argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Счетоводство и анализ - прием 2008  (Прочетена 28152 пъти)

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Здравейте ,нека тук се разпишат всички новоприети студенти счетоводство и анализ! Аз съм с 2 семестъра.
« Последна редакция: 17.02.2009, 12:57:02 от fisn_adm »
Активен

desi_dk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Здравей, можеш ли да ми кажеш каква е била специалността ти ОКС бакалавър. Аз ще записвам Стопанско управление и бих искала да знам дали после ако успея да запиша магистратура Счетоводство и анализ колко семестъра ще уча.
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

desi_dk мисля че ако запишеш стопанско управление, след това магистратурата ти ще е 2 семестъра, защото стопанско управление е икономическа специалност. Може и да греша, но би трябвало да е така  :wink:
Активен

desi_dk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

kalina, благодаря ти, току що една колежка се питала в ПУ и наистина така се оказва, че ще се учи 2 семестъра.  :bow:
Активен

giter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92

Независимо от това къде сте завършили бакалавърската си степен,ако сте били икономическа специалност ще учите 2 семестъра магистратура.
Активен

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Бакалавърската ми специалност беше "Маркетинг" и след като си икономическа специалност, и ти ще учиш магистратура 2 семестъра.
Активен

deskata_ang

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

здравейте, и аз се включвам към групичката на новоприетите магистри по счетоводство-2008!!!
все още не съм се записала при инспекторката, защото само като си помисля за дъъъългите опашки и ...  :?
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Здравейте, колеги и аз съм приета Счетоводство и анализ. Идната седмица трябва да отида да се запиша. Оставям си имейла ако искате пишете fmimi@abv.bg. Ще се видим скоро !
Активен

kayora

  • Гост

здравейте колеги аз също съм от новоприетите студенти по счетоводство и анализ и през другата седмица трябва да се запиша.ще се радвам да се запознаем и следвайки примера на колежката ще оставя имейла си ако някой иска да ми пише.dt_katq@abv.bg.желая успех на всички.
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Колеги, знаете ли дали и изпитите както лекциите ще бъдат съботно-неделни?
Активен

dimitrova_k84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Не знам кои дни ще се провеждат изпитите, но предполагам ще бъдат съботно-неделни, все пак почти всичките работим.
Активен

mariann

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Привет на всички!
Добре дошли в счетоводство и анализ.
Аз съм от неикономистите и този семестър ще сме заедно.
Успех за всички!!!! :wink:
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

Не знам кои дни ще се провеждат изпитите, но предполагам ще бъдат съботно-неделни, все пак почти всичките работим.
Миналата година бяха само събота и неделя.
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Колеги, благодаря за отговорите !
Активен

pet_KO

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте и от мен. И аз съм приет Счетоводство и анализ - 2 семестъра. Все още не съм се записал, но до колкото знам срока е до 30 октомври. Мисля другата седмица да отида и дано няма опашки.

Успех на всички !!!!  :bravo:  :y:
Активен

deskata_ang

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Колеги, разбрах от финансовия мениджмънт, че най-вероятно ще започнат лекции на 08 ноември. Дали и за нас ще се отнася това... , само времето ще покаже  :-)
Активен

fory_slava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75

Здравейте колеги :-)
Поздравявам всички новоприети :beer: Порадвайте се, докато не са ви подпукали с изпитите :evil:
Майтапя се :roll: Както и да е - остават ми 3 изпита да завърша... алилуя... и съм готова да помогна на всеки колега с каквото мога. Поради ред причини съм възпрепятствана да посещавам лекции, очни и т.н. и точна за това не успях тези проклетници /става въпрос за "въпросните" 3 изпита/ да ме препитат не на определените дати ми отказаха :angry: но.... няма значение....  :finger: въпрос на време е... до няколко месеца смятам да ги претупам :#4: :#4:
Много бих била благодарна, ако някой от вас колеги, ме държи информирана относно дати на очни, дати за изпити... ужасно ми е необходима тази информация за да успея да организирам присъствието си... И както всички знаем инспекторката ни - Снежана - напоследък никак не е настроена да си побъбри сладко по телефна, просто нямам шанс... а пък за сайта да не говорим... колкото и да кисна в него все тая... :yawn:
Много, ама много ще съм благодарна на малко помощ от ваша страна!!!! Ето го и мейла ми, ако някой иска да се свърже с мен за каквото и да било - vasilevi@btinternet.com
Предварително благодаря!!!!!
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

И както всички знаем инспекторката ни - Снежана - напоследък никак не е настроена да си побъбри сладко по телефна, просто нямам шанс...
Аз пък съм много доволен от Стежана Тодорова винаги съм получавал актуална и точна информация.
Активен

fory_slava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75

ох... аз също по принцип... ама това лято просто нещо като че ли не беше на ред с нея. Иначе дори като съм се обаждала по телефона е била изключително учтива, което в началото чак ме стресна след отношенито, което получаваш от Шишкова :hihi: Последният път Снежана направо ме изгони, като съвсевм отговорно казвам - без никаква причина... явно й беше писнало ама зверски... пък и тия жеги...  затова, колега, съм използвала "напоследък" :mmm:
Активен

fory_slava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75

Колеги, знаете ли дали и изпитите както лекциите ще бъдат съботно-неделни?


Ами доколкото помня май и лекции и изпити си бяха през уикендите :?
Активен