argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Петя Чавдарова  (Прочетена 11724 пъти)

G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Петя Чавдарова
« -: 28.03.2008, 22:29:05 »

Посвещавам цяла една тема на нашата "любима" секретарка на БЕАЕ специалността - Петя Чавдарова.  :bravo: :bravo: :bravo:

Няма думи, които просто да опишат унизителното отношение, с което нашата "фаворитка" всеки път се обръща към нас, когато имаме работа в кабинета й. Аз лично така и не се примирих с начина, по който се отнася към нас, студентите, и бих направил всичко възможно тя да си получи заслуженото заради жалкия начин, по който се държи с нас, ако можех.

Вашето мнение за нея?
Активен

ElItO

  • Гост
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #1 -: 29.03.2008, 22:11:14 »

Имаше такава тема и за нашата инспектрка Галя Куманова.Нямам мнение конкретно за г-жа Чавдарова,но съдейки от досегашния ми опит,стигам до извода,че критерий за назначаването на инспектори/ки е злобата и заядливото отношение към студентите.Не знам дали подобна тема във форума би могла да доведе до съществени промени,но сме си говорили с колеги,че действително след дискусиите за инсп.Куманова тук,тя се промени,малко се поукроти...да видим до кога....
Активен

weedmactep

  • Гост
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #2 -: 30.03.2008, 16:04:18 »

хахахаха. Петинката...... знам я аз. Това лято ме направи барлив. От морето ме върна за да разбера дали съм си взел ИНБКЕ. Поздрави на г-жа Куршумова. на ликвидация го взех вече, щото всичко бях из4ел. И петито, звъня по телефона от офиса и питам Културно, колко имам по ИНБКЕ, а тя ми затваря. Така 3 пъти.....Накрая батка ми каза: Хващай се;ският си влак и идвай да си гледаш оценката.... хахаахха. К....М..... Много обичам да слушам за темата по ПРовинциите...... много я обичам, щото като доиде морето, всеки иска на Слънчев Бряг.. Но изглежда,че преди години, нашата всеотдайна инспекторка се е находила по курортити.... та затова вече смята ивицата за провинция. Имах честта да я попитам в лицето, дали знае Хемингуей какво е казал по тази тема?
Активен

wicked_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #3 -: 02.04.2008, 10:41:08 »

Здрасти! Виждам любимо име и точно това лице ме интересува. Сега уча в СУ, но преди бях в ПУ. Така и незавърших, но сега ми трябва академична справка от ПУ. Учих БЕАЕ - Български и английски език...сега май се казва по друг начин...Спомням си, че за такива неща се ходеше при Чавдарова. Някой може ли да ми каже приемното й време или някакъв телефон?

Мерси!
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #4 -: 02.04.2008, 11:52:46 »

Петя Чавдарова
   
Ректорат, етаж 2, стая 217
тел.: 032/261 344

e-mail: pchavdaruni-plovdiv.bg
Активен

wicked_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #5 -: 03.04.2008, 10:46:42 »

Мерси за инфото!

В интерес на истината Чавдарова беше доста любезна по телефона :D
Активен

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #6 -: 03.04.2008, 21:42:33 »

Видях, че има отзив за любимата инспекторка и си викам: "задължително някой изказва благодарност" :hihi:
Не мога да се сдържа да не изкажа и аз личното си мнение... Никога няма да забравя как бях първи курс и си бях и без това под пара, а въпросната лелка по никакъв начин не се опита да ме ориентира човешки и да помисли за миг, че макар тя тези неща (за записването говоря) да ги върши всяка година, за мен са нови и не така ясни... :?
Общо взето забелязвам, че колкото по-долу в йерархията е персонала, толкова по-високопарно се държи... Защо ли? Да ви кажа, мисля, че просто избиват комплекси :wink:
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #7 -: 04.04.2008, 10:29:39 »

