argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Проблем  (Прочетена 1375 пъти)

Cezar_91

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Проблем
« -: 29.10.2011, 14:01:09 »

Колеги моля за помощ 1ва година съм български език и английски език влезнах с български език  имам известни пропуски по английски език и основната ми цел е да науча езика но още от първия час разбрах че не съм на правилното място преподавателите говорят само на английски и нещата не изглеждат никак добре чух за курсове по английски в ПУ то според вас заслужава ли си да се набутам 90 лв или има полза от това нещо?Ще съм ви благодарен ако ми дадете някакво мнение по този проблем  :-)
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Проблем
« Отговор #1 -: 30.10.2011, 16:37:22 »

доста нередно е навяскъде почват от основата :headbang:
Активен

VictoriaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Проблем
« Отговор #2 -: 21.11.2011, 16:14:51 »

Премести се в специалност Българска филология, или там някаква специалност дето е само с български и литература....
Активен

dyavol4eto_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Проблем
« Отговор #3 -: 08.12.2011, 21:26:01 »

здравейте колеги имам един въпрос относо дипломирането, което ще е на 10.11.2011 в събота в сайта пише , че е необходимо да се  носи бележка от университетската библиотека, че не  дължим  книги но проблема е такъв днес библиотека не работи съответно не можах да я взема бележката ще ми дадат ли дипломата без нея ,пак от друга страна записах магистратура пак в ПУ дали пак е необходима такава бележка  ,някой може ли да ми каже какво мога да направя в случая. Благодаря предварително
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:Проблем
« Отговор #4 -: 09.12.2011, 10:59:35 »

здравейте колеги имам един въпрос относо дипломирането, което ще е на 10.11.2011 в събота в сайта пише , че е необходимо да се  носи бележка от университетската библиотека, че не  дължим  книги но проблема е такъв днес библиотека не работи съответно не можах да я взема бележката ще ми дадат ли дипломата без нея ,пак от друга страна записах магистратура пак в ПУ дали пак е необходима такава бележка  ,някой може ли да ми каже какво мога да направя в случая. Благодаря предварително
Нищо че си записала магистратура пак ти трябва бележка.
Активен