argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Izpit pri doc.Sandalski  (Прочетена 3401 пъти)

Diudi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Izpit pri doc.Sandalski
« -: 09.02.2007, 18:23:10 »

Zdraveite!Niakoi moje li da mi kaje kak proti4a izpita pri doc.Sandalski po informatika?Gaden li e?Lesno li dava izpit?Izpitva li ustno?
Активен

ELLE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #1 -: 10.02.2007, 11:34:51 »

Men po me vulnuva kolko e dostatu4no da ti dade izpita,t.e. da minesh bez da lamtish za otli4ie... :wink:
Ina4e az dokolkoto znam izpita e baq tejuk.Razdelq na hilqda grupi,podpisva se na lista,proverqva dali si zapisal to4nata grupa,sledi za prepisvane kato sokol.Dava po dve temi,purvata ot purvata 4ast na konspekta,a vtorata suotvetno ot vtorata.Kato za da nqma6 dve trqbva da si pisal zaduljitelno i po dvete temi! :s: Posle minava6 prez nego za ustno prepitvane,kudeto te pita kolkoto i na kakvoto toi preceni...I haide sega nqkoi da kaje na toq ad kak se vzima zavetnata troika??? :?
« Последна редакция: 10.02.2007, 11:38:28 от ELLE »
Активен

Izoria

  • Гост
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #2 -: 10.02.2007, 12:12:43 »

Maleee hora ne znam kakvo shte pravq nishto ne znam  :s:
Активен

ELLE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #3 -: 10.02.2007, 15:17:21 »

то трябва да си нечовек,за да научиш всичко това и да не ти стане пълна каша... :?
Активен

cherry_beri

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #4 -: 11.02.2007, 19:03:30 »

Като човек, който се яви на този изпит с херпес на устата  :hihi:, мога да ви кажа, че това е един от най-толерантните преподаватели.
В смисъл, Човека не иска невъзможното и се опитва всячески да ти даде шанс да си вземеш изпита!
Значи при нас:
-имахме практически изпит при Илиева /адски готина е/;

-теоритична част при доц. Сандалски:
  *писмен - в началото на изпита се чувствах като терорист, защото всичко беше регламентирано и проверено: теми, групи, места, багажа далече от теб, както и връхните дрехи;
  *устен - четеш си темата, по която си писал /предварително ти го казва/ и допълнително по една темичка  /ти си я избираш/ един или няколко въпроса.

След като прочете темата, ти задава въпроса и поставя оценката си /средно аритметично теория + практика/.

И в никакъв случай, ако не сте виртуози /пък даже и да сте/ не преписвайте, защото не прощава!

Успех!
Активен

Izoria

  • Гост
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #5 -: 12.02.2007, 10:35:07 »

cherry_beri, мерси много за информацията
Активен

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #6 -: 12.02.2007, 13:30:41 »

Оф ужас, аз утре имам изпит при Сандалски и честно казано направо посърнах като го прочетох всичко това....... Поне утре може да драсна във форума как е протекъл изпитният процес и да ъпдейтна малко инфото по темата   :y:
« Последна редакция: 12.02.2007, 13:33:34 от Insomnia86 »
Активен

sunflower_s

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #7 -: 12.02.2007, 18:04:46 »

Oooo,q ne se plashete tolkova.Izpita naistina proti4a pod strog kontrol( "a si mrudnal i prepisal, a boi") ,no puk ti se dava shans na usniq izpit da se dokajesh,ako ne si go narpavil na pismeniq.doc. Sandalski se dyrji super normalno i dori e sklonen da ti dade malko ot sebe si da vurjesh prili4na ocenka.Spokoino,prosto trqbva vse pak da ste popro4eli ne6to.uspeh na vsichki,ne se shashkaite!!!  :y:  :-)
Активен

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re: Izpit pri doc.Sandalski
« Отговор #8 -: 15.02.2007, 18:23:44 »

Oooo,q ne se plashete tolkova.Izpita naistina proti4a pod strog kontrol( "a si mrudnal i prepisal, a boi") ,no puk ti se dava shans na usniq izpit da se dokajesh,ako ne si go narpavil na pismeniq.doc. Sandalski se dyrji super normalno i dori e sklonen da ti dade malko ot sebe si da vurjesh prili4na ocenka.Spokoino,prosto trqbva vse pak da ste popro4eli ne6to.uspeh na vsichki,ne se shashkaite!!!  :y:  :-)
Ще се съглася, да. Определено няма как да се препише, но за сметка на това се дава наистина шанс на устното изпитване. Но ако не си написал нищо, просто няма как да ти пише 3.....така че номерът е просто да се научи всичко, но да не се шашкате от някакви дребни пропуски, защото после ще има възможност да си ги кажете...
Активен