argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Сега е твоя шанс да вземеш бъдещето си в ръце!!!  (Прочетена 1378 пъти)

Mitka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

 Имаш интереси в сферата на бизнеса?
  Искаш да се занимаваш в IT в някоя развиваща се компания?
    Искаш да приложиш знанията си на практика и да натрупаш нови?
      А желаеш ли да заминеш на стаж в чужбина в сферата на Интернет технологиите?
 :roll:
 Как може да стане това? 
Отговорът е АИЕСЕК!!!
АИЕСЕК е най-голямата студентска организация, която съществува във вече над 106 страни и над 1100 университета.
Една от основните цели на АИЕСЕК е да срещне бизнеса и студентите и развие потенциала на младите хора.
В организацията ти можеш да развиеш качествата си и да натрупаш опит и знания, а работата с фирми ти създава полезни контакти.
АИЕСЕК разчупва рамките на скучното образование.
Без оглед на специалността ти, ако проявяваш интерес в областта на маркетинга, брандинга, промотирането, човешки ресурси, международен обмен, продажби и организиране на събития, тогава АИЕСЕК е мястото, където можеш да научиш много и придобиеш важен практически опит.

            Дори става още по-хубаво ---- АИЕСЕК ти дава възможност да заминеш на стаж в чужбина - в страна или регион по твой избор.
Въпросът е , ще се възползваш ли от тази възможност?
Ако успях да те заинтересувам ела на една от дискусиите в ПУ, които АИЕСЕК организира съвместно със своите партньори.


                           Дискусията на тема Маркетинг ще  се проведе
                           на 14.10.2008г. в 9 аудитория от 18 часа.
                           Тя ще бъде водена от един от партньорите
                           на АИЕСЕК Пловдив - консултантската фирма EndoMed.
                           Дискусията на тема Образование ще се проведе
                           на 16.10.2008г.  в 1 аудитория от 18 часа.
                           Главно действащо лице освен студентите
                           ще бъде също така един от партньорите ни -
                           констултантската фирма Easy Consult.

  Не пропускай своя шанс!!


Ако искаш да станеш един от новите млади и амбициозни членове на АИЕСЕК Пловдив можеш да подадеш молба до 19.10.2008г. Тези молби ще намериш на дискусиите в ПУ или в офиса на организацията , който се намира в 15 А семинарна зала.
 Не пропускай своя шанс да вземеш бъдещето си в ръце, за да не съжаляваш по-късно   
  :headbang:
                   
                                                             Ако имаш въпроси пиши!
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Айде бе, няма ли кой да налее рекламодателката!?  :evil:
Активен

bleit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Аааааааааа маркетинг. Ама ние тука сме от информатиката бе кака. Знам, знам, и на нас да ни **** майката.

P.S. - образованието не е толкова скучно - може и ти да опиташ ;)
Активен
hardcore простак

Tosh

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 249
  • Filmmaker
    • Изследванията на Тодор Арнаудов

Ееее, нали пише че без значение от специалността. :)

Информатиците само с информатика ли се занимават...  Според мен уменията за общуване и т.н. също са полезни. :)
Активен
Творчество и изследвания:
http://twenkid.com
http://artificial-mind.blogspot.com

Mitka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

 Здравейте и на двамата, които са писали.
Неслучайно темата е поставена във вашия форум.
Да, вярво АИЕСЕК има повече бизнес насоченост, но също има място и за хора от вашия факултет.
И това място е предимно в реализирането на чуждестранни стажове. Бас ловя, че не знаете, че точно в  IT  сферата в АИЕСЕК системата се търсят най-много стажанти. Идеята е , че ти може да си един от тях и да заминеш на стаж в регион , които ти желаеш.
Въпроса е искаш ли да занимеш на стаж или искаш само да ме ,,налееш"?
А за другите сфери на работа (маркетинг, човешки ресурси, финанси и т.н.) казах, защото хората имат интереси в тези области без оглед на специалността им. Виждам , че и  Tosh мисли по същия начин.
Според мен без начение какво ще работиш за в бъдеще т.н.  soft skills - водене на презентация, представяне на продукт/проект , говорене пред аудитория и др.- са от голяма важност.
Елате на тези две дискусии и вижте, с какво АИЕСЕК може да ви е полезен.
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!

Хахах бих я налял ама се оказа, че я познавам !
Ами защо пък да не идем, ама Ендо Мед и Изито хич не ми се нравят.
Активен