argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За заниманията по спорт  (Прочетена 24171 пъти)

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #60 -: 10.09.2009, 10:34:10 »

Еж па тия! Аз съм си родена животно, да ви е яд!
Тормози ме една мисъл, тия дни, и рекох да ви поспамя пак.
За спорта нали не е задължително да ходя с анцуг? Верно, че нема да 'одим на модно ревю, де, ама не си се представям с това облекло и на лекции после.
Спортното облекло е задължително, така че свиквай с мисълта, а в залата има съблекални, така че можеш да си носиш анцуг и да се преобличаш! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #61 -: 10.09.2009, 10:45:59 »

Може ли да се освободи човек от часовете по спорт при положение че аз досега 6 години бях освободена в училище или тук е по различно.
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #62 -: 10.09.2009, 11:03:47 »

Може ли да се освободи човек от часовете по спорт при положение че аз досега 6 години бях освободена в училище или тук е по различно.
Можеш да се освободиш до степен да не извършвам никакви спортни занимания, но трябва да присъстваш пак в часовете. В училище беше същото, ако си освободен не играеш, но присъстваш! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #63 -: 10.09.2009, 11:05:41 »

а освобождаването задължително в началото ли се прави и как да разбера какви документи ще ми трябват за да се освободя.
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #64 -: 10.09.2009, 11:20:46 »

а освобождаването задължително в началото ли се прави и как да разбера какви документи ще ми трябват за да се освободя.
Най-добре е като идеш първия път да попиташ преподавателите, те ще ти кажат! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #65 -: 10.09.2009, 11:22:07 »

Ок,Мерси   за информацията   :wink:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #66 -: 10.09.2009, 11:30:55 »

Ок,Мерси   за информацията   :wink:
Моля! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Juliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #67 -: 10.09.2009, 12:29:36 »

Това със спортното облекло е гадно... :? Надали някой ще тръгне на лекции с анцуг. :?
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #68 -: 10.09.2009, 12:32:32 »

Това със спортното облекло е гадно... :? Надали някой ще тръгне на лекции с анцуг. :?
Както казах има си съблекални, анцуга в чантичката и готово, после си отиваш на лекции отново облечена както искаш! :) Има даже и бани за тези, които ще извършват по-активна спортна дейност.
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Juliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #69 -: 10.09.2009, 12:58:54 »

Това със спортното облекло е гадно... :? Надали някой ще тръгне на лекции с анцуг. :?
Както казах има си съблекални, анцуга в чантичката и готово, после си отиваш на лекции отново облечена както искаш! :) Има даже и бани за тези, които ще извършват по-активна спортна дейност.
И все пак е неприятно. Помня като малки в основното за да не се преобличаме си обличахме анцузите върху дънките... :-D
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #70 -: 10.09.2009, 13:19:28 »

Това със спортното облекло е гадно... :? Надали някой ще тръгне на лекции с анцуг. :?
Както казах има си съблекални, анцуга в чантичката и готово, после си отиваш на лекции отново облечена както искаш! :) Има даже и бани за тези, които ще извършват по-активна спортна дейност.
И все пак е неприятно. Помня като малки в основното за да не се преобличаме си обличахме анцузите върху дънките... :-D
Е то това е по-неприятно, отколкото да се преоблечеш! :) Но все пак не е болка за умиране, ще намерите някакъв вариант! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #71 -: 10.09.2009, 13:51:45 »

Всички голи и това е!  :haha: :-) :D
Активен

poo

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #72 -: 10.09.2009, 15:00:55 »

Никога не съм носила анцуг по ФВС, винаги са ми пишели забележки, сега ще ми е за сефте. Ще трябва да си купя. :-D
Но това с преобличането си е кофти, ще ме гледат как правя стриптийз. Ами ако има лесбийки, и искат да ме...
Абе, ще изтраем някак си една година, нали не са четири. Ще внимаваме да не изпускаме сапунЯ и те така те! :smoking:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #73 -: 10.09.2009, 15:08:28 »