така е.. то специалността трииа да се избира според това каква инспекторка ще ти се падне  хаха :)
е ненка е супер точна да кажем аз за това влезнах информатика не за нещо друго :)
така че ... :)
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #8 -: 04.04.2008, 11:22:40 »

Не знам за Петя Чавдарова, но мога да дам мнениието си за колежката и в същата стая Весела Говедарова. Мога само да я похваля. Досега нито един ппроблем не съм имал с нея и нито един път не се е държала зле... Може би тази Петя трябва да се учи от нея :sun:
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #9 -: 04.04.2008, 20:25:28 »

И за Петя зависи много.Аз при нея се записах преди около 9 години Славянска филология-направо от пръв поглед не я харесах и добре че след това ни се падна Весито.Сега обаче като карам разширената магистратура Английски и методика и Петя ми е инспектор,направо не мога да я позная.Поне за мен няма никакви проблеми и колкото пъти отида за каквото и да е,отношението й е адски любезно и приятно и нищо не ми е отказала
Активен

G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #10 -: 05.04.2008, 15:42:56 »

И за Петя зависи много.Аз при нея се записах преди около 9 години Славянска филология-направо от пръв поглед не я харесах и добре че след това ни се падна Весито.Сега обаче като карам разширената магистратура Английски и методика и Петя ми е инспектор,направо не мога да я позная.Поне за мен няма никакви проблеми и колкото пъти отида за каквото и да е,отношението й е адски любезно и приятно и нищо не ми е отказала

хаха ти за друг чоек говориш  :-D :-D :hihi: :hihi: :hihi:
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #11 -: 06.04.2008, 02:40:41 »

Аз също съм чувал доста лоши неща по адрес на Петя Чавдарова, но явно просто трябва да свикнем с това тяхно отношение към студентите. Вместо да се отнасят добре или най- малкото с разбиране отношението е направо отвратително. Гледам, че сте споменали и Галето Куманова тя малко се пооправи по добри неща взеха да се говорят за нея, откакто и направихме акция  :D Даже и една млада госпожичка са и сложили до нейното бюро да следи колко е "учтива"  :hihi: Мисля, че и спрямо Петя Чавдарова тряабва да се вземат подобни мерки иначе нещата няма да се оправят...
Активен

Manila

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #12 -: 09.04.2008, 15:50:58 »

Въпросната инспекторка е на настроения - разберете ли това, няма да имате проблеми с нея :-)
Бъдете учтиви и възпитани - това е начинът да укротите такива хора.
Случвало ми се е в рамките на половин час да ми вдигне скандал за абсурдна дреболия, а малко след това да ме нарече "пиленце" :hihi:
И не забравяйте, че рано или късно се завършва този университет и се приключват разправиите с инспекторките...тази мисъл ме крепеше през годините :y:
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #13 -: 14.04.2008, 20:25:13 »

И за Петя зависи много.Аз при нея се записах преди около 9 години Славянска филология-направо от пръв поглед не я харесах и добре че след това ни се падна Весито.Сега обаче като карам разширената магистратура Английски и методика и Петя ми е инспектор,направо не мога да я позная.Поне за мен няма никакви проблеми и колкото пъти отида за каквото и да е,отношението й е адски любезно и приятно и нищо не ми е отказала

хаха ти за друг чоек говориш  :-D :-D :hihi: :hihi: :hihi:

За същия човек говоря-просто явно трябва да й свикнете.При мен наистина няма никакви проблеми с нея,но докато учех редовно Славянска филология,ми беше доста антипатична
Активен

dummy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #14 -: 15.04.2008, 10:06:36 »

Не виждам защо студентите трябва да й свикват. Тя трябва да свикне с мисълта, че студентите са клиентите, които тя е назначена да обслужва по най-приветлив и всеотдаен начин. Всичко друго е липса на професионализъм и е резил за университета.
Активен

Manila

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #15 -: 17.04.2008, 11:54:30 »

Не виждам защо студентите трябва да й свикват. Тя трябва да свикне с мисълта, че студентите са клиентите, които тя е назначена да обслужва по най-приветлив и всеотдаен начин. Всичко друго е липса на професионализъм и е резил за университета.
Така е.
Но в университета важи следната "традиция": "Гарван гарвано око не вади", ако ме разбираш какво искам да кажа :wink:
Всякакви скандали, спорове и оплаквания са абсолютно безпредметни и безрезултатни.
Активен

Allisa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #16 -: 23.04.2008, 15:36:17 »

Въпросната инспекторка е на настроения - разберете ли това, няма да имате проблеми с нея :-)
Бъдете учтиви и възпитани - това е начинът да укротите такива хора.

Напълно съм съгласна. Случвало се е да ме навика за съвсем дребни неща, но много пъти е била неузнаваемо мила. Най-ужасяващият момент, които съм изживяла в кабинета й - последната година, когато отидох да подам молба за явяване на държавен изпит, тя ми каза, че не съм си взела руска класическа литература (оценката ми не беше нанесена в протоколите). Уникално усещане - не го пожелавам на никого  :wink:
Активен

fruitimpex

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #17 -: 27.04.2008, 15:26:41 »

Ами нямаше как и аз да не се включа в темата.. Такъв таралеж в гащите не съм виждала никъде. Някой по-горе писа, че в крайна сметка този университет все някога се завършва. А друг, че трябва да й свикнем. Трети пък очакват форума да промени нещо. Уви, тя толкова години не се е променила, че сега ли точно? Ентусиасти!  :haha: При нея наистина е на настроения, аз съм изживявала същия ужас да я видя от едната крайност до другата. Обаче и учтивостта не помага, когато е станала с д-то напред. Скоро бях на среща на студенстки съвет и новоизбрания декан. Като завърваща (ДАЙ БОЖЕ ДА ЗАВЪРША!!!), споделих с него за проблема с млогуувъжайемътъ Чавдарова, естествено всичко, което каза, бе само за замазване на очичките - че ще работи в интерес на студентите - бла бла бла.  :hihi: А като му зададох елементарен въпрос се врътна по най-бързия начин да не го занимавам. Но няма какво да го виня - декана е къде къде по-добър от предходния и сега е негова честта да оправя бакии. Има една огромна подробност в този университет - шуробаджинащината. Докато тя действа, а тя винаги ще действа, нищо няма да се оправи. Ами вие забелязали ли сте колко е богата българската библиотека към университета? Кво да говорим тогава за отношението на няква си там инспекторка.. Тя ако има как, няма въобще да ти обърне внимание, а ще си говори с часове по тел. В университета няма комуникация и оттам идват всички останали проблеми. И на мен ми се развика като отидох да се записвам (е *** посрещането!). В един момент се получава така, че като имаш някакъв проблем, чието разрешение зависи от нея (или изобщоо от някой друг в ПУ), по-добре да се спасяваш сам, както можеш, както намериш за добре. В университета има наистина знаещи хора, хора с желание да научат нещо, и колкото и малко да са те, нека структурата, наречена университет, работи поне за тях както трябва. :bow:
Активен

dopehope

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Today we escape...we escape
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #18 -: 18.07.2008, 11:34:58 »

...аз само в другата съм я виждала:) В самото начало мислех,че само на мен крещи,ама осъзнах след втория-третия  си досег до нея,че си е такава:)
« Последна редакция: 18.07.2008, 11:49:37 от dopehope »
Активен

pery

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #19 -: 18.07.2008, 13:57:02 »

Здравейте! Искам да Ви кажа, че колкото и да е язвителна Петя Чавдарова аз й се радвам, защото преди нея инспектор на всички филологии беше една стара мома Ана Николова.Нямаше по -злобно и отвратително същество от Ана Николова.Тя ни хвърляше книжките зад вратата и какво ли още не.....Така че Петя може да не е добра, но аз я предпочитам пред Ана Николова.
Активен