argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 333122 пъти)

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Европейски стипендии
« Отговор #640 -: 28.07.2009, 15:15:50 »

Снощи си проверих картата,но нямаше пари,вече от проверки си изчерпах и малкото,което се съдържаше в нея  :hihi:
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #641 -: 28.07.2009, 16:58:32 »

аз ще проверя тази вечер дали има нещо и ще ви информирам.
Активен

Емилия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #642 -: 28.07.2009, 20:42:03 »

Колеги сега преди малко проверих и още няма нищо :-(
Активен

bleedboy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Европейски стипендии
« Отговор #643 -: 29.07.2009, 01:18:13 »

Мога ли да попитам има ли някой друг, освен obviously мен, на който редовната стипендия за Юли не е преведена още?
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #644 -: 29.07.2009, 10:41:29 »

ей на това вече му се казва "циганска работа", защо всеки път казват срокове и никой не ги спазва. всеки бяга от отговорност и прехвърля топката на друг. Ако до петък нищо не бъде преведено ще звъня в МОН да попитам верно ли е това, което много хора потвърдиха, че парите били преведени още многоо отдавна преди дори да излезе класирането, а ние само чакаме и се надяваме някой да се сети какво е уговорено.
Активен

samsung

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #645 -: 29.07.2009, 10:54:10 »

от кога все някой се кани да звъни....някой май се опитва да звучи застрашително,но е по-скор като кученце,което лае докато си далеч,но иначе се напикава от страх!
 но както и да е...ще чакаме,колкото е необходимо
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Европейски стипендии
« Отговор #646 -: 29.07.2009, 12:06:13 »

Колеги, от къде може да се получи адекватна информация ?
Аз нямам нищо против да се обадя, стига да зная, че звъня на правилният номер.
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #647 -: 29.07.2009, 12:18:09 »

Всичко е в отпуск.Можеби след 10 август, Цветкова идва на работа.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #648 -: 29.07.2009, 16:22:05 »

още няколко дена до края на учебната година а са излезли в отпуска..... дано министър Танев да е прав в изказването си, че до края на юли ще преведат 4-те стипнедии на куп.
Активен

Емилия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #649 -: 29.07.2009, 20:43:48 »

Някой провери ли днес?
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Европейски стипендии
« Отговор #650 -: 29.07.2009, 21:36:14 »

Аз проверих,естествено няма пари !!! Какво да ви кажа,колеги ??? Думите са излишни ...не знам вече колко месеца ни правят на маймуни !!! Но така е ... все пак живеем в БГ ,един немаловажен факт !!!
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Европейски стипендии
« Отговор #651 -: 30.07.2009, 00:41:18 »

Вместо да сте благодарни, че го има този награден фонд отпуснат от Европейския съюз, макар че закъсняват парите трябва да имате търпение,а не да наливате постоянно масло в огъня. Щом сте класирани парите ще ги получите независимо кога. Ами я си представете че дори  и това нямаше? Сигурно поне нямаше да мрънкате толкова. Когато дойдат парите тогава, важното е че ще ги има все някога.
Активен
С. Цветков

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #652 -: 30.07.2009, 08:51:21 »

е много ясно че нямаше да мрънкаме, ама като някой е дал някакви срокове, както Капка Цветкова каза, че до 20-ти всичко трябва да бъде "задължително преведено", мисля, че е коректно да се спазват. От нас се изисква спазване на срокове за разни неща, но когато опре въпроса някой да спази срок спрямо нас самите, какво става? Както и да е. Ако до Петък наистина няма нищо преведено мисля да се обадя в МОН и да разбера дали всъщност оттях идва проблема или от нас.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #653 -: 30.07.2009, 11:48:44 »

Колеги тука въпроса не стой точно до нашия университет само ! Няма преведени стипендии за летен семестър никъде (изключвам онези 90лв. ). Мисля, че тука нито капка нито ректора нито някой от унито е виновен. Някъде нещо из министерството е.

Поздрави от един чакащ студент
П.С. Ех поне да имаше класиране вече и за наградите …
Активен

mAArrIIka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Европейски стипендии
« Отговор #654 -: 30.07.2009, 14:46:39 »

Аз се обаждах на Капка но тя е в отпуск. Не знаят докога.  Моята редовна стипендия също още не е приведена и на доста мои колеги. Сигурно защото сме 4 курс и държавните ни минаха юни, не знам. Ако някой има повече информация, може да ме светне.
Активен

undefined

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Европейски стипендии
« Отговор #655 -: 30.07.2009, 15:05:56 »

Вместо да сте благодарни, че го има този награден фонд отпуснат от Европейския съюз, макар че закъсняват парите трябва да имате търпение,а не да наливате постоянно масло в огъня. Щом сте класирани парите ще ги получите независимо кога. Ами я си представете че дори  и това нямаше? Сигурно поне нямаше да мрънкате толкова. Когато дойдат парите тогава, важното е че ще ги има все някога.

Добре благодарен съм на този награден фонд че го има, ама някои хора са закъсали за пари като мен и се надявам да получа нещо от тоя университет задето 2 години изкарвам оценки за стипендия и накрая трябва да чакам още една година да си ги взема, това най-малкото не е коректно, сроковете се казват за да се спазват а не да се овърта.
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #656 -: 30.07.2009, 16:12:32 »

Alabamcheto, има преведени европейски в колежа в Смолян и в Кърджали, които са филиали на ПУ. И за зимен и за летен - преведено им е всичко.
Активен

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128
Re:Европейски стипендии
« Отговор #657 -: 30.07.2009, 17:00:17 »

Моята редовна стипендия също още не е приведена и на доста мои колеги. Сигурно защото сме 4 курс и държавните ни минаха юни, не знам.

Какви са тези държавни изпити юни месец? Аз си мислех че всички държавни са юли. Относно това че не ти е преведена стипендия за юли е странно защото тези пари се дават на база успеха от предишните семестри, много преди да се дипломираш- така че няма логика. Нека някой който е завършил 4 курс да каже дали е взел стпендия за юли, така поне ще знаеш че има грешка.
Активен

mimi_cherkezova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Европейски стипендии
« Отговор #658 -: 30.07.2009, 18:11:33 »

Има, има грешка някъде, защото аз сега завърших 4 -ти курс, държавния ми мина този месец и на 16.07 рано-рано сутринта си изтеглих юлската стипендия.
Активен

mAArrIIka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Европейски стипендии
« Отговор #659 -: 30.07.2009, 18:16:07 »

Благодаря ти много, Мими. И за мене нямаше логика.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 88   Нагоре