argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За заниманията по спорт  (Прочетена 23994 пъти)

Juliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #80 -: 10.09.2009, 16:58:45 »

Мъжкото съсловие как се забавлява с проблемите ни...  :-D
Не знам, от едно време го мразя това с преобличането...Ще мъкна аз дрехи , пък ще се събличам,обличам,събличам,обличам... :? Аз например, ако си избера федербал не ми е нужен анцуг... В знак на протест ще ходя с къса поличка и ще обяснявам, че това е традиционното облекло за този спорт... :-D
Хаха, тогава ще трябва да се притеснявате не само от колежките с обратна сексуална ориентация, но и от колегите с нормална такава.  :-D Определено ми е доста забавно искам да отбележа! :)
На мен не ми е забавно... :hihi: Хубавото е, че е само първата година... :y:
Забавно или не, ще ти се наложи да ходиш, така че по-добре го гледай от веселата му страна! ;)
Е, ще се ходи - няма как...
Друг е въпросът дали е уместно в университета да ни налагат да спортуваме. Разбирам подрастващите да ги задължават, но мисля, че един голям човек, ако има желанието да спортува ще си го прави в удобното за него време, начин, място и т.н... Надали има полза от тези часове.
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #81 -: 10.09.2009, 18:22:58 »

Разбира се, че има полза повече спортуване повече здраве а и също така те отпуска спорта и незнам какво ви пречи примерно да си купите едно хубаво екипче и да не се преобличате за лекциите вие като ходите на лекции да не би да ходите на модно ревю.
Активен

Juliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #82 -: 10.09.2009, 18:37:13 »

Разбира се, че има полза повече спортуване повече здраве а и също така те отпуска спорта и незнам какво ви пречи примерно да си купите едно хубаво екипче и да не се преобличате за лекциите вие като ходите на лекции да не би да ходите на модно ревю.
Никъде не съм написала , че няма полза човек да спортува, но тези които ще спортуват усилено в тези часове са хора , които и по принцип си спортуват, останалите ще се правят, че правят нещо... Мисълта ми е , че тези часове няма да накарат хората нежелаещи да спортуват да започнат. Това ги прави напълно ненужни.
Както и да е - ще му хванем цаката. :haha:
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #83 -: 10.09.2009, 18:42:49 »

Ами незнам всеки си решава за мен е добре и ми харесва че ще има спорт! :)
Активен

The_Warlord

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 701
  • "I can't = I fear...do NOT fear!"
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #84 -: 11.09.2009, 05:48:39 »

Принципно не съм много съгласен по някои въпроси с Ицкей, но в случая мисля, че има право - темата е обърната на спам чат, в който някои мрънка колко лошо и досадно е да носи чантичка тежаща около 300-400 грама, в която има анцунг и гуменки ... Явно в новият випуск, за съжаление има доста народ дето е отраснал под стъклен похлупак и е живял по кафенетата и се е изнежил ... "ама било кофти да носиш дрехи" "ама как ще дойда с анцунг на лекции" "ама как ще се преобличам" ... еми не знам как хората в този ВУЗ са го правили в близките 40 години ... сигурно има някаква велика тайна а ? За съжаление спорта се цени все по-малко както виждам за сметка на "show off" облеклото :( А това за "ще ме гледат докато се преобличам..." беше доста рядко срещано по глупост изказване, което заслужава медал.
Съжалявам ако съм прекалено рязък, но изказванията ви дразнят и никак не ви представят в добра светлина... Университът е място за научно и физическо развитие - "Здрав дух в здраво тяло ..." а не място за разхождане на дрехите от гардероба !

Поздрави
Активен
When you reach the Hell tell them I'm sending you - you'll receive a group reduction!
Животът е кратък, заверките - вечни!
Пловдив на три морета !!!

