argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура-Счетоводство и анализ(икономисти)  (Прочетена 48237 пъти)

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

Имам следния въпрос  :blush: - ако някой от предметите сме ги държали в бакалавърска степен, признават ли се сега, за магистратура????
Активен

forestbeauty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Доколкото ми е известно, ако си завършил иконмическа специалност в ПУ магистратурата по счетоводство ти е 1 година. И това е именно , защото си взел някой от предметите. Но ако си от друг университет не знам дали е така, но най-вероятно ще ти признаят някои изпити.
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Вили,питай инспекторката ,тя ще каже,дали ще ти признае държания в бакалавърската степен изпит.Желая ти успех! :-) :-) :-)
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Честно казано...аз се съмнявам... :-(
Завършила съм "счетоводство и анализ", но не в ПУ-то. Почти всички изпити съм ги държала. И определено ще съм доволна ако не се налага да ги държа пак. Имам познати, които за завършили магистратури в ПУ-то, но не са им признали изпити.
И все пак ако е истина... :#1: :#2: :bravo: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y:
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

 :hihi: леле ужас са тези стандарти, вие колеги какво ще кажете по въпроса??  :-)
относно признаването на оценки - ако пиша е-мейл на инспекторката дали ще ми отговори ???
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

колеги получавали ви се равнение в началния баланс на задачата по стандартите, защото на мен не, аз ли бъркам нещо  :s: или ...
да ви споделя, че попитах за признавен на оценка по банково счетоводство, но уви... не става  :-(  :-)
Активен

ivi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

олеле!Колеги да ви помоля да ми предадете каква задача имаме по стандарти, че миналия път на 02.12.2007 аз отсъствах!и дали съм изпусанала много?
Активен

slavil_s

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте Колеги,
Дано сте изкарали празника добре. Хубаво е че има този форум.
Незнам за задачата по стандарти ама е много объркано при него. На 9 учих ме ли, някой да ли е отишъл? А що се отнася до признаване на изпитите и аз съм решил да пробвам да видим дали ще признаят нещо. Мургов ми е преподавал в АУ и се надявам да ми признаят нещичко, та да олекне. :-D :toivo:
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

slavil_s "На 9 учих ме ли, някой да ли е отишъл?". Да, със сигурност имахме лекции. Но моята цялата групичка не беше там /включително и аз де  :blush:/. Общо взето си признавам, че нещо го отхлабих. Сега съм на работа, а вие сигурно го мачкате това банково... Дано утре поне стигна до там.
Оо да не забравя най-важното - Успух с признаването и олекването... Надявам се да може да стане. Айде оставям Ви сега да трупате знания, а аз да поработя  :hihi:
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

хей я кажете как мина банковото следобяд на 16,12,07, защото аз намаше как да остана заради времето ?????
Активен

Plamen_L

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Идеално мина  :wink: Успяхме да се разберем да не изготвяме курсова работа и минахме 2 теми от дисциплината
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

 :-( леле почвам да се плаша.... Май изпуснах доста работи :-(. Има ли някой който е бил на всички лекции? И съответно може ли да се разберем да снимаме...
Активен

gin4e 32

  • Гост

Колеги, моля някой да каже кои точно теми сте минали по дисциплината банково счетоводство :-) :-) :-)
Активен

усмивка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Колеги, къде се загубихте? Тук поне не е студено  :wink:. Аз специално "идвам" да ви се оплача. Пропуснах малко лекцийки...обаче  си направих сметката, че поне веднаж ще слушам Банково /на 12.01.08/, нооооо тогава няма да има.  Има ли нещо по-специално /важно/, което пропуснах като организация за изпита? Толкова по Банково счетоводство. Как ви се струват Данъците?
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

ами за изпита по банково-ще е 20 мин./тест/ и ако не сме били предали работите, след 20-то мин нямало да ги взима. ще има открити и закрити въпроси и трябва да са решени 60% за тройка. не иска книжки, няма да нанася оценки в тях. друго не се сещам. дано го вземем всички.
за данъците........... не ми се вижда добре, не може да се водят подробни записки.а  за изпита не разрбах нищо.
Активен

gin4e 32

  • Гост

За данъците и на мен не ми се вижда добре.Ако искаш да изкараш по-висока оценка на изпита трябва да се пише реферат,който не е задължително да е много дълъг но да включва наши разсъждения.Темите за реферата са :"Плюсове и минуси на плоския данък"или"Отражението върху данъчната политика присъединяването на България съм ЕС".Ако не ти се пише реферат ще получиш наизпита 3 или 4.Аз поне така горазбрах.
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Колеги, моля ви, кажете ми, че аз не можах да разбера, кога ще е изпита по банково? Благодаря ! :-)
« Последна редакция: 12.01.2008, 23:01:05 от ati »
Активен

gin4e 32

  • Гост

Изпитът по банково счетоводство ще бъде на 03.02.2008 от 10 часа всички!
Активен

ati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

gin4e 32, искрено благодаря за бързия отговор!  :-)    Приятно четене и успех!!!  :y: :y: :y:
« Последна редакция: 13.01.2008, 22:55:39 от ati »
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79

хей здр, я кажете как мина след обяд счетоводството.Аз не можах да остана , само за някакви групи за изпита "подочух" нещо .........
Активен