argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Сайтът на филологическия-очакват ли се подобрения?  (Прочетена 2206 пъти)

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128

Много умряла работа с нашия сайт. Да не говорим за "актуалната" информация и дизайна. Планира ли се някаква промяна към по-добро?  Гледам че всички факултети вече са с нови страници, време е и ние като един от най-големите факултети да се размърдаме.   :rock:
Активен

MaryGud

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Да, определено се планира изграждането на изцяло нов сайт и визия на факултета, можете да бъдете наистина полезни като дадете мнението си какъв очаквате да бъде новия сайт?
« Последна редакция: 07.12.2007, 09:55:30 от MaryGud »
Активен

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128

какъв очаквате да бъде новия сайт?

Според мен сайтът трябва да има дизайн сходен с този на uni-plovdiv.bg, защото всеки факултет да има свой дизайн- става голяма шарения. Разбира се трябва да се придаде някаква индивидуалност, било то чрез друг цвят или т.н Не съм специалист, но съм сигурен, че ще се намерят хора способни да направят нещо наистина добро. Важното е , че има нагласа за промяна, успех  :y:

П.С Дано поне в новия сайт има актуализации на инфото
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

на мен ми стига да пише необходимата информация... например кога дават стипендиите?  :roll:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

няма да е никък лошо, ако помагате повече на първокурсниците с полезна информация, относно изпитите и начините, по които да се подготвят. :wink:
Активен

inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

може би да се публикуват и датите за изпитите и оценките  :-)
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

равни няма да имат  :bravo:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322

 :D :D :D Поздравления за новия сайт на факултета :y: Много ми харесва :rock:

http://xeon.uni-plovdiv.bg/slovo/
Активен

ppktechno

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

ee wordpress с банален темплейт :) Кажете на колегите от ФМИ да ударят едно рамо...
Активен

Orion

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Абе те да вземат най-сетне да пуснат тази онлайн система за проверяване на оценките, че това на какво прилича?! Иначе за сайта... Добре е, че са поели инициативата, но колегите от ФМИ наистина трябва да дадат едно рамо.
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322

Колко сте притенциозни само :-) :-D По-старата версия, като не беше "банален темплейт", да не би да ви харесваше повече :-D На мен лично не и затова се изкефих на факта, че сайтът вече има нова визия :wink:
Активен