argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Общежитията и невзети изпити  (Прочетена 924 пъти)

chaushev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30

Здравейте, колеги!
Понеже тази година имах два изпита оснали за септември, искам да Ви попитам какъв е начина да се настаня пак на общежитие? Поради незнайна причина и двата изпита ми бяха сложени на един ден, един час и различни сгради. Разберте, да се бях разкъсал нямаше да успея да влезна в едновремнно в Нова сграда и Ректорат по едно и също време. По друга, отново незнайна причина, ликвидациите започват след 20 Септември или последната дата за подаване на документи за общежития. Хора, кажете ми какви варианти имам, защото не съм сигурен дали ще успея да си позволя квартира. На 23 ме чака доста тежък изпит. Ако не го взема изпускам и това прословуто 2 класиране ( за което не намерих никъде информация ). Остават ли ми някакви варианти за настаняване в общежитие или ще трябва да обмислям пътуване и т.н. Ще съм много благодарен ако ми отговори някой компетентен по въпросите, особено тези касаещи препоркиване на датите за ликвидации и подаване на документи. В този университет няма ли съвет, за да се постави въпроса? Повече от сигурен съм, че не съм нито първият, нито посленият който се сблъсква с този проблем.
Благодаря Ви предварително.
« Последна редакция: 19.09.2012, 15:34:47 от chaushev »
Активен

chaushev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Общежитията и невзети изпити
« Отговор #1 -: 21.09.2012, 19:53:15 »

Дали ще получа отговор през 2012г?
Активен