argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: карти за градски транспорт  (Прочетена 8704 пъти)

ianica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

някой знае ли как стоят нещата с картите за градския транпорт и кога ще можем да си ги изкараме ?
Активен

radko87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112
  • Stupid man :D
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #1 -: 30.09.2009, 10:45:50 »

За да си извадиш карта ти трябва уверението от Учебен отдел  и студентска книжка...

Ако си първи курс ... чак след откриването ... май тогава даваха книжките .
Ако не си първи ... още днес може
Активен
Sun Certified Java Programer/OCJP/ - От Sun спомен нема .....

ianica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #2 -: 30.09.2009, 11:11:21 »

ами втори курс съм обаче чух че до края на декември ще пътуваме със старите карти,пък аз моята не я пазя.Също така се говори че картите ще стават само за една линия... :s:
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #3 -: 30.09.2009, 12:10:46 »

Нищо не става ясно от публикацията http://news.plovdiv24.com/111867.html

Уж 28 лв, пък уж 13 лв само доплаща студента. Май още не е решено всичко.

Ще си пътувате май с 0.80 лв, докато се намъдруват умните люде в градския парламент!
Активен

_m07heR_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • PRO_S!
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #4 -: 30.09.2009, 12:53:11 »

До колкото знам карти ще се издават от 15 окт.,но фирмата се чуди как да промени тези карти т. к са решили, че са на загуба. За това май ще има карти по 10- 15 лева, които ще осигуряат 1 или 2 линии цял месец безплатно!
Активен
Old School is Back!

Cadence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #5 -: 02.10.2009, 14:55:31 »

40 ст за билет срещу студентска книжка

"Ученици и студенти ще пътуват от днес в градския транспорт с билет от 40 ст, но само в случай, когато представят на кондукторите заверените за тази година ученически карти и студентски книжки. Старите транспортни карти не важат.
Това съобщи вчера управителя на фирма "Автотранс" Димитър Чолаков, на който е възложено да издава кетапите."


Това е цитат от вчерашния брой на в.Маритца. :wink: :wink: :y:
Активен

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #6 -: 02.10.2009, 15:43:58 »

А да попитам и студентска карта и книжка искат така ли или може само студентска карта?
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

Cadence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #7 -: 02.10.2009, 17:51:43 »

А да попитам и студентска карта и книжка искат така ли или може само студентска карта?

"....когато представят на кондукторите заверените за тази година ученически карти и студентски книжки."

Ученическа карта за учениците и студентска книжка за студентите. Студентската карта не е намесена в случая.  :wink:
Активен

dz3n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • 0x647A336E
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #8 -: 02.10.2009, 18:02:01 »

Днес една кондукторка от 222 ми каза, че все още важат картите от миналата година, а тези който не разполагат с такива могат да ползват Студентска Карта.
Само информативно да кажа, че в Стара Загора от началото на този месец студентите и учениците патуват за 20 стотинки, а тук в ПЛД от близо месец след почването на годината все още не могат да се организират какво да правят, което доста ме разочарова...
Дано по скоро се оправят нещата и да се спре с това  почти 1 левче на патуване
Активен

Cadence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #9 -: 02.10.2009, 18:12:06 »

Най-големия майтап е това, че се говореше как ще правят билетчетата по 1 левче.  :-X :no:
Активен

ianica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #10 -: 03.10.2009, 10:21:09 »

и до кога ще пътуваме със студентските книжки? няма ли да излиза вече решение,то да му писне на човек  :angry:
Активен

smirn0ff_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #11 -: 03.10.2009, 10:58:28 »

поне до като не истекат старите карта до 15 октомври надали ще предприемат нещо до тогава  :-)
Активен

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #12 -: 03.10.2009, 11:01:49 »

Вчера питах една кондуктурка в 116,която ми каза,че последно предната вечер (01.10.01) чела заповед,че картите ни важали до 15.10 и след това си изкарваме нови карти,които ще важат до нова година,а оттам нататък...още не се знае
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

Milen4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • I'm sorry, I can't be perfect!
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #13 -: 03.10.2009, 13:40:15 »

да и аз подочух нещо такова... нали че старите карти ще важат до 15.10, а след това за да можем да пътуваме с намаление до края на годината ще трябва да си извадим нови карти, които ще струват 5 лв.
Активен

dz3n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • 0x647A336E
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #14 -: 03.10.2009, 14:13:40 »

Някой информиран ще каже ли къде се издават картите за градския транспорт :blush:
Активен

ianica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #15 -: 03.10.2009, 19:34:28 »

ми...сигурно където и миналата година БУЛ. ЦАР БОРИС III ОБЕДИНИТЕЛ №157(не съм сигурна за номера но е в края на този булевард)  :wink:
Активен

Cadence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #16 -: 04.10.2009, 02:28:03 »

Да... точно там. Срещу клуб Венера...  :wink: Ще те посрещнат едни "любезни" лелки...няма да ги сбъркаш...!  :-X
Активен

gocev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
  • Will code .NET for Food.
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #17 -: 04.10.2009, 11:34:10 »

Само информативно да кажа, че в Стара Загора от началото на този месец студентите и учениците патуват за 20 стотинки, а тук в ПЛД от близо месец след почването на годината все още не могат да се организират какво да правят, което доста ме разочарова...
Дано по скоро се оправят нещата и да се спре с това  почти 1 левче на патуване

Информативно и аз да кажа че в стара загора за 20 стотинки патуват само студенти от тракийския университет ... Явно други студенти живущи в града.На всичкото отгоре не ми се приема уверението за да ползвам намаление при издаване на карта за определена линия.

Поздрави,

Никола Гоцев.
Активен
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Help Bunny by Copying and pasting him! Help him gain world domination.

dz3n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • 0x647A336E
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #18 -: 04.10.2009, 11:49:41 »

Само информативно да кажа, че в Стара Загора от началото на този месец студентите и учениците патуват за 20 стотинки, а тук в ПЛД от близо месец след почването на годината все още не могат да се организират какво да правят, което доста ме разочарова...
Дано по скоро се оправят нещата и да се спре с това  почти 1 левче на патуване

Информативно и аз да кажа че в стара загора за 20 стотинки патуват само студенти от тракийския университет ... Явно други студенти живущи в града.На всичкото отгоре не ми се приема уверението за да ползвам намаление при издаване на карта за определена линия.

Поздрави,

Никола Гоцев.
Вече над 4 пъти от петък до сега патувам за по 20 стотинки с картата от ПУ-то  без да ми правят никакви проблеми
Активен

gocev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
  • Will code .NET for Food.
Re:карти за градски транспорт
« Отговор #19 -: 04.10.2009, 11:51:51 »

Еми явно си късметлия  :-D.  Аз преди 2 дни точно патувах показвам картата и .... ГРЕДА.  :-D Трябвало да съм студент от тРакийския университет.
Активен
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Help Bunny by Copying and pasting him! Help him gain world domination.