argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура-Счетоводство и анализ(икономисти)  (Прочетена 48232 пъти)

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги ,честито и на нас   :-)  1-ви  семестър. Програмата ни е готова  :bravo:. Тези,който искат да видят тук  http://fisn.uni-plovdiv.bg/MadRazpis/Index.htm.
« Последна редакция: 16.11.2007, 09:14:23 от ati »
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

ati значи с теб ще се запознаем в събота  :-)
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

ati значи с теб ще се запознаем в събота  :-)
Вили  от Пловдив ли си? Ще се радвам да се запознаем :-)
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

аз съм от Злд,т.е. Златоград, има и още една колежка от тук  :-)
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Честито на всички.... :D :-)
И аз съм с Вас.
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

доволни ли сте от първите лекции???
Активен

ivi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

аз лично съм доволна, макар че не сам от "Икономистите" аз съм3-ти семестър магистратура Счетоводство и анализ.Само не разбирам така ли е не можаха да направят някакво друго разделение между нас, а точно пък "икономисти" и "неикономисти".та нали и магистратурата е икономическа, и  като завършим все ще ни бъде икономическо образованието!?можеше просто да пишат с 1-но и 2-годишен курс на обучение!нали и първата година беше за това-да изучим общите икономически дисциплини, та да се приравним с "икономистите".но направо на моменти звучи обидно това разделение.
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Ми как да не сме доволни.... :?, ние с такова нетърпение ги чакахме, че каквито и да бяха щяхме да сме доволни  :wink:
В интерес на истината Мургов обяснява добре /поне  на пръв поглед де/. Та аз съм доволна.
Иви, може и да имаш право за разделението, но не го приемай толкова "вътрешно". Сега там всички сме икономисти, и това всички го знаем. Въпросното разделение е само условно. Вие обаче /другото племе :wink:/ имате един голям плюс. Днес около мен всички се познаваха, точно по причината, че сте учили заедно предната година. А ние сме като на гости, при това ни е и срам. Сега трябва да ви догоним с контактите, за да имаме по-благоприятна среда... :-) и хомогенна смес  :-D
Активен

Plamen_L

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Усмивке , това за хомогенната смес много добре звучи !
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Нали, колега...
Най - после открих къде мога да ползвам този израз по предназначение  :wink:... Защото като кажат в готварските предавания "бъркай до хомогенна смес" - НИКОГА не ми се получава :wink: :hihi: :hihi: :hihi:.
Колеги, решихте ли първата задачка за домашна?
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

Аз я реших.Сравнително лесна беше  :-) Да видим др зад. какви ще бъдат  :-)
Активен

Plamen_L

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Вили , между другото Бултекс говори ли ти нещо ?
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

ами да.Доста голяма фирма в Злд, а и м/у другото другата колежка, която също е от Злд работи там  :-). Ти от къде я знаеш??  :-)
Активен

Plamen_L

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Aз работя в Бултекс 99 . Предполагам , че знаете каква е връзката м/у двете . Да не забравите за утре домашното :-D
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Vili i Plamen_L,моля ви спешно помогнете ми,че не можах да дойда на предишните лекции, кажете ми за кога професор Мургов иска решена задачата?Може ли утре да я препиша от вас и да му я предам по-кьсно? :blush: Бладодаря ви предварително за отговора!!!
Активен

Plamen_L

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Задачата трябва да е решена днес. Все пак не е проблем ,че не си е решила , защото доколкото знам той просто пита дали е решена в началото на лекциите , а не ги събира при него . Просто е добре за всеки да се упражнява в къщи .... ако въобще остава време и за това
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Plamene,благодаря много колега,аз си набавих предишните лекции. :-) Вече съм "в крак"...  :wink:
« Последна редакция: 24.11.2007, 16:16:01 от ati »
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

ati съжалявам, че не можах да помогна, но аз петък, събота и неделя не влизам във форума, защото няма то къде.Само през седмицата го разглеждам. Важното, е че си се справила.  :-)
Следващи задачи догодина чак  :-D
Аиде спорна седмица ви желая  :-)
И да четете стандартите  :wink:
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Vili,и на теб благодаря!  :-)  Почнахте ли да  четете стандартите? :wink: Ползотворна седмица на всички  :-)  :-)  :-)
Активен

Dili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги, някои от вас минали ли са този предмет- счетоводни стандрти в предишните си степени на обучение?
Активен