argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпрос?  (Прочетена 3972 пъти)

Saint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Въпрос?
« -: 09.09.2009, 20:59:14 »

Здравейте,приеха ме в специалност ''Български език и Английски език'' искам да попитам в колко часа и в коя зала започват лекцийте? Благодаря предварително 
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130
Re:Въпрос?
« Отговор #1 -: 09.09.2009, 21:10:54 »

Ще излезне програма и там ще ти пише,но това ще е към края на месеца.Аз разбрах,че почваме на 28 :-)Един ден преди това сигурно ще е откриването на учебната година.
Активен

Saint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпрос?
« Отговор #2 -: 09.09.2009, 21:19:47 »

Благодаря?много :-)
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130
Re:Въпрос?
« Отговор #3 -: 09.09.2009, 21:24:21 »

Моля моля...Винаги в помощ за което ми е ясно :wink:
Активен

Saint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпрос?
« Отговор #4 -: 09.09.2009, 22:01:57 »

Тогава вярно ли е че първият семестър се учи Старобългарски а вторият Латински?
Активен

ali4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • Български и английски
Re:Въпрос?
« Отговор #5 -: 09.09.2009, 22:16:12 »

Охо,колега/колежка :sun: Ето ги и учебните планове http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=1165 Дано съм помогнала! :-)
Активен

Saint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпрос?
« Отговор #6 -: 09.09.2009, 23:12:54 »

ее какво да кажа все колеги помагат  :-D дано да се видим с всички  :-D
Активен

Tycoon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Mirage of Blaze
Re:Въпрос?
« Отговор #7 -: 10.09.2009, 09:53:46 »

Разписанието на лекциите няма нищо общо с учебният план :-) . Все още единственото публикувано в интернет е разписанието на задочниците. Около два три - дни преди 27 може да се смилят над нас и да ги побликуват в интернет, но до колкото разбрах е малко съмнително. Ето другата тема подобна на твоята  http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=10914.0
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130
Re:Въпрос?
« Отговор #8 -: 10.09.2009, 10:33:19 »

Дадохме му линк за учебен план понеже се интересуваше дали се учат старобълг. и латински,а и за да се запознае с предстоящите му предмети :-) трябва да си даваме информация един на друг,защото не винаги можеш да я получиш в учебен отдел!!!Все пак е форум,обсъждаме неща,които ни засягат..
Активен

Tycoon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Mirage of Blaze
Re:Въпрос?
« Отговор #9 -: 10.09.2009, 13:00:06 »

Дадохме му линк за учебен план понеже се интересуваше дали се учат старобълг. и латински,а и за да се запознае с предстоящите му предмети :-) трябва да си даваме информация един на друг,защото не винаги можеш да я получиш в учебен отдел!!!Все пак е форум,обсъждаме неща,които ни засягат..

Не оспорвам, а  доизяснявам :-) Извинявай ако съм те обидила, на съм имала намерение. Най - вероятно в другата тема ще се получи отговор на въпроса за разписанието на лекциите.
Активен

Saint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпрос?
« Отговор #10 -: 10.09.2009, 14:43:03 »

 :-) Извинявам се ако сам Ви загубил времето  :-) Благодаря за отговорите на всички Вие  :rock: Ваш Saint :wink:
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130
Re:Въпрос?
« Отговор #11 -: 10.09.2009, 15:02:58 »

не съм се обидила .. :-)
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II
Въпрос
« Отговор #12 -: 13.09.2010, 13:14:29 »

Здравейте,искам да ви попитам понеже се преместих в ПУ от друг университет 2 курс Лингвистика с ИТ английски и френски можете ли да ми кажете къде ще се провеждат учебните занятия в ректората или в новата сграда? :-)
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпрос
« Отговор #13 -: 14.09.2010, 14:55:09 »

Здравейте,искам да ви попитам понеже се преместих в ПУ от друг университет 2 курс Лингвистика с ИТ английски и френски можете ли да ми кажете къде ще се провеждат учебните занятия в ректората или в новата сграда? :-)
Здравей, ти се водиш към филологически факултет предполагам, така че мисля че ще си в Ректората.Но спокойно, има време, ден или два преди да започнете ще пуснат програмата в сайта и там ще видиш залите, но мисля че ще бъдеш в Ректората!
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II
Re:Въпрос
« Отговор #14 -: 14.09.2010, 20:17:08 »

:) Благодаря ти много за отговора само ти ми обърна внимание!Аз за друго се притеснявам трябва да си търся квартира малко закъснях  :-( и искам да е близо до центъра и ПУ за това да не стане така че да ми се налага да пътувам от ректората до новата сграда.
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Въпрос
« Отговор #15 -: 15.09.2010, 09:16:50 »

:) Благодаря ти много за отговора само ти ми обърна внимание!Аз за друго се притеснявам трябва да си търся квартира малко закъснях  :-( и искам да е близо до центъра и ПУ за това да не стане така че да ми се налага да пътувам от ректората до новата сграда.
Основно ще си в ректората, но не е изключено и да имаш нещо в Нова сграда.
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпрос
« Отговор #16 -: 15.09.2010, 15:22:44 »

:) Благодаря ти много за отговора само ти ми обърна внимание!Аз за друго се притеснявам трябва да си търся квартира малко закъснях  :-( и искам да е близо до центъра и ПУ за това да не стане така че да ми се налага да пътувам от ректората до новата сграда.

Мммм няма проблеми, аз помагам когато мога и с каквото мога ;) мисля, че все пак ще бъдеш в Ректората, но мога да ти кажа, че няма идеално положение и да се налага да пътуваш до Нова сграда няма да е за повече от един ден в седмицата, но има и други на които се налага да пътуват и повече даже, така че не го мисли толкова това, не е страшно.А за квартирка наистина е малко късничко и то с изискването да си близо до ректората, успех ти желая и ако имаш някакви въпроси и проблеми можеш да ме търсиш, ако мога ще ти помогна!Ако имаш желание можеш да се пробваш за общежитие, сега се подават документите! :)
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II
Re:Въпрос
« Отговор #17 -: 15.09.2010, 20:08:26 »

Благодаря ти за оптимизма :) ами за общежитие няма как ,защото се преместих от друг вуз и имам изпити за взимане,и до колкото знам нямам право на общежити поради тази причина.За квартира е късно наистина,но нямах възможност да търся по-рано.
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

Middlesbrough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re:Въпрос
« Отговор #18 -: 15.09.2010, 23:57:38 »

Ако имаш малко пари в повечко отиваш в някоя агенция,мога да ти препоръчам ако искаш и ти намират квартира,не е късно има още време, аз си намерих преди няколко дни така и то доста добра !
Активен
http://bulfleet.com/?recruit=2149066  Много яка игра пробвайте ;)

vancho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпрос
« Отговор #19 -: 16.09.2010, 15:38:37 »

Добър ден.Сега ще съм първи курс лингвистика и доколкото разбрах,филологическия факултет се намира в нова сграта на бул. България /поне така ми казват всички/ или се бъркам?
Активен