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #85 -: 11.09.2009, 14:56:30 »

Цитат на: Аз в ролята ми на модератор
Горното мнение споменава мнение, което беше изтрито заедно с последвалите го постове не по темата. Моля (за пръв и последен път) да не се обиждате един друг. Ако ще обсъждате спорта конкретно в ПУ, ако имате въпроси за спорта конкретно в ПУ или нещо друго по темата - правете го тук. Ако искате да си просто да си полафите за спортче - има си специално място за това по-долу. За коментиране работата на модераторите също си има място и то не е тук.
« Последна редакция: 11.09.2009, 14:58:45 от Стефан Николов »
Активен
Физически Факултет

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #86 -: 12.09.2009, 11:00:07 »

Да попитам спорта при всички ли е първата година или както е заложено в  учебния план за дадена специалност и 1 година ли само продължава?
Активен

BPFC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
  • D&D Corp. LTD
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #87 -: 14.09.2009, 23:22:39 »

А аз да питам, защо имаме физическо като цяло, само в първи курс да го таковам на таковата...може ли такива работи, после ще спират на младежите баничките и бозата в лафките, все едно тва им е проблема. Спорт се иска за тая работа независимо какво ядеш. Друг е въпроса че зали за спорт трудно мога да ги събера на едната ръка...
Ако нещо се организира за мачле, ме бройте винаги готов! :)
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #88 -: 15.09.2009, 11:40:13 »

Да попитам спорта при всички ли е първата година или както е заложено в  учебния план за дадена специалност и 1 година ли само продължава?
Да, при всички продължава 2 семестъра, освен във ФМИ.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #89 -: 15.09.2009, 14:00:33 »

Благодаря ти питах защото в плана на моята специалност пишеше че е 2рата година. :)
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #90 -: 15.09.2009, 14:53:48 »

Благодаря ти питах защото в плана на моята специалност пишеше че е 2рата година. :)
Ами може да е само втората, пък първата да нямате. За всяка специалност си е отделно.
Активен

Claudia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #91 -: 21.09.2009, 18:48:25 »

А относно тенис на маса? Първа година съм и ако може малко да ми разясните  :-) Къде се ходи на физическо например :-)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #92 -: 21.09.2009, 18:53:42 »

На физическо се ходи на стадион Академик ,но за тениса на маса най-добре попитай като отидеш първия час.
Активен

Claudia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #93 -: 21.09.2009, 19:21:49 »

А в посочен спорт ли се записваш? На групи имам в предвид.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #94 -: 21.09.2009, 19:31:55 »

Мисля,че само за аеробиката се записваш тъй като си освободен от часовете, но ходиш в друго време на деня на аеробика, но за другите спортове всеки си играе каквото желае без записване доколкото знам дано не те заблуждавам тъй като и аз съм зайче,но това е което съм чула досега
Активен

Claudia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #95 -: 21.09.2009, 20:46:16 »

Мисля,че само за аеробиката се записваш тъй като си освободен от часовете, но ходиш в друго време на деня на аеробика, но за другите спортове всеки си играе каквото желае без записване доколкото знам дано не те заблуждавам тъй като и аз съм зайче,но това е което съм чула досега

Благодаря много за информацията! Успех в първата година тогава  :-)
Активен

Voklav

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #96 -: 22.09.2009, 02:40:07 »

Да попитам спорта при всички ли е първата година или както е заложено в  учебния план за дадена специалност и 1 година ли само продължава?
Да, при всички продължава 2 семестъра, освен във ФМИ.
А във ФМИ е ?  :s:
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #97 -: 22.09.2009, 10:09:55 »

Да попитам спорта при всички ли е първата година или както е заложено в  учебния план за дадена специалност и 1 година ли само продължава?
Да, при всички продължава 2 семестъра, освен във ФМИ.
А във ФМИ е ?  :s:
Ами 6 триместъра или 2 години, но там можеш да го замениш.
Активен

Claudia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #98 -: 22.09.2009, 15:18:38 »

Привет! Едно зайче ви пита: трябва ли да си нося ракета и перце за федербала или ще ни се осигурят по време на часа :-P И всички часове по физическо ли се провеждат в Академик?
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #99 -: 22.09.2009, 15:25:23 »

Привет! Едно зайче ви пита: трябва ли да си нося ракета и перце за федербала или ще ни се осигурят по време на часа :-P И всички часове по физическо ли се провеждат в Академик?
Осигуряват ви необходимите неща за заниманията, а доколкото знам се провеждат всички занятия в Академик!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!