argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Оплакване към преподавател  (Прочетена 1410 пъти)

ipb

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43

Добър ден.
Искам да попитам, как мога да се оплача от преподавател доц. д-р Димчо Димов от ФМИ? Днес (01.09.13) на ликвидацията по Методи на транслация, от около 15 човека скъса почти всички и сега няма как да се явим на държавен изпит и трябва да чакаме другата година.
Ако има някакъв начин да се преразгледат писмените работи? Аз съм напълно сигурен, че можеше спокойно да ми пише 4 а ми писа 2.Така направи и с останалите.
Активен

А.Пенев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 157
    • www.alexander-penev.info
Re: Оплакване към преподавател
« Отговор #1 -: 03.09.2013, 12:35:08 »

Понеже и аз бях на изпита, да кажа какво всъщност стана: от 14 човека (от които и 5 не бяха на ниво да стигнат до етапа да пишат теория) минаха около 6-7 човека.

Прав сте че така направи и с останалите: Който знаеше мина, който не знаеше беше скъсан. Това е нормалното положение на изпитите. Никъде не пише че щом имате държавен изпит или нещо ви е по-удобно така трябва да ви се пише 3-ка, когато покажете пълно незнание, предадете празен лист (имаше такива на този изпит) или (да го кажа директно) пишете пълни глупости естествено е да получите 2.
Препоръчвам ви да седнете и да учите, да покажете умения и знания такива, че никой да не може "да ви ущети".
Имате и друга алтернатива: Ставате доценти, преподавате предмета и тогава може да си пишете сами оценките. Нещо за което очевидно претендирате.
Да не говорим, че от хората, които се явяваха на тази ликвидация много стъпваха за първи път на изпит по този предмет.
Активен
А.Пенев

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?
Re: Оплакване към преподавател
« Отговор #2 -: 11.09.2013, 20:27:30 »

Винаги ми става смешно от подобен сценарий... Студентът реве, че са го скъсали, а бил изписал сумати листи. Веднъж при подобен случай реших да погледна какво е написал оплакващият се студент и наистина беше изписал листи. Листи само с простотии :D

Хора, учете за изпитите, за да не ревете после...
Активен