Пловдивски университет > free ping

Предложения за промени по форума

<< < (2/2)

Стефан Николов:
Ако е за контрата аз мога да те контря на всяко изречение. Ама въпроса е да се прави аргументирано - с доводи и факти. А не да коментираш и обиждаш човек, когото не познаваш, примерно. Ти и компания четете форумите като дявол Библията, ама поне да го правехте като хората... :roll:

Казах го и на Енев, ще го кажа и на теб - не ме е страх от недорасли пуберчета, които си мислят, че могат да решават проблемите си с бой. Нито пък от хора, за които един умрял от глад форум е толкова важен, че да им е проблем.

Атанас Терзийски:
Корегирах максималния брой символи за подпис (Подписите се показват в долната част на всяка публикация или лично съобщение. BBC код и усмивки могат да бъдат използвани в подписите.) от 255 на 25. Аватарите на някои потребители бяха прекалено големи и дразнещи.

coco-brice:
Тва пък за рейтинга как го измислихте, не знам на кво може да пречи.Но другите предложения са добри , а за подписа  :-X можеше и без ограничения в символите ,а да бяха помолени user-ите да си ги намалят или му го махате и после да си слага по малък.Ама кой съм аз да ви давам акъли вие си решавате поздрави

:#1: COCO 8-) BRICE :#1:

Kelli_Mutu™:
Това заподписите го подкрепям напълно. Много набиващи се на очи имаше и дразнещи. Подписът трябва да е подпис преди всичко.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия