argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Карти за градски транспорт - кои месеци имаме право?  (Прочетена 3654 пъти)

borko92d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги, моля някой да ме просветли за картите за градски транспорт - имаме ли право и летните месеци да ги ползваме ( студент съм I курс ) и трябва ли да си носим студентските книжки като ходим да ги вадим? Благодаря предварително! :)
« Последна редакция: 13.11.2011, 13:02:35 от mi7e7o »
Активен

aMoPe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 720
  • Маркетинг Р, IV курс

Може разбира се :) А относно студ.книжка...мисля, че уверението е достатъчно .. но за всеки случай носи и нея :)
Активен
You must be the change you wish to see in the world!

justsomeone

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
  • Вярвам в невъзможното, следвам невъзможното ...

А може ли някой да ми даде адрес на мястото, от където се правят? Не съм от Пловдив и единствен ориентир ми е Ректората, Тримонциум, централната улица и до там. :)
Активен
Breathe in and breathe out, you are a living creature! Be yourself, there're enough copies!!

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Местата където можеш да изкараш карта  са на ул.Мария луиза както и доста по близкото на Байкал точно на ъгъла до сточна гара на 2 крачки от ректората.
Активен

borko92d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Благодаря за бързия отговор, колежке :) Жалко, че късно открих форума..един "приятел" ме заблуди, че можело само през учебната година, лятото не. А за студентската книжка..ще я нося..ся като ми я дадат на 3-ти. :P
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Аз днес си изкарах  карта и само уверението ми искаха,нямаше нужда от студентска книжка.А карта можеш да си извадиш за цялата година стига да си редовен студент,няма летни няма зимни месеци,важното е да си редовно,другото не е от значение. :)
Активен

ramsess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

А колко струва?
И в рейса трябва ли да плащам нещо?
За всички линии е нали?
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

За един месец е 12лв може да се вземе както за 1 така и за 3,6,9 и 12 месеца карта която съответно става за 3 месеца 36лв  6месеца 72лв и т.н. В рейса не се плаща нищо само показваш картата,и да за всички линии важи.
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

За един месец е 12лв може да се вземе както за 1 така и за 3,6,9 и 12 месеца карта която съответно става за 3 месеца 36лв  6месеца 72лв и т.н. В рейса не се плаща нищо само показваш картата,и да за всички линии важи.

Като пенсионер бе...хахаха
Активен

zlati.valcheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

 е не се ли вадят тия карти вече на друго място...?смисъл,там,до Авеню???
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Незнам дали могат да се вадят  на мястото до Авеню,но могат до ректората и на "Мария Луиза".
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

аз си я вадя там до ситито дискотеката
Активен

*****

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Незнам дали могат да се вадят  на мястото до Авеню,но могат до ректората и на "Мария Луиза".
Аз си мисля, че мястото до Авеню и на "Мария Луиза" са едно и също място!
Активен

ramsess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Незнам дали могат да се вадят  на мястото до Авеню,но могат до ректората и на "Мария Луиза".
Аз си мисля, че мястото до Авеню и на "Мария Луиза" са едно и също място!

Авенюто е далечко но да на М. Луиза е!
Активен

ramsess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Имам въпрос:
Картите как са от 20 число до 20 число (другия месец) ли е или от 20 до 1 число (примерно)?
« Последна редакция: 02.10.2011, 22:17:31 от ramsess »
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

Картите важат за календарен месец - от първо до 30 или 31-во число на текущия месец!
На всяка първа дата - ти трябва нова карта - ако ти е за 1 месец!
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

някой да ми каже утре ще си вадя карта,какво ми е необходимо освен студентска книжка?Благодаря предварително
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Трябва ти и уверение,че си редовен студент купуваш го от книжарницата и го носиш на инспекторката да ти го подпечата.
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

аз имам още от записването обаче не е подпечатано важи то нали? :-)
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

аз имам още от записването обаче не е подпечатано важи то нали? :-)
Ако нямаш печат "редовно обучение" на книжката и уверението ще те върнат. Пред мен така направих с момиче, чакало 6 часа на опашка. Иначе да става въпрос за уверенията, които си ти дали при записването.
Активен