argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ДАТИ ЗА ПОПРАВИТЕЛНА СЕСИЯ - БЕАЕ? МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ!!!  (Прочетена 1174 пъти)

Yurgandjo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Зравейте. Имам голям проблем! Искам да разбера няколко дати за изпити от попражителната сесия. Обадих се на така "уважаваната" от много студенти и от мен г-жа Чавдарова. Тя ми каза , че дати за изпити не се съобщават по телефона, след което най-нагло ми тръшна слушалката. След това се обадих на информационният център, но те ми казаха, че такава информация се дава от инспекторката, след което последва още едно затръшване. Проверих в сайта на филологически факултет, но и там липсва информацията, която търся. За сега не мога да отида до университета, защото съм на работа, а пък съм от София. И така. Аз съм от специалност БЕАЕ и търся датите за: Латински език (но не при Козарова, а Костова), Езикознание (този вече е при Козарова) и Фонетика на СБЕ (мисля, че беше при Дикова). Ако някой случайно знае някоя дата, не бих отказал да я сподели и с мен :). Можете да ми отговорите тук, или на Скайп-а ми: "parnoto21". Намирам в много сложно положение, а хората от университета явно не ги е еня за студенти в беда. Много ще съм благодарен, ако някой ми помогне.   
« Последна редакция: 29.08.2008, 16:18:53 от Yurgandjo »
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Ето датите-
Латински-10.09-15 с.з.-Костова
Фонетика на СБЕ-Зидарова-16 .09.-12 аудитория-нямаше Дикова никъде
Езикова култура-не знам дали е същото като Езикознание,не съм от този факултет-Миличина-4.09-9ч-26 с.з.
Не ми е много пълна информацията,защото никъде не видях Езикознание.Дано съм ти помогнала.Успех. :sun:
Активен

Yurgandjo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

О, много ти благодаря. Спасяваш ме.  :bravo: :rock:
Активен

slaveq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

Някой има ли информация в коя зала ще се проведе изпитът по АЗЕЛ на 08.09  при доц. Г.Генов ?
Активен
:)