argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - 2011  (Прочетена 3562 пъти)

ramsess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Да но утре кога и къде отиваме?
Активен

Таньо Иванов

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Бъди коректен потребителю!

Ами утре би трябвало да се отиде в компютърен кабинет, стая 546, защото теста би трябвало да е на компютър.

Активен
Блаженството за тялото е здравето, за ума – знанието.

X3m

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравей СВЯТ!

Или както казват в нашия край - Марааа уа! :D

Аз съм един пич, дето пичосва Първи Курс, БИТ ...

Английския заедно с два френда не тряя да ходим, щото ни казаха, че сме толкова зле, че за нас спасение няма и никога няма да може да научим английски ...
И ни дадоха един И-мейл да се свържем с един мастър по английски, който да се опита да ни научи поне да знаем кога ни псуват ... :D

Иначе слава тебе форуме,
че ако не беше ти да прочета от теб толкова много неща за това ФМИ, сега можеше и да не съм тук ...
А аз както имам ФАТАЛНО МОЗЪЧНО ИЗКРИВЕНИЕ, вероятно останалия свят никога нямаше да ме разбере ...

Аривидерчи,
Пича от Първи Курс!
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517

Докато успея да отговоря на колегата от темата за задачата по ЛААГ и темата вече беше заключена. Затова пиша тук. Разбирам мотивите за заключването на темата.

Искам да се извиня на колегите от спец. БИТ, I курс, че времето за упражнения (а и за лекции също) е толкова малко и не стига за решаване на повече задачи.

Capricorn, започнете от факта, че три точки са колинеарни, точно когато две насочени отсечки, съставени от тези точки, са също колинеарни. За да докажете последното, трябва да покажете, че едната насочена отсечка е равна на число по другата. Опитайте се да изразите двете насочени отсечки, с които сте си избрали да работите, като линейни комбинации на други две насочени отсечки, напр. тези по страните на триъгълника ABC. Пробвайте самостоятелно, а ако нещо не излиза, тук качих едно примерно решение - web.uni-plovdiv.bg/marta/sol1.pdf.
Активен

seltika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Аз не мога да доумея защо маркираме теми относно задачи (предложения за работа също) като маловажни и с тях се затлачвал форума и те се заключват, а селски панаири като това се приемат за важни теми?! Енков, Иванов, ми трийте ги, бе, нека в ОФИЦИАЛНИЯ АКАДЕМИЧЕН форум (панаир) останат важните теми и проблеми на ФМИ а именно 'в коя подгрупа съм', 'кога излиза програмата', 'кой е мейла на един кой си'. Браво  :y: :y: :y:
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНО
« Отговор #25 -: 13.10.2011, 23:30:27 »

И тях ще трием, не бой се! Просто тема "една задача по ЛААГ" няма дори заглавие за какво се пита в нея. Може ли да намерите някакво инфо по заглавието й - не? Както виждате - номерът е да идете на консултация при преподавателя си - да го попитате, да го амбицирате с вашият интерес и така нататък. М/у др. темата за ЛААГ беше заключена от друг модератор, не от мен, и този модератор е студент. Толкоз по въпроса.

За важността на темите, ами и посочените 'коя подгрупа съм' и 'кога излиза програмата' - и тях ще трием, ако зачестят.

Просто форумът е наистина за официална информация за ФМИ, не фейсбук страничка. Но, както забелязвате, не сме някакви цербери и тирани, ама няма и да го оставим да се затлачи.
« Последна редакция: 16.10.2011, 17:21:49 от Светослав Енков »
Активен

seltika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Специалност БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНО
« Отговор #26 -: 17.10.2011, 14:07:27 »

Просто форумът е наистина за официална информация за ФМИ, не фейсбук страничка. Но, както забелязвате, не сме някакви цербери и тирани, ама няма и да го оставим да се затлачи.

Тогава новините за какво са ? За пръв път чувам официални новини и информация да се пускат във форум, а не в раздел новини и явно и 99% от хората, защото би ли ми показал последните 10 теми, в които има официална информация. Освен това т. 1.1. от правилата знаеш ли какво казва ?
Това е официален форум на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски”, като информацията публикувана в него не следва да се тълкува като официална.
Отделно са нарушени още 2-3 точки, като например името на темата, което няма нищо общо със съдържанието, а съдържанието няма нищо общо с ФМИ.

Не мога да се съглася да заключвате и триете смислените теми, а тотално безсмислените с нарушения на правилата да се оставят.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Не се съгласявай! Това е твое законно право.
Активен