Никога не съм носила анцуг по ФВС, винаги са ми пишели забележки, сега ще ми е за сефте. Ще трябва да си купя. :-D
Но това с преобличането си е кофти, ще ме гледат как правя стриптийз. Ами ако има лесбийки, и искат да ме...
Абе, ще изтраем някак си една година, нали не са четири. Ще внимаваме да не изпускаме сапунЯ и те така те! :smoking:
Ами подозирам, че ако има лесбийки ще е доста забавно...  :-D Пък и точно, само 1 година е, ще издържите някак!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Juliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #74 -: 10.09.2009, 15:22:53 »

Мъжкото съсловие как се забавлява с проблемите ни...  :-D
Не знам, от едно време го мразя това с преобличането...Ще мъкна аз дрехи , пък ще се събличам,обличам,събличам,обличам... :? Аз например, ако си избера федербал не ми е нужен анцуг... В знак на протест ще ходя с къса поличка и ще обяснявам, че това е традиционното облекло за този спорт... :-D
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #75 -: 10.09.2009, 15:27:14 »

Мъжкото съсловие как се забавлява с проблемите ни...  :-D
Не знам, от едно време го мразя това с преобличането...Ще мъкна аз дрехи , пък ще се събличам,обличам,събличам,обличам... :? Аз например, ако си избера федербал не ми е нужен анцуг... В знак на протест ще ходя с къса поличка и ще обяснявам, че това е традиционното облекло за този спорт... :-D
Хаха, тогава ще трябва да се притеснявате не само от колежките с обратна сексуална ориентация, но и от колегите с нормална такава.  :-D Определено ми е доста забавно искам да отбележа! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

poo

  • Гост
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #76 -: 10.09.2009, 15:37:51 »

Ще твърдим, че религията ни повелява да ходим облечени с тениска и панталони. Иначе ще ги съдим за религиозна дискриминация. Нали, пък, е модерно да се реве за дискриминация. :wink:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #77 -: 10.09.2009, 15:40:47 »

Ще твърдим, че религията ни повелява да ходим облечени с тениска и панталони. Иначе ще ги съдим за религиозна дискриминация. Нали, пък, е модерно да се реве за дискриминация. :wink:
Хаха, едва ли ще се трогне някой, още повече, че няма религия, която да забранява анцузите!  :-D
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Juliq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #78 -: 10.09.2009, 15:51:11 »

Мъжкото съсловие как се забавлява с проблемите ни...  :-D
Не знам, от едно време го мразя това с преобличането...Ще мъкна аз дрехи , пък ще се събличам,обличам,събличам,обличам... :? Аз например, ако си избера федербал не ми е нужен анцуг... В знак на протест ще ходя с къса поличка и ще обяснявам, че това е традиционното облекло за този спорт... :-D
Хаха, тогава ще трябва да се притеснявате не само от колежките с обратна сексуална ориентация, но и от колегите с нормална такава.  :-D Определено ми е доста забавно искам да отбележа! :)
На мен не ми е забавно... :hihi: Хубавото е, че е само първата година... :y:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:За заниманията по спорт
« Отговор #79 -: 10.09.2009, 15:55:14 »

Мъжкото съсловие как се забавлява с проблемите ни...  :-D
Не знам, от едно време го мразя това с преобличането...Ще мъкна аз дрехи , пък ще се събличам,обличам,събличам,обличам... :? Аз например, ако си избера федербал не ми е нужен анцуг... В знак на протест ще ходя с къса поличка и ще обяснявам, че това е традиционното облекло за този спорт... :-D
Хаха, тогава ще трябва да се притеснявате не само от колежките с обратна сексуална ориентация, но и от колегите с нормална такава.  :-D Определено ми е доста забавно искам да отбележа! :)
На мен не ми е забавно... :hihi: Хубавото е, че е само първата година... :y:
Забавно или не, ще ти се наложи да ходиш, така че по-добре го гледай от веселата му страна! ;)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!