argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: изпит по икономика на труда-доц. Сотирова  (Прочетена 3028 пъти)

popova_1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте, колеги. Искам да ви попитам дали някой от вас е имал или знае как протича изпитът при доц. Сотивора-икономика на труда и дали имат влияние рефератите, които сме предавали през семестъра? Благодаря Ви предварително.
« Последна редакция: 14.06.2007, 17:26:31 от Kelli_Mutu™ »
Активен

avenger

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 518

Понеже не уточняваш редовно,задочно ли си,казвам за редовното-изпита не е труден,мисля 2 въпроса даваше,ако те хване с пищов после можеш да се разбереш с нея.Може да се преписва,но внимателно-ходи из аудиторията и гледа.Доколкото знам,не разделя курса на групи т. е всички влизат и всички пишат.Доколкото помня рефератът\ите\ играеше\ха\ някаква роля.Успех!
Активен

diudi_1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

здравей, ако имаш пищови по икономика на труда при сотирова моля, ми ги прати. Благодяря ти, предварително.




Здравейте, колеги. Искам да ви попитам дали някой от вас е имал или знае как протича изпитът при доц. Сотивора-икономика на труда и дали имат влияние рефератите, които сме предавали през семестъра? Благодаря Ви предварително.
« Последна редакция: 24.06.2007, 17:32:51 от diudi_1 »
Активен

iliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Някой може ли да пусне един конспект по икономика на труда.Става въпрос за магистратура но предполагам че при бакалаврите е същия конспект.И още един въпрос от лекции ли се учи или от учебника
Активен