argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпрос относно 'предварителните и редовните изпити'  (Прочетена 844 пъти)

onmymind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Валентин Василев

Здравейте, въпроса ми е следния: Вярно ли е, че предварителните изпити са по-трудни от колкото редовните?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Не е вярно.За този  ,който не е чел и едните и другите са трудни.За този , който е чел и едните и другите са еднакви. :wink: :hihi:
Активен
Всичко е любов

FIFPlovdiv

  • Гост

Аз пък съм чувал, че предварителните са по-трудни, за да може да има скъсани, и да си дават парите и за редовните  :wink:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Аз пък съм "чувал", че на предварителните пишат по-високи оценки, за да може кандидатите да са сигурни, че ще влязат, и да не се пробват в други университети, а да си ги зарибим по-отрано. А, да, освен това ги караме да си платят за редовния изпит, независимо дали се явяват на него.

Също така съм "чувал" (всъщност, аз си го измислих, но е толкова лесно да кажеш "чувал съм", а после да се правиш на невинен), че слуховете се разпространяват от глупаци, които се опитват да оправдаят собствените си издънки. :finger:
Активен
Физически Факултет

FIFPlovdiv

  • Гост

Без нерви ако може  :-) аз като кандидатствах, на предварителния имах 2, може би за да имам кураж за другите ми го казаха  ....  и наистина, на редовния изкарах 4,60, без да се скъсам от зубрене
Активен