argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: История на балканските народи  (Прочетена 2125 пъти)

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Колеги, моля ако някой знае нещо за изпита ... Разбрах, че го провеждал асистента Бистрашки, а не титулярката Кузманова...
кажете ми ако знаете как минава, тест ли е, или се развиват теми? Чух, че било много страшно... :(
Активен

mitko_russinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:История на балканските народи
« Отговор #1 -: 07.09.2009, 22:40:55 »

Колежке, предлагам частни консултации относно изпита. Лекувам стрес всякакъв. Бая против уроки и лея куршум...Ако имате проблем със съня (главно поради изпита) предлагам системно лечение в домашни условия  :wink:   (завивам плътно!!!) за контакти: в тел.указател  :wink:
Активен

grafgin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:История на балканските народи
« Отговор #2 -: 08.09.2009, 08:57:16 »

горния пост сигурно е на бистрашки :-D.колкото до изпита-ходете на упражнения, развивайте си теми двата семестъра, дискурирайте с бистрашки и изпита няма да е страшен за никой изпълнил горните препоръки.
п.с. кузманова от новия сезон е пенсионирана и титуляр вече е бистрка, което още повече засилва тежестта на гореизложените редчета
Активен

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:История на балканските народи
« Отговор #3 -: 08.09.2009, 09:37:52 »

Е, да, колега, за някой от специалността История сигурно би било лесно да изпълни горепосочените редчета, само че аз никога не съм имала упражнения и не съм го виждала даже този човек  :s:  Цял семестър с лекциите на Кузманова и накрая излиза, че те изпитва един непознат със съвсем различни критерии...  :-X
Активен