argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: международно договорно право  (Прочетена 883 пъти)

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Интересувам се дали някой е държал този изпит при проф. Константинов,дали този предмет е своободно избираем, защото нищо не ми говори фамилията пък и самия предмет откога се преподава тук.втори въпрос е свързан с неяснота по отношение гражданския процес при доц.Чернев две семестъра ли се четат лекциите или един семестър за задочниците. при редовните мисля че един сем. се  четат лекциите и изпита излиза в края на декември?производството по несъстоятелност при доц. Григоров лесно ли минава изпита ,колко са въпросите в конспекта ,писмен или устен е изпита? ще съм благодарен на колегите от горните курсове ако споделят оперативна информация !успешен втори семестър на всички!
Активен
Всичко е любов

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:международно договорно право
« Отговор #1 -: 10.01.2010, 22:00:03 »

До миналата година Международно договорно го водеше Д-р Щерк и дисциплината беше не само интересна, а и доста полезна за международна.Иначе граждански процес в ПУ винаги се е преподавал 2 семестъра, при това имаме късмета да ги води не кой да е, а Доц. Чернев.Що се отнася да производство по несъстоятелност-много полезна изборна дисциплина с хорариум лекции повече от някои редовни дисциплини.Подробен конспект и писмен изпит.И като цяло не така желани резултати от изпита като при други изборни дисциплини.
« Последна редакция: 10.01.2010, 22:04:04 от paragraf 11 »
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:международно договорно право
« Отговор #2 -: 11.01.2010, 00:16:37 »

Ясно  благодаря за отговорите.Значи едно Медицинско право ми е достатъчно-защото ги имам необходимите кредити.Хора разбрахте ли доц. Зиновиева станала най -младия професор.    :bow: честито!
Активен
Всичко е любов