argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: подавне на документи за магистратура публична администрация  (Прочетена 1615 пъти)

gergana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Здравейте колеги,
имам няколко въпроса за датите за подаване на документи за магистратура публична администрация,дали има някакъв приемен изпит и в общи линии основните неща в тази посока.
Ще съм ви много благодарна, ако някой ми сподели каквото знае.
Благодаря предварително!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Конкретна дата не мога да посоча, приема е по документи, обикновено които са подали документи - всичките ги приемат, нали целта е да се печели от образованието, ( както и от всяка друга дейност в обществото).Ако не се лъжа миналата година някъде около средата на октомври се подаваха документите, и като си платиш нямаш никакъв проблем, все пак провери кога започват занятията- в началото на ноември ли бяха , ... да не те излъжа,   .. следи си или на таблата или в нета-винаги има предварителна информация ,  важното е редовно да си отваряш сайта на университета. Незабравяй че независимо от всичко той ти е дал хляба в ръцете!Успех, също и при инспекторките можеш да получиш инфо, стига да нямат някаква друга неотложна работа   ,че те по принцип са едни от най- много натоварените служители в Унито , но никой не им го признава, ами само упреци към тях. Как никой не каза една добра дума за тях! Е аз съм доволен от тяхната работа!инж. Марин Янков 5 курс ,Право, ПУ
Активен
Всичко е любов

gergana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Благодаря много!
Ще се постарая да си оправя нещата.То само да си взема държавния и тогава живот и здраве...!
Благодаря ти много!
Активен

prinzipiell

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Аз записах магистратура Публична администрация,срокът за подаване на документите беше от 15.08 до 01.09.До този петък/02.09/ ще се  записват тези,които са подали молби,а от събота започват лекциите.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

Аз записах магистратура Публична администрация,срокът за подаване на документите беше от 15.08 до 01.09.До този петък/02.09/ ще се  записват тези,които са подали молби,а от събота започват лекциите.

А може би става въпрос за 2 октомври...
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

prinzipiell

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Прав си имам предвид почва се /02.10/-петък.
Активен

gergana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Лошо!А аз се надявах да запиша тази година! :-( :#8: Благодаря все пак за инфото!Успех!
Активен