argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Съкращенията по програмите и тяхното намиране  (Прочетена 1432 пъти)

Denimir

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Някой може ли да ме даде отговор куде се намира 232 с.з. ,тоест в коя сграда на ПУ ?И още куп съкращения които са без никакъв смисъл като например имам лекция "Въведение в биоинформатиката" проф. Минков и пак след това пише с.з.МолБ ???Мерси предварително!
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145

с.з е Семинарна зала  :wink: и вероятно тази е в ректората
Активен

Denimir

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

мерси много :) сега неясното ми остава къде се намира,понеже в понеделник съм там сутринта и тъпото е,че съм от Пазарджик и трябва да ставам ацки рано за тая лекция и да търся залата
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

мерси много :) сега неясното ми остава къде се намира,понеже в понеделник съм там сутринта и тъпото е,че съм от Пазарджик и трябва да ставам ацки рано за тая лекция и да търся залата
Тук ги има всички зали http://uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=369
Активен

Denimir

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

благодаря много,спестихте ми ацки мъки  :)  :-D :bravo: :bravo: :bow:
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Някой може ли да ме даде отговор куде се намира 232 с.з. ,тоест в коя сграда на ПУ ?И още куп съкращения които са без никакъв смисъл като например имам лекция "Въведение в биоинформатиката" проф. Минков и пак след това пише с.з.МолБ ???Мерси предварително!
с.з. Молекулярна биология е на последния етаж в Биологическия факултет в катедра"Физиология на растенията и молекулярна биология".
Активен