argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Мога ли да взема 2 години за 1  (Прочетена 3129 пъти)

bibcho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Знам, че в други университети в страната може да се взимат две учебни години за 1, ако подадеш оправдателна и мотивираща причина с молба до декана.
Това възможно ли е в нашия университет. Става въпрос за редовна форма на обучение.
Благодаря за отговорите!
Активен

cody22221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
  • Специална Педагогика
Re:Мога ли да взема 2 години за 1
« Отговор #1 -: 16.09.2011, 19:30:19 »

Знам, че в други университети в страната може да се взимат две учебни години за 1, ако подадеш оправдателна и мотивираща причина с молба до декана.
Това възможно ли е в нашия университет. Става въпрос за редовна форма на обучение.
Благодаря за отговорите!
за редовно не мисля, че трябва да се клонираш за да изкарваш изпитите
Активен
Не се бойте,че ще ви стъпчат. Отъпканата трева става пътека.

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Мога ли да взема 2 години за 1
« Отговор #2 -: 17.09.2011, 18:41:20 »

Да, възможно е. Както за редовна, така и за задочно обучение. На практика минаваш на индивидуален план на обучение. Плащаш си двата семестъра наведнъж и трябва да минеш всички изпити от тези семестри. Можеш да запишеш следващата година само с 2 не взети изпита, нищо че имаш изпити за 2 години. Явяваш се на изпитите от по-горният курс с индивидуални протоколи, като можеш да си явиш по всяко време когато има насрочена дата за този изпит, без значение дали със редовни или задочни студенти и без значение от специалността, важното е изпитът да е по същият предмет и при същият преподавател.

Внимателно си следи индивидуалният план, тъй като понякога променят някои предмети през годините!
Активен