ръце  :-P
Активен

An

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

 :#1: ЧЕСТИТ 8 ДЕКЕМВРИ Сладури......  :beer:
Активен