argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура-Счетоводство и анализ(икономисти)  (Прочетена 48234 пъти)

sonche82

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте ! А как минаха данъците в събота и неделя ? Казаха ли нещо важно или пак само записки ...
Активен

gin4e 32

  • Гост

Нищо важно засега.Както досега писанеееееееееее
Активен

gin4e 32

  • Гост

Има изменения ня датите за изпита едната на 10.02 2008 другата на 02.03.2008.Всички които останаха следобед се записвахме в два списъка кой на коя дата желае да се яви на изпит.така че ако не сте били свържете се с ваши колеги да разберете дали са ви писали някъдъде./това се отнася за изпита по счетоводство/
« Последна редакция: 14.01.2008, 16:03:05 от gin4e 32 »
Активен

gin4e 32

  • Гост

Това което написах за измененията на датите за изпита се отнася за изпита по счетоводство!!!!!!
« Последна редакция: 14.01.2008, 15:59:50 от gin4e 32 »
Активен

gin4e 32

  • Гост

По счетоводство даде също така и формите които ще са нужни за изпита и който ги няма нняма да бъде изпитван.
« Последна редакция: 15.01.2008, 09:06:01 от gin4e 32 »
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

хора защо във програмата за изпити пише, че банковото счет е от 14:30 ?????????????
Активен

gin4e 32

  • Гост

Къде е тази програма за да видим защо.та нали с него се уговорихме да бъдем от 10 часа
Активен

gin4e 32

  • Гост

А пък какво друго пише видяхте ли в програмата за изпитите.Ще се явяваме на изпита по счетоводство на икономисти и неикономисти.Ми то това не е така. нали по списък всеки се записа по желание
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

незнам защо има разминаване от това, за което се разрбахме и с единия и другия  :-o
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, един ден преди всеки изпит за сигурност пак проверете, за часа и мястото на изпита, дотогава могат да направят промени! Спорна седмица и ако ви остане време четете.  :-)
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

колеги от конспекта в стр на М Велков ли ще се готвите по стандарти или не? там са упоменати няколко стандарти, на тях ли да наблегнем??
готовили сте с формите за изпита по счетоводство, аз честно казано не още  :blush:
сега съм на тема реферата по данъци
Активен

gin4e 32

  • Гост

Аз мисля да се готвя по конспекта на Д-р велков от неговият сайт,макар че не съм сигурна дали ще има само въпроси от конспекта който той е дал.Откъде търсите материали за реферата по данъцr/ако не нахално да питам/ .А пък формите по счетоводство изобщо не съм ги разчертала още.
« Последна редакция: 23.01.2008, 18:04:16 от gin4e 32 »
Активен

slavil_s

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

здравейте
тази събота и неделя ние последна за семестъра  :-) разбирам че доста хора нямат пълните лекции, както и аз. предлагам ако искате да си носим всичките материали които имаме и да си ги сверим и който няма нещо да си го преснима.
тука си пишем ама никой не си сложи истинската снимка да се знаем и по физиономии. нека който е във форума поне се запознаем. мен ме познавате от снимката, ще ми е приятно да се запознаем и да може да си вършим работа, по снимането на лекциите.
до събота и неделя.
 :-) :y:
Активен

gin4e 32

  • Гост

Уважаеми колега slavil_s в събота е последната ни лекция по данъци и данъчна политика.В неделя нямаме лекции.А относно снимката..........аз лично нямам снимка сама ,всичките са ми с децата.
« Последна редакция: 23.01.2008, 19:06:34 от gin4e 32 »
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

 Колеги, моля ви кажете ми,  кога трябва да се предаде реферата по данъци и данъчна политика, колко страници да е горе-долу  и напечатан ли да е или ръчно написан?  Ще ходя да търся материали от библиотеката, а дали ще намеря, незнам?  Благодаря  предварително за отговора!  :-) :-) :-) 
Активен

gin4e 32

  • Гост

Ати,реферата по данъчна политика трябва д се предаде не по-късно от една седмица от датата на изпита.Това означава ,че трябва да се предаде до 17.02. при инспекторката или долу при Илияна Калчева.Рефератът може да не е дълъг но да включва наши разсъждения,мисля че трябва да напечатан.Досега не съм виждала реферати написани на ръка да се предават на преподавателите.
« Последна редакция: 24.01.2008, 08:33:06 от gin4e 32 »
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

  Гинче, права си, благодаря ти!!!   Лек ден!   :-) :-) :-)
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Слави, прав си. Аз поне те познавам от снимката. Не беше лошо да си създадем някои връзки, за въпросната цел с лекциите. Аз признавам, че имам доста липсващи, но се надявам утре /естествено в последния момент/ да събера нещата. Слави, ако не се лъжа си икономист... дали пробвахте с признаването на изпити!?!?!?! Работата става, или поне ставаше де.   :-)
Май е това, така че до утре на лекции.
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

аз ще липсвам утре, че не ми се ще само за 2 часа да бия път. пишете как са минали лекции, и кво ще е на изпит. и дали някой знае нещо за тая промяна по банково
Активен

gin4e 32

  • Гост

Лекциите по данъци минаха добре.днес приключихме по рано.Даде конспект с 52 въпроса,включва всичко което сме писали.на теста ще има отворени и затворени въпроси.
Активен