Факултети > Филологически факултет

Какво мислите за Приложна Лингвистика (Англ.език с Испански език) ??

<< < (2/7) > >>

Daichi:
И аз съм с тази специалност.

Като погледнах учебния план , просто бях като - >  :s:  :-X Но ще видим к'во ще се получи.Дано да не оплескаме работата..


пс. Гледам , че има 7 незаети места (АФ) след 3-то класиране.Да съжалявам ли , че  записах тази спец. ?

btw. Колегите/колежките лингвисти пишете по едно ЛС.  :chat:

frogmafia:
засега е рано да съжаляваме поне да мине един месец да затихне еуфорията от всичко ново и след това може да се прецени трезво , но по-добре не съжалявай . Аз лично в Търново се борех за специалността Връзки с обществеността . На първо класиране там не ме приеха , излезе 1во в Пловдив за приложната лингвистика и записах . Видях учебния план на PR във ВТУ и беше някакъв гювеч от учебни занятия :ь ... Езиците винаги са предимство . Най-важното за мен е да имаме късмета да попаднем на човечни преподаватели  :smoking:

BlackGuardian:
Бая късмет ще ви трябва  :wink:

Lilly:

--- Цитат на: frogmafia в 31.08.2009, 11:31:07 ---Най-важното за мен е да имаме късмета да попаднем на човечни преподаватели  :smoking:

--- Край на цитат ---

Честно да ви кажа преподавателите в този факултет са страхотни...Аз уча БФ и съм безкрайно щастлива,че до този момент съм имала удоволствието да срещна уникални професионалисти и личности  :-)

frogmafia:
 :bravo: :bravo: :bravo:   Нека имаме надежда а и е глупаво да съжаляваме при положение че сме имали свободен избор .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия