Пловдивски университет > free ping

модератори--злобари!

(1/4) > >>

marin2025:
Имам  следното  предложение!  Всеки  да  споделя -- как  някой  модератор,  когато  не  е   съгласен  с  мнението на  някой , му  изтрива  поста!  днес  първия  който  забелязах , че  е  изтрил  нещо , което  не  му  харесва    е  някакъв  си  Лоустеф  или  нещо  подобно  на  латиница  --май  че  е   преподавател  по  физика  или  математика , не  знам  точно!  Барем  да  се  обозначи  с  две  имена!за  какво  трие  да  го  питаш  --няма  да  се  аргументира!  Просто  си  е  въобразил , че  е  фванал  дядо  господ  за  оная  работа! :-) :hihi:

Стефан Николов:
Верно много тъпо това момче, ве! Как пък не го беше срам да изтрие офтопика на изтъкнатия пишман-студент по право гусин инженер Марин "На всяко гърне мерудията" Многознайков. Какво като господинчото се изцепва по въпроси, дето не е компетентен и флъди теми наляво и надясно. Та той е най-важния човек на форума, осветляващо го със своето революционно разбиране за писане на български език и дълбока житейска мъдрост!

Бай Маринчо президент! Лоустефа на сапун!

marin2025:
Не   съм  писал , че  си  тъп,  а  че  си  злобар!  Разликата  е  огромна! :-) 8-)

marin2025:
класацията  за  най-голям  злобар  и  идиот    на  първо  място  Лоустеф! :evil:

antoniy:
Марине, ти си един страхливец и си последния, който има право да нарежда другите в тия форуми. Разкарай се от тука, само дразниш народа.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия