argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стипендии  (Прочетена 10894 пъти)

danka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re: Стипендии
« Отговор #60 -: 14.11.2014, 16:34:41 »

Здравейте, колеги? Някой от вас получил ли е стипендията си от студентската практика. приключих своята края на септември, но академичният ми наставник се забави с попълването на отчета и така ми се наложи да не получа сумата октомври, а ноември. Та някой има ли идея на кое число може да очакваме?

Благодаря предварително!
Активен

anitaxx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
  • Славянска филология
Re: Стипендии
« Отговор #61 -: 24.11.2014, 21:43:17 »

Тоест ,след като си класиран къде първо да отидеш-В банката на Пу ,при инспекторката или?
Активен

Galyaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Стипендии
« Отговор #62 -: 04.12.2014, 18:25:48 »

Здравейте! Искам да попитам,тъй като съм одобрена за стипендия,но вече имам карта в UniCredit Bulbank.. директно ли ще ми преведат парите по сметката, или е трябвало да си дам номера на сметката? Прочетох коментари,че както на останалите,които нямат сметки-им изкарват, така и на мен би трябвало да не ми искат никаква информация? Благодаря предварително, ако някой ми помогне!  :-)
Активен

Arln

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re: Стипендии
« Отговор #63 -: 04.12.2014, 18:37:37 »

Автоматично ги превеждат ако имаш сметка :)
Активен

Galyaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Стипендии
« Отговор #64 -: 04.12.2014, 20:36:23 »

Супер! Благодаря!  :-)
Активен

Nazy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Стипендии
« Отговор #65 -: 11.02.2015, 17:44:01 »

Здравейте колеги, интересува ме дали магистрите имат право да кандидатстват и евентуално да получават стипендия? Другия ми въпрос е, ако не успея да подам документите си в срока предвиден за първи курс, а ги подам в срока предвиден за трети-четвърти курс, това означава ли, че няма да получавам стипендия, т.е, че съм изпуснала срока?
Активен

k_ivanova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Стипендии
« Отговор #66 -: 12.02.2015, 22:14:49 »

Здравейте! Искам да попитам има ли стипендия за успех, т.е. над 5.50, или всички от 4.00 до 6.00 трябва да се класират, за да получават стипендия?
Също така тези, които са получавали стипендия предишни семестри, бихте ли споделили с какъв успех сте се класирали?
Активен

Stefi_A

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: Стипендии
« Отговор #67 -: 18.02.2015, 19:06:46 »

Здравейте,може ли някой да ми каже дали задочниците имат право да получават някаква стипендия?В моя случай се интересувам дали мога да получавам стипендия за студенти с един родител.
Благодаря предварително!
Активен