argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: изпит по английски  (Прочетена 1858 пъти)

jack_daniels

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
изпит по английски
« -: 28.06.2007, 16:18:55 »

здравейте! наскоро се прехвърлих в ПУ, и по-точно във ФИСН, трети курс съм, но в стария ми университет не съм учил английски и трябва да държа приравнителен на устния изпит, който повечето от вас държат в първи курс. моля ви кажете ми по-подробно как протича изпита при А.Михайлова, тъй като незнам как да се готвя, тя ми даде книга която да превеждам, но ми е интересно само върху нея ли изпитва, пита ли теория и тн. моля ви някой да помогне, тъй като имам много изпити за взимане и трябва поне няколко да изкарам сега. благодаря предварително  :D
Активен

avenger

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 518
Re: изпит по английски
« Отговор #1 -: 28.06.2007, 19:36:18 »

Сигурен съм,че ще повторя някой пост,но ще обясня отново-ще те пита за превода-избира произволно места и те кара да четеш\превеждаш после.След това теория-времена,думи\от превода\.Относно оценяването-малко по симпатия,малко на настроение,но не се тревожи-не къса току така.А просто що не я питаш директно за какво друго да се готвиш,освен превода?Успех!А ако искаш питай и за др.изпити-на лични или тук.
Активен

jack_daniels

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: изпит по английски
« Отговор #2 -: 28.06.2007, 19:44:47 »

благодаря за отговора искам още нещо да питам-пита ли върху тази теория икономическата, която дава за някакъв тест, който се прави в края на семестъра? а ти кой курс си и какво учиш?
Активен

avenger

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 518
Re: изпит по английски
« Отговор #3 -: 29.06.2007, 12:33:16 »

За този тест нищо не знам.А относно другите въпроси-завърших тази година.
Активен