argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Корпоративен анализ - скъсани на ликвидацията  (Прочетена 1815 пъти)

Svetlanka

  • Гост

Здравейте колеги, скъсана съм по Корпоративен анализ на ликвидацията и съответно немога да се явя на държавен изпит. Някой има ли представа от тук нататък какъв е реда за явяване, кога се очаква следващата дата? Подочух нещо за протокол за явяване на изпита, може ли някой да даде разяснения? Мейла ми е svetllla_83@abv.bg
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Ако може някой да даде и на мен разяснения мейла ми е morfei08@abv.bg
Активен
Аплодисментите са за мен.

Svetlanka

  • Гост

Колеги моля Ви всеки, който изчита коментарите и знае нещо по въпроса нека отговаря във форума, благодаря :-)
Активен

Svetlanka

  • Гост

Здравейте, обръщам се към всички късметлии взели изпита :D по Корпоративен анализ и към тези, на които тепърва им предстои поредното явяване :-( с една молба да ми изпратите на мейла svetllla_83@abv.bg вариантите на задачите :blush:. Ще Ви бъда много благодарна. Успех на всички стигнали до държавен изпит :-)
Активен

sven777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

колеги! за вси4ко в унито се пише жалба до декана иначе просто няма смисал да пишете по форумите!!!
за неяшяшане на преподавател на изпит за закъснение и вси4ко което се сетите но по добре е да е от мн. хора
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Аз за щастие го взех с 3=  :-D, и до колкото знам "многоуважаваният" Мин.Велков е казал на колегите, да си взимат индивидуални протоколи и да ходят да го търсят в София, защото не щеш ли, той евентуално ще има лекции втория семестър на новата учебна година.По-голяма пародия от това, не знам просто. Ако някой му трябват решени някои от задачите, имам някои, обаждайте се с радост ще помогна!!!!
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Del моля те прати ми каквито задачи имаш по анализ , защото съм скъсана и на ликвидацията,ще съм ти много благодарна.Имейла ми е morfei082abv.bg И дано не е нахално но ще помоля ако имаш и някакви тестове по стандарти да ми пратиш.
Активен
Аплодисментите са за мен.

Svetlanka

  • Гост

Не пишете глупости във форумите, разговарях със Снежа Тодорова, изпит се очаква да има януари с випуска, който започва сега.
« Последна редакция: 30.09.2009, 10:07:12 от Svetlanka »
Активен

dealni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Del  ще ти бъде ли удобно да ми пратиш и на мен задачките , благодаря ти предварително  :bow:
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

DEL molq te prati i na men kakvito ima6 zada4i po korporativen analiz na krasiva_lilia@abv.bg
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Моля и на мен да ми изпратите каквито задачи имате решени за тови изпит.Това ми е маийла. mimence_y@abv.bg.Благодаря предварително.
Активен

Smargarita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Можете ли да ми изпратите и на мен каквото имате. Благодаря Ви предварително!
Активен