argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Общежития..  (Прочетена 4765 пъти)

Gruntz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Общежития..
« -: 15.08.2005, 18:54:19 »

Искам да попитам къде се намират общежитията на ПУ, какви са условията на живот, какви са цените на стаите, по колко човека са в стая, ... каквото се сетите. Всякаква информация ще ми е от полза. Също така искам да попитам бележката за доходи на родителите ми от кой месец насам трябва да е. Знам че трябва да е за 6 месеца. И докога трябва да подам документи и къде. ( мисля че беше в ректората но... )
« Последна редакция: 15.08.2005, 22:47:54 от Gruntz »
Активен
И въпреки всичко България ще пребъде...

ShMaster

  • Гост
Re: Общежития..
« Отговор #1 -: 16.08.2005, 06:44:31 »

Obshtejitiqta sa novi kyshti v kvartal Sheker Mahala(do Ruskiq pazar). Kyshtite sa mnogo udobni, s hubavi cvetove otvyn. + towa pazara e na nqkolko krachki ot vas, spirkata na avtobusa syshto e blizo :) Shte ostanesh dovolen, siguren sym!

Активен

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re: Общежития..
« Отговор #2 -: 16.08.2005, 09:15:56 »

Бе ShMaster, не се шегувай така с човека.
Gruntz аз не знам всички общежития къде са, но най-използваното е Марица 1, 2 и 3, на 6 спирки от Нова сграда. И да - трябва да идеш да провериш в ректората - сигурно ще ти трябва и уверение че си студент /нали си във ФМИ/. Мисля на месец са около 25лв. Толкова знам.
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

Gruntz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Общежития..
« Отговор #3 -: 16.08.2005, 16:13:04 »

А така SodomGomor, скарай му се  :evil:.
Аз си взех уверенията и ще ходя до лектората да подавам молба ама викам да питам и тук. С един приятал имаме спор, той казва че са добри условията, аз казвам че са лоши, та реших да попитам. Бил съм в едни общежития в Пловдив, ама май небяха на ПУ .... абе ще видим ....
Активен
И въпреки всичко България ще пребъде...

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re: Общежития..
« Отговор #4 -: 17.08.2005, 09:07:57 »

 :-D :-D NP Gruntz :wink:
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Общежития..
« Отговор #5 -: 17.08.2005, 13:22:56 »

 Най-доброто общежитие на ПУ си остава БЛАГОЕВ, вече дори има и плувен басейн ( стига до втория етаж  :-D )
Активен

JOKe`

  • Гост
Re: Общежития..
« Отговор #6 -: 18.08.2005, 19:50:00 »

Govorq na posoki i se pak tova koeto znam e che PU napraktika nqma tochno na nqkvo miasto obshtejitiq i polzva obshtejitiqta na drugite VUzove v smisal na VMI / Tehnicheskiq / VSI i tiq do angliiskata 2 bloka ima dokolkoto znam imalo nqkav zakon v Plovdiv ili neshto takova che obshtejitiqta ne se vodqt "na edi koi si universitet" mi che vseki universitet razpolaga primerno s edi kolko si obshtejitiq v smisal che zgradite sa razpredeleni mejdu universitetite taka che na PU sa navsqkade taka da se kaje.
Активен

Gruntz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: Общежития..
« Отговор #7 -: 19.08.2005, 01:43:08 »

JOKe`, благодаря  за отговора. Един сериозен човек да се обади из този форум....
Активен
И въпреки всичко България ще пребъде...

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Общежития..
« Отговор #8 -: 22.08.2005, 14:32:53 »

Всащност в Пловдив само ПУ няма собствени общежития и за това ползва под наем общежития от другите ВУЗ-ове. И поради тази при4ина наемите са наи високи. А сега сериозно общежитията които ползва са 2 блока от Мариците (2 и 3), 1 от тези на Руската гимназия и 1 от чаиките. В останалите можеш да влезеш само с вразки  :-(
Активен

JOKe`

  • Гост
Re: Общежития..
« Отговор #9 -: 22.08.2005, 21:11:18 »

a ve nenzam ama edin kolega e v obshtejitqta do peshtersko shose apak mai nqma vryzki. neznam de
Активен

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Общежития..
« Отговор #10 -: 24.08.2005, 11:02:56 »

Joke principno ob6tejitiqta na pe6tersko sa samo za studenti ot medicinskiq i chujdenci koito se obuchavat v PU. Taka 4e ti sam si napravi izvoda za vrazkite :wink:
P.S. A spored men tezi ob6tejitiq sa mn umreli i ne bih oti6al da jiveq tam...
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re: Общежития..
« Отговор #11 -: 29.08.2005, 13:24:59 »

... ела в Благоев, ако не си гей...
(три синджира Боби.mp3)
има фитнес, сауна, басейн, стаите си имат стени(повечето)
а най весело е в стая 310 - тая стая си има история и ако искате мога да напиша цял роман, още от идването на Жълтия и Дикси, после с най дълго живелия там - Каймата, следват Крика и Насю, и Владо и Васко - метала и приходящи съквартиранти като Snoopy, deviser, Любо, Весо, Джагъра, половин Кърджали, Мартин - боксьора, и още знайни и незнайни съквартиранти, на който даже и не им помним имената. има иу съквартирантки, ама нема да им пиша имената щото някои учат във факултета.
аз знам че deviser  ще иска истории ама ще разказвам само ако има и други желаещи, да ви разказвам за срудентския живот в ОБЩЕжитието
Активен

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Общежития..
« Отговор #12 -: 29.08.2005, 13:30:59 »

Kaima mn si prav! Vse pak nqkoi tqbva da otvori o4ite na mladite za de se izgubqt v blatoto na nevejestvoto. Podkrepqm ideqta ti i dano nqkoi ot neznau6tite proqvi interes kam tova svqto ime "BLAGOEV"
Blagoev forever................
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re: Общежития..
« Отговор #13 -: 30.08.2005, 09:50:36 »

Мога да започна например с историята за Черната и Русата, дето им дошли на гости на Каймата и Жълтия, а леля Вили(една от портиерките) ги накарала да им изчистят стаята.......
или историята за шопкинята дето преследвала Каймата, а той само я муфтел да чисти и се правел че му е лошо да не се е_---ат......
или за партито по случай идването наМарто боксьора дето били толкова пияни че чак скъсали дюшека на Каймата и го изхвърлили(ама той добре че имал два)........
Активен

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Общежития..
« Отговор #14 -: 30.08.2005, 13:24:21 »

AeronHeart po dobre razkaji istoriite kogato se psuvahme s kukite, kogoto se bihme skukite ili pak kogato si pihme rakiqta s kukite............
Ili koga Ve4eva se opita da zabrani na Jaltiq i kadrqviq da vlizat v ob6tejitieto ( 6tot si puskali vodata sled kato izpolzvali toaletnite i taka har4eli parite na danakoplatcite ) i dr takiva interesni istoriiki ot studentskiq jivot... :mrgreen:
Активен

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re: Общежития..
« Отговор #15 -: 31.08.2005, 09:48:49 »

Go go  AeronHeart.
Разказвай, разказвай. Иначе трябва да "коуд-вам".
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re: Общежития..
« Отговор #16 -: 31.08.2005, 15:22:44 »

Ами чудя се дали да не направя направо нова тема, в която всеки ден да пускам нова история от живота в стая 310
Активен

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re: Общежития..
« Отговор #17 -: 31.08.2005, 17:31:47 »

ми направи де - кво толкова
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?