argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Курс "езикова култура"  (Прочетена 1205 пъти)

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Курс "езикова култура"
« -: 11.10.2008, 18:22:38 »

Вчера се записах на курса езикова култура бих искала да разбера ако някои го е минавал доволен ли е помогнал ли му е.Учителката ще е Вера Маровска нека някои които  е учил или учи при нея да сподели мнение. :-)
Активен

Elvandar

  • Гост
Re: Курс "езикова култура"
« Отговор #1 -: 11.10.2008, 22:02:32 »

Аз съм била на курс по езикова култура в ПУ, но при друга преподавателка от филологическия факултет. Доколкото знам Вера Маровска е сериозен преподавател, така че едва ли записването ти ще бъде напразно. На моя изпит изкарах 5,70.В групата накрая оценките бяха от 2 до 6. Имаше разочаровани, които смятаха, че са си загубили времето и парите, имаше и много доволни. Учи правилата и решавай много тестове, няма друг начин, никой не налива знания с фуния, колкото и добър преподавател да е.
« Последна редакция: 11.10.2008, 22:05:34 от Elvandar »
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re: Курс "езикова култура"
« Отговор #2 -: 12.10.2008, 14:24:59 »

Мои познати се бяха записали на този курс в ПУ преди 2 години и останаха доволни от постигнатите резултати - изкараха над 5,50 на кандидатстудентския изпит по езикова култура :-)

Вера Маровска не ми е преподавала, но учебникът, по който учихме езикова култура в първи курс беше написан от нея ("Практическа граматика на съвременния български език"). Във въпросната граматика са дадени всички правила, изключения и въобще всичко, което му трябва на човек, за да се научи да пише правилно на български език :wink:
« Последна редакция: 12.10.2008, 15:14:40 от Καθαρός »
Активен

Vesinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Курс "езикова култура"
« Отговор #3 -: 13.10.2008, 17:38:25 »

Аз съм била в курса на Вера Маровска и съм доволна ,е верно не изкарах над 5.50,но доста ми помогна,за това мисля че няма да съжаляваш :)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re: Курс "езикова култура"
« Отговор #4 -: 16.10.2008, 08:02:41 »

благодаря ви много за мненията които споделихте,надявам се накрая и аз да бъда сред доволните от този курс,ако има други които имат мнение за курса или за учителката нека да пишат ще ми бъдат от полза.
« Последна редакция: 16.10.2008, 08:04:42 от bqrqn4eto »
Активен