Факултети > Филологически факултет

педагогика при професор радев

<< < (15/15)

Stewie_the_Janitor:
Здравйте колеги! Някой може ли да ми каже приемното време на проф. Радев? Благодаря предварително!

kalinkamalinka:
Един съвет от мен,ако квестора е един( и по-точно негова колежка по педагогика) седнете по-назад и така,че да не може да ви размести.Другото,което ,ако ви даде тема например Социално или Емоционално възпитание,или някое от тези възпитания,не го пишете като есе.Аз го направих,написах 3 листа и половина и по двете теми и накрая ме скъсаха само затова,че е написано "есеестично". :-)

Slanchogled:

--- Цитат на: kalinkamalinka в 20.05.2014, 14:39:02 ---Един съвет от мен,ако квестора е един( и по-точно негова колежка по педагогика) седнете по-назад и така,че да не може да ви размести.Другото,което ,ако ви даде тема например Социално или Емоционално възпитание,или някое от тези възпитания,не го пишете като есе.Аз го направих,написах 3 листа и половина и по двете теми и накрая ме скъсаха само затова,че е написано "есеестично". :-)

--- Край на цитат ---
Наистина, есетата не минават на този изпит. Трябва да се пише така, както той е диктувал  :-)

Gnaidenov:
Здравейте, бих искал да ви попитам дали някой случайно има лекции при професор Радев по предмета "История на педагогиката и българското образование". Става на въпрос за 1-ви курс, 2-ри семестър

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия