argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Маркетинг редовно - прием 2009/2010  (Прочетена 17551 пъти)

sanito_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте! :-) Нека в тази тема пишат всички новоприети студенти в специалност Маркетинг - редовно обучение и да споделят всичко, което ги вълнува /и аз съм една от тях  8-) /. А по-големите /2-ри, 3-ти и 4-ти курс/ нека дават съвети и разкажат своите впечатления относно начина на обучение, изпити, преподаватели ... абе всичко, с което можете да ни помогнете. :wink:
« Последна редакция: 02.09.2009, 18:41:53 от fisn_adm »
Активен

just me

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:специалност МАРКЕТИНГ
« Отговор #1 -: 24.08.2009, 17:46:23 »

да, и аз се вълнувам от тези неща, понеже и аз ще бъда заек  :haha: :haha: :haha:. Така че батковци и каки...споделяйте
Активен

Dream_G1RL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:специалност МАРКЕТИНГ
« Отговор #2 -: 27.08.2009, 14:40:51 »

Колеги от маркетинг редовно къде сте? :wink:

just me приятно ми е да се запознаем :sun:
Активен

just me

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

на мен също Dream_G1RL :handshake: Надявам се повече първокурсници от МАРКЕТИНГ да се включат в тази тема, за да можем да се запознаем :wink:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Моите впечатления са, че определено това е една от най-добрите специалности в университета. Относно преподаватели, изипити и т.н.  ще си спестя коментара, че иначе трябва да изпиша доста, но с времето ще научите за всичко. Ще кажа само, че не е трудно и определено ще се справите! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Flo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83

Добре дошли, първокурсници, насладете се на първата си година, защото първата и последната винаги са най-хубави ;)
Съгласна съм с Васил, не е страшно, който иска, ще се справи :) Успех на всички!
Активен
Memento mori!

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Добре дошли, първокурсници, насладете се на първата си година, защото първата и последната винаги са най-хубави ;)
Съгласна съм с Васил, не е страшно, който иска, ще се справи :) Успех на всички!
Хехе, ако първата и последната са най-добри, тогава остава тази да е една от най-добрите за мен! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

didi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

здравейте здравейте ,май и аз ще сйм зайче тази година в маркетинг  :-P трябжа снимки да си разменим  :-D
Активен

Drughi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

aide didi davai skaip :D
Активен

Dream_G1RL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Най-после колеги от маркетинг! Започнахме да се събираме! :bravo:
Моят скайп е dream_girl_21
Пишете :-)
Може дори да се запознаем и излезем на кафенце и преди откриването на годината ако искате :sun:

Благодарности на Васил! :sun: Добре е когато чуеш мнение на по-голям. И аз мисля, че маркетинга ще е интересна специалност! Тази година ще разберем! :wink:
« Последна редакция: 28.08.2009, 14:58:07 от Dream_G1RL »
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Най-после колеги от маркетинг! Започнахме да се събираме! :bravo:
Моят скайп е dream_girl_21
Пишете :-)
Може дори да се запознаем и излезем на кафенце и преди откриването на годината ако искате :sun:

Благодарности на Васил! :sun: Добре е когато чуеш мнение на по-голям. И аз мисля, че маркетинга ще е интересна специалност! Тази година ще разберем! :wink:
Няма за какво да благодарите на мен, пък и всеки си има собствено мнение, не е казано, че моето е субективно, точно затова не исках да пиша за преподаватели и изпити. :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Dream_G1RL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Преподавателите тепърва ще ги опознаваме, но мисля, че ако човек си е редовен няма да има проблеми :-)
Активен

Марин Христозов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Yippie ki yay mother f*cker

Здравейте и от мен колеги,викам преди откриването на учебната година да се съберем?
« Последна редакция: 28.08.2009, 17:52:40 от Марин Христозов »
Активен

just me

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

това е супер идея :D :D :D :D дайте да се оговаряме вече  :#6:  и от мен благодарности на Васил. Надявам се да ни помага с каквото може :wink:

 
« Последна редакция: 28.08.2009, 18:51:45 от just me »
Активен

Dream_G1RL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

И аз това казвам колежке :sun:Хайде на  :#6:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

това е супер идея :D :D :D :D дайте да се оговаряме вече  :#6:  и от мен благодарности на Васил. Надявам се да ни помага с каквото може :wink:

 
Хах, ще помагам стига да мога и с каквото мога! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Георги Петров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • фисн

И аз да се включа ;) Май не е нужно да си казвам името  :-P Ама спокойно , все пак ще си гледаме мутрите 4 години  :-D
Активен

Neu7ral

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

време е май и аз да се включа  :hihi: ..

skype: theredevil_stz  :-)
Активен
Forca Zara ...

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186

здрасти на всички. аз съм георги. :-)
честито на новоприетите колеги и колежки. както каза васко, наистина ше идат доста редове, може би и страници, за да ви обясним впечатленията и мненията си от изминалите три години. в допълнение към неговите думи ше ви кажа, че всяка година има по няколко особено трудни изпита, като цифрата може да варира в зависимост от отделния човек. за останалите е напълно достатъчно просто да седнете и да почетете.
който от вас иска да получи подробно за всеки предмет отделно малко информация, която да е от полза и да съпостави с мненията на други колеги и колежки, нека ми пише в скайп на aquarius_87, иначе тая тема от форума ше стане безкрайно дълга и никой няма да иска да я чете. когато съм в скайп, ще се радвам да прочета няколко думи от вас. така едновременно можем да се опознаем и да обменим полезна информация.
иначе идеята да се съберем и да се видим допада и на мен. :#6: ако стигнете до някакво решение, търсете ме на горепосочения скайп или драснете sms на номер 0895700521
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

здрасти на всички. аз съм георги. :-)
честито на новоприетите колеги и колежки. както каза васко, наистина ше идат доста редове, може би и страници, за да ви обясним впечатленията и мненията си от изминалите три години. в допълнение към неговите думи ше ви кажа, че всяка година има по няколко особено трудни изпита, като цифрата може да варира в зависимост от отделния човек. за останалите е напълно достатъчно просто да седнете и да почетете.
който от вас иска да получи подробно за всеки предмет отделно малко информация, която да е от полза и да съпостави с мненията на други колеги и колежки, нека ми пише в скайп на aquarius_87, иначе тая тема от форума ше стане безкрайно дълга и никой няма да иска да я чете. когато съм в скайп, ще се радвам да прочета няколко думи от вас. така едновременно можем да се опознаем и да обменим полезна информация.
иначе идеята да се съберем и да се видим допада и на мен. :#6: ако стигнете до някакво решение, търсете ме на горепосочения скайп или драснете sms на номер 0895700521

Жоре, не ги плаши новите колеги! Аз умишлено не исках да пиша за изпитите, а ти направо им вкара тук мухата! :) Няма толкова трудни изпити, не го слушайте Жоро, вярно е, че за някои трябва повече четене, отколкото за други, но всичко се взима! :) Ако някой иска допълнително инфо да драска на лично, че вярно темата ще стане много дълга! :)
« Последна редакция: 29.08.2009, 00:52:16 от Васил Георгиев »
